היי כולם

היי כולם

טוב אז כמו שאתם שמים לב, אני לא כותב הרבה,אבל זה לא אומר שאני לא עונה למי ששולח...תודה רבה לכם... אז רציתי לשאול מה חדש פה ובאתי לבקר קצת... ועוד משהו,יום ראשון זה פרק ארבעים ואחת,פרק שאני אישית ולפי דעתי כל שחקני הסדרה מחכים לו...סצינה אחרונה של הפרק,סצינה מאוד קשה לי ומצפייה כנראה גם לכם... אני רומז לכם לגבי הסצינה,כי את כל הפרטים יספרו אחרי הפרק,למי שסקרן שיראה שאלה שנוגעת לפרק,בבלוג... תכתבו ודברו על מה שאתם רוצים... חחח

אמממ...נראה לי שאני יודעת על מה אתה

מדבר..חחחח אבל עדיף שאני אסתום,ולא אתן ספויילרים למיניהם אה,ויש משהו חדש-היערכות חדשה של הפורום..כל מי שלא יודע על זה,שימו
לשרשור על זה שנמצא..אמממ,איפשהו! בהייייי

ayeltush1

New member
רועי מה שלומךךךךךך?

לא הספקתי להגיד לך אבל היה לך אירוח מדהים!!! דרך אגב מיכאלה נכנסה לצאט אבל היכ כבר הלכה איזה מאמי היאאאאאאאאא היה כיף ריכלנו קצת על השחקנים חח

היי רועי!! כנסס!!

הקטעים עם הבלוג ממש מצחיקיםםםם חחחח במיוחד כשאמרת:"אל תשכחו איפה שמעתם את זה-בבלוג של איתי!" ואז הראת ת'שלט.. זה היה ממש מצחיק!!

lilo the sexit

New member
רועיקו'שש בקשר לדודה החורגת!

אני לא יודעת אם קראתה או לא אבל אני זאתי שהתחזתה לדודה החורגת שלך.. מצטערת!

תגידי...../images/Emo5.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

בא לך להפסיק להתחזות לאנשים
איזה מעצבנת את יווו
פעם התחזית לאחד הכוכבים בבלוג, עכשיו לדודה של רועי (?!) אולי מספיק
אולי תחשבי על מה שאת עושה במקום לעשות ואז לבקש סליחה כל פעם
את לא מאמינה איזה עצבנית אני עכשיו.... יוווווווווו
תגידי, את מטומטמת לגמרי
איך את באה ככה ומתחזה
מה הוא ביקש ממך
לא
בפעם הבאה, מפגרת, תחשבי לפני שתעשי משהו ואז לא תצטרכי לבקש סליחה
את פשוט מגעילה

בהמשך למה שמצחיקה אמרה..

דוגרי...זה כזה טיפשי להתחזות..כאילו מה חשת באותו רגע?!?!?! מה את משועממת?? מה את מתחזה לאנשים?!?!?!?! וואי זה כזה דפוקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק!!!!!!!!!1

lilo the sexit

New member
מה למי התחזתי מהבלוג? התחזתי פעם 1!

אז תרגיעיי מה יש לךך!! את מרוקאית במיקרה או מה!?!?! או שאת בתקופת המחזורר!!!???

הלו הלו..

תרגיעי ומיייידדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד!! יאללה יאללה..תורידי נוכחות ל-0.. או שיותר טוב..תתחפשי לאפיקומן..ותלכי להתחבא.. פחחחח עלייך ועל הצורה שלך!!

למעלה