היי כולם

../images/Emo140.gifשלום..! מה נישמע ..?

היי מה נישמע ..? אני מקווה שהכול טוב .. איזה סידרה טובה יש לכם .. וואי חבל על הזמן .. טוב עם אתה יכול.. תתקשר אליי למיספר 0528961201 תודה חולה עלייך ..!!!!!!1 ד"ש לכול השחקנים ..

ז ו ה ר 1

New member
סצינה שמאוד קשה לך?..פחחחח

סצינה שמאוד קשה לך?????.........מה כבר תעשה שוב תתחנף לאח שלך והוא לא התייחס אילך!??! אוייייייייייייייי כמה קשה אני לא מסוגלת לראות!!! וואי בקיצוררר אנשים אל תתייחסו אלייי אני חופשיי נדפקתי פה..חח לא יודעת מה קרה לי נהייתי מושפעת של הסידרה הזאת יותר מדיי...זה לא טובב..!!!

keton13

New member
תגידו.....

פתאום כולם נעלמו,למה כבר יצאתם? רק ב12 יוצאיםםםםם לפני זה משעמם(ולא רק היום) רק שחברים שלי עכשיו לא ידפקו אותי שוב כמו שנה שעברה וייי

לרועי

אני מכירה אותך טוב מאוד הייתי אצלך בבית פעם אחת יש לך אחות שקוראים לה דנה ויש לך גם אח ולהורים שלך קוראים מתי ואורית אז אני ממש מבקשת אם אתה יכול עם יש לך אייסיקיו או מסנג'ר אתה יכול לשלוח לי פליז אני חולה על הסידרה ראש גדול וחולה עליך אז בא לי להיתכתב איתך אם אתה יכול או עם אחותך דנה אני ממש ממש ממש רוצה את האיסיקיו שלך או את המסנג'ר שלך(טוב מי לא) אבל אם תיתן לי אני אשמור ולא אגלה לאף אחד ויש לי שאלה עד איזה פרק הסידרה ראש גדול? אני מקווה שתחזיר לי תשובה מהר באהבה רבה: ממני:ליבי אלון אתה ה-
שלי

אמיתוש13

New member
לרועי וינברג

רועי... בנאדם! מה המצבבבבבבבבבבב? תענה קצת.. אני לא מקבלת ממך תגובות... חחחח... (ואני בטוחה שאתה לא סנוב...
) אז רועי מאמי.. שלח הודעה...!!!

לרועי אתה חייב לקרוא את זה דחוף|סבי

אני מכירה אותך טוב מאוד הייתי אצלך בבית פעם אחת יש לך אחות שקוראים לה דנה ויש לך גם אח ולהורים שלך קוראים מתי ואורית אז אני ממש מבקשת אם אתה יכול עם יש לך אייסיקיו או מסנג'ר אתה יכול לשלוח לי פליז אני חולה על הסידרה ראש גדול וחולה עליך אז בא לי להיתכתב איתך אם אתה יכול או עם אחותך דנה אני ממש ממש ממש רוצה את האיסיקיו שלך או את המסנג'ר שלך(טוב מי לא) אבל אם תיתן לי אני אשמור ולא אגלה לאף אחד ויש לי שאלה עד איזה פרק הסידרה ראש גדול? אני מקווה שתחזיר לי תשובה מהר באהבה רבה: ממני:ליבי אלון אתה ה-שלי

popkoren

New member
אני יודעת על מה רועי מדבר...! כנסו.

אני לא רוצה לתת ספוילר או משהו, אבל מי שממש דחוף לו לדעת, אז שיכנס לאתר של "ראש גדול" פה בתפוז, ויקרא את המידע שכתוב על הדמות של רועי (איתי) בעמוד "הדמויות". זה יספק תשובה
למי שלא אוהב ספויילרים, שיחכה למחר, בשעה 17:00

למעלה