היי לכולם יש לי 2 שאלות

anatolye

New member
היי לכולם יש לי 2 שאלות

היי לכולם יש לי 2 שאלות.
1.המלצה על מורה נהיגה בפ''ת
2. עזרה בבחירה בין NINJA וHONDA CBR 250R רצוי עם הסבר למה ולמה לא .
אני לא ממש הולך להיות נהג מרוצים זות לא ממש הכוונה . רוב הנהיגה תיהיה בתוך העיר. פעם ב... נסיעות מחוץ לעיר מרחקים של ת''א - ב''ש נגיד ..
תודה מראדש

godanubis

New member
מורה נהיגה בפ"ת

ממליץ בחום על קפלר

דרור קפלר התותח העביר אותי 3 רשיונות A2 A1 A כולם בטסט ראשון במינימום שיעורים.

מורה בחסד !

anatolye

New member
תודה רבה על תגובה

תודה רבה על תגובה מהירה כבר יצרתי איתו קשר או שהוא באמת כזה טוב או שהוא יחיד בפ''ת כי ממש כולם ממליצים עליו :)

gamgam

New member
השאלה שלך נידונה בפורום אינספור פעמים

אתה מוזמן לעשות חיפוש בפורום ולקרוא דיונים שהיו.

אבל בשביל לחסוך לך זמן, בסופו של דבר מדובר בשני אופנועים שיודעים לעשות מה שמבקשים מהם והבחירה היא כבר עניין של טעם אישי הקשור בלוק ובתנוחת הרכיבה.
שוק ה-250 שוקק מאוד בימים אלו. ממש בימים האחרונים פורסם בפולגז מבחן השוואתי בין כל הדגמים (מלבד הסוזוקי החדש).
הCBR ניצח את המבחן ההשוואתי כאופנוע הטוב בתמורה לכסף, אבל אני בטוחה שיש נינג'אים שלא יהיו מוכנים לשמוע על כך.

תסיים את הרישיון, תעשה רכיבת מבחן ותראה לאיזה אופנוע אתה אישית מתחבר יותר. מה שלא תבחר, יעשה לך את העבודה.

בהצלחה.

anatolye

New member
מבחן בפולגאז

היי תודה על תגובה מהירה באתי לפה לאחר שבדקתי שם.
בגלל שאני לא כזה מבין גדול אז רציתי לשאול אולי יש פה מישו עם נסיון אישי שיכול להסביר את זה חד משמעי. לפי מבחן בפולגז הNINJA די מנצח אבל התוצאות הם לטובת HONDA ויש מלא תגובות שפולגז תמיד לטובת הונדה .

iec

New member
היתרון הגדול שיש לבייבי נינג'ה על ה-CBR הוא

הפדלים.

kfktj

New member
פשוט תעשה נסיעת מבחן

זה עזר לי להחליט ללכת על הCBR. יותר התחברתי לתנוחת רכיבה שהיא פחות "קרבית" מהנינג'ה וזה מה שאני צריך כי האופנוע משמש אותי ליום יום. כמו כן יש לו מנוע סינגל שמגיב יותר טוב בתאוצות ביניים (בתוך העיר זה נהדר).
אני אישית התחברתי יותר למראה שלו, ויש לו גם מרווח טיפולים יותר גדול וצריכת דלק יותר טובה (משמע- אחזקה יותר זולה)

אלה הסיבות שבגללן בחרתי בCBR והוא אכן מספק את הסחורה בינתיים...אבל שוב, תעשה נסיעת מבחן על שניהם ותראה למה אתה מתחבר יותר.

בהצלחה!

NEO83

New member
מרווח טיפולים גדול יותר לא אומר

שהאחזקה זולה יותר...

kfktj

New member
במקרה הזה מרווח הטיפולים גדול יותר והטיפולים

עצמם זולים יותר.
ואחרי 25,000 ק"מ אתה משלם 3020 ש"ח על טיפולים בCBR או 3866 ש"ח על טיפולים לנינג'ה (מהמבחן של פולגז).
אם התכוונת למשהו אחר, תקן אותי...

בכל מקרה הנינג'ה הרבה יותר פופולרי באיזורי, והרבה מחברי הרימו גבה שאני הולך על הCBR...אבל עם פופולריות לא נוסעים למכולת (רוכבים לשם)

NEO83

New member
דיברתי באופן כללי לא על הCBR עצמו

כתגובה למה שרשמת.
מרווח טיפולים גדול לא מעיד על זה שהתחזוקה תהיה זולה יותר.

למעלה