היי לכולם!

zacki

New member
היי לכולם! ../images/Emo41.gif../images/Emo42.gif

אני יוני. אני בן 16 וחולה על מיוז. התחלתי לשמוע אותם במקרה מדיסק צרוב (אל תגלו) ואז התחלתי לאהוב אותם באמת. בואו נעשה שרשור השיר/ים המועדף/ים שלכם. אני אתחיל
השירים המועדפים עליי הם... New Born Sunburn וואי... באמת קשה לבחור. יאללה תקתקו.

ramoni

New member
טוב כמו שאמרתי בהייד פארק ..

אני אגיד גם פה
sunburn, plug in baby, escape, newborn ולאחרונה time is runing out ויש לי מלא חשבוני נפש לשירים אחרים שלא הזכרתי............

Exploding Boy

New member
השירים האהובים עליי הם...

Micro Cuts Cave Dead Star Feeling Good In Your World Hyper Music Overdue Plug In Baby Stockholm Syndrome Time is Running Out Citizen Erased

NiKi†a

New member
בדוגרי, זה באמת כל השירים.

יכולים לתקוע אותי בחדר עם כל ה-70 ומשהו שירים שלהם, מאה פעם לשים את כולם מהתחלה...ולא ימאס לי אף פעם
אבל השירים שאני שמה ראשונים מתי שהוינאמפ שלי נפתח הם- Thoughts of A Dying Atheist Butterflies and Hurricanes Endlessly- הוא ממש יפה! Escape New born Plug in baby Recess Sing for absolution Time is running out Uno טוב יש לי עוד...אבל אותם בערך

nazipunk

New member
הנה שלי

יש לי קצת בעיה לפרט. אני פשוט חולה על כל השירים שלהם בכלל. אבל אם היו מצמידים לי אקדח לראש ואומרים לי להגיד את הערשרה האהובים עליי, זה היה משהו כזה- Butterflies And Hurricanes Hypermusic Microcuts Plug In Baby The Small Print Nature_1 Citizen Erased Space Dementia Showbiz In Your World

למעלה