היי לכולם!

היי לכולם!

קוראים לי מיכל ואני חברה של חן ( מנהלת הפורום ) אני רק רוצה לספר לכם שחן היא אחלה ילדה... ואני גאה בה על הפורום המדהים שהיא הקימה... היא פשוט ילדה איכפתית שיודעת להינות מהחיים.. כי כמו שהיא אומרת... " חיים רק פעם אחת... צריך לנצל אותם..." אז בקיצור בהצלחה בהמשך הפורום!!! בי בי ביבי נתניהו ( סליחה על הגמוגום.. ) לא סתם ביי מיכל.

portland

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif

kvodhasar

New member
היא תמיד...

כי היא בחורה כארז, כי היא בחורה כארז... And no body can deny!! בהוקרה, חברתך לארה

LARAS

New member
כן, חן!!!!! ../images/Emo54.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo54.gif

את באמת אחלה ילדה!!
ואני אראה אותך עוד 35 ימים!!!
רק דבר אחד אני לא מבינה, איך לעזאזל את חיה בלי המשאבה כשאת מורידה אותה לכמה שעות!!??
היום בארבע בבוקר המשאבה התחילה לשגע אותי..
נגמר האינסולין באמצע הלילה!!!
לא היתה לי ברירה, ניתקתי לחלוטין את המשאבה,
והשארתי פתק שיעירו אותי כמה שיותר מוקדם
בכל אופן, בבוקר קמתי חצי מתה עם 400 (!)
חיברתי את המשאבה מחדש, ונתתי 6 יחידות.
בכל אופן, לקח לי איזה שעתיים לצאת מהמצב הזה... הרגשתי ממש... אהמ... חרא!
טוב, אני מחכה לתגובה... ביי ביי,
לארה
אה.. מי זאת שכותבת פה בפורום וקוראים גם לה לארה?

לארה יקירתי....

ההתנקות הממשוכת לא ממש משפיעה אלי ,איך? לא יודעת אבל בפעם הבאה שקורה לך מצב כזה (שדרך אגב לא צריך לקרות) אני מציעה לך כבר באותו הרגע למלות קצת אינסולין גם אם זה באמצע הלילה, ואז בסביבות הצהרים להחליף פרפרית ולמלות מחדש את האינסולין. זה לפחות מה שאני עושה.... למי שאני מדברת עליה קוראים בעצם לריסה והכינוי שלה הוא לארה...היא משתמשת בכינוי "כבוד השר" אבל באנגלית....

LARAS

New member
קושקוש!! ../images/Emo54.gif ../images/Emo42.gif ../images/Emo54.gif

כן כן... זה זאת שסיפרת לי עליה כשהכרנו..
וואלה עבר כבר מלא זמן.... צ´מעי, חן... אין לי מושג על מה את מדברת איתי כרגע.. אני לא במצב של תפקוד בשעות כאלה :) צוחקים, אבל באמת חן, את מדברת איתי בתור אחת שיש לה A1C 13??? הרגת אותי....
ביי ביי, חופש נעים!! [אכן נעים!!] לארה...

nimush

New member
אין צורך להגיע למצב כזה...

בשביל זה חשוב להחזיק מזרקים או אפילו עט אינסולין בבית. נגמר לך האינסולין באמצע הלילה? מודדים סוכר, ומוסיפים עצמאית כמה יחידות בהתאם לרמת הסוכר. אם הסוכר שלך בטווח נורמלי, מוסיפים יחידה או יחידה וחצי שתפצה בשלוש שעות הקרובות על החוסר ב- Basal Insulin. חלומות פז
NiMuSh

LARAS

New member
וואלה! ../images/Emo54.gif

נימוש!! תודה שהזכרת לי, שכחתי להוסיף שכשקמתי באמצע הלילה (4 בערך..) בשביל להוריד את המשאבה,
הסוכר שלי היה על 300-400 והזרקתי בעט שלי
4 יחידות אקטרפיד. אני אמורה לציין שלפני המשאבה הייתי משתמשת באקטרפיד ו-באינסולטארד?
האקטרפיד כנראה לא השפיע כי קמתי בבוקר עם הרגשה כללית רעה וסוכר גבוה
לא נורא,
אני משוכנעת שהמקרה הזה לא יחזור על עצמו

למעלה