היי לכם!

היי לכם! ../images/Emo9.gif

הנה מצאתי פורום שמתאים לי...
חחח... אני אוהבת איפור. אני לא כ"כ אוהבת להתאפר אבל אני נורא אוהבת לקנות איפור- יש את זה לעוד מישהי?:) בכל מקרה... בד"כ כשצריך סתם להדגיש עיניים אני מעדיפה לא לשים צללית או לשים בצבעי חום-זהב-גוף כאלו, ועיפרון שחור (רק בזמן האחרון התחלתי לשים, כי אני לא כ"כ אוהבת...) והמון מסקרה... וכמובן פודרה. אבל למסיבה או משהו... יש לי המון צלליות נצנצים נורא יפות (הצלליות אבקה העגולות של ג´ייד הההיייססטטריייווות), לדוגמה ורוד-פנינה, כסף, סגול ושני סטים של ג´ייד (אני הכי אוהבת ג´ייד, אבל גם קרליין... והעפרונות של קסטרו הכי טובים) ולמסיבה אני שמה המון צללית בהירה, עיפרון, לפעמים גם עיפרון למעלה (אני לא מספיק אינטילגנטית בשביל אייליינר
) ומסקרה... הא, וליפ גלוס (מס´ 42 אני חושבת של ג´ייד... אדמדמם-כתמתם.. זה שיש לכולם
). בכל מקרה, אחרי שאתם מכירים את האיפור שלי מקרוב, יש לי בעייה: יש לי עיניים כחולות, די קטנות יחסית, ונוסף לזה גם יש לי משקפיים (שמקטין עוד)... אני רוצה לשים עפרון שחור בפנים למטה כדי להדגיש, אבל זה מקטין עוד הרבה יותר ואני רוצה שייראו לי את העיניים... מה לעשות? האם יש דרך אחרת להדגיש? ו... שאלה: איך אפשר להתאפר עם עדשות? זה הכל להיום, ביי ותודה מראש,

Zoey Z

New member
ברוכה הבאה!!!

אני ממש ממש מזדהה איתך, כי גם לי יש עיניים כחולות (גדולות) ויש לי משקפיים אבל אני לא שמה אותם בגלל שיש לי עדשות
אפשר להתאפר עם עדשות ולשים מה שבא לך רק תמנעי ממסקרה וכמה שפחות עיפרון... עכשיו- לפתוח את העיניים אפשר לשים עיפרון לבן אבל לדעתי זה בעעע אז תשימי איילינר וזה יפתח ויגדיל לך ת´עין. בבקשה

תודה...

חשבתי על עפרון לבן אבל באמת שזה בעעע.. אפשר להתאפר גם בעדשות קשות? אוףףף... אם יהיה לי עדשות איך אני אחיה בלי מסקרה? כציטוט ממיטב חבריי "זה החיים שלי"!...

Zoey Z

New member
יש עדיין בעולם עדשות קשות?!?!?!

לא ידעתי...
ואסורררררררר בשומפניםואופן לשים מסקרה, כי זה יכול "ליפול" על העדשות ואז הן גמורות...זוועה! חיחח

שלום נונה

עיפרון שחור בתוך העין מקטין אותה, אבל מאידך את יכולה ע"י תיחום מסביב לעין ופס שחור בתוך העין ומסקרה לתת לה יותר צבע ואז היא אולי לא תהיה גדולה יותר, אבל יותר בולטת ויותר מושכת. אם את עם משקפיים, לא הייתי מציעה לשים המון צלליות. מסקרה לא מפריעה לעדשות. כמובן יש להיתאפר אחרי ששמת את העדשות והעין לא מגורה. בהצלחה.

ברוב המסקרות רשום....

שהם מתאימות גם לעיינים רגישות ומרכיבות עדשות מגע. ובנוסף היפואלרגניות. 1) למה בדיק את מתכוונת ליפןל על העדשות ?(האם זה להכתים אותם?) 2) האם יותר עדיף מסקרה שקופה במקרה של עדשות?

למעלה