היי מה אתם אומרים על סונטה ארקטיקה?

Musta Susi

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

אולי הלהקה היחידה שאני אוהב כל שיר שלה. וכן, יש לי את כל השירים שלה

Musta Susi

New member
שאוהבת אותם? או שיש לה את כל השירים?../images/Emo3.gif

Tricky Means מכירה?

../images/Emo23.gif

שאוהבת מאוד.. ומתופפת שלושה שירים שלהם.. עד שיגיע הדאבל בייס:) וכן.. Tricky Means it's the same shit same group

Musta Susi

New member
:-Oמתופפת?

אני גם, עד הצבא לפחות... Double Bass? לא pedal? כמה עלה לך?

נראה לי גם וגם

הכי נכון זה לומר דאבל פדאל... אבל אצלי זה כבר שגור בפה.. אממ אני מביאה מארצות הברית.. עדיין לא ברור איזה אבל זה יקרה בקרוב מאוד..

Musta Susi

New member
אז תגידי Pedal..:)

הממ ראיתי לפני שנה ב``כלי זמר`` -עלה 700 שקלים בערך (משכורת צבאית/tapuzforum/images/emo195.gif) בארה``ב יותר זול?

חח אין מצב

פדאל ב-700 שקל.. זה סוג *** לא נעים אבל פדאל נורמאלי.. שלא יקפוץ לך הקפיצים באמצע התופוף.. או שהשיניים לא יעופו לך תוך כדי הביט עולה יקר פה בארץ.. 1500 ככה.. אז כן בארה"ב זה יותר זול.. כמובן אם מביאים לך אותו לארץ דרך אנשים שמגיעים ולא דרך משלוח.. אבל תודה

Musta Susi

New member
לא, פדאל איכותי. אני אומר לך

אני ישבתי וניסיתי. בכלי זמר בת``א ראיתי וזה עלה 700/750 אבל זה היה לפני שנה. הייתה לי אפשרות אפילו לפרוס לתשלומים...

McBlack

New member
עם 5 אלבומים קשה שלא להשיג את כולם

נראה לי שמאסתי בהם איפשהו בי"ב... קשה לי עכשיו לחזור למצבי הרוח המתאימים בשביל לשמוע אותם

Musta Susi

New member
מי מדבר (רק) על האלבומים...

אני לא שומע אותם לתקופות ארוכות (לפי חודשים) ואז חוזר אליהם. כדי להזכר ובעיקר כשאני מתחיל לשכוח מילים זה מבאס...

למעלה