היי, עוד חדשה... שאלות על נעליים

האלזה

New member
היי, עוד חדשה... שאלות על נעליים

שלום לכם, כבר הגבתי פה ושם אבל לא הצגתי את עצמי רשמית אז שלום, בת 26, צמחונית 14 שנה ורק עכשיו באיחור קל גיליתי את הפורום הזה. תגידו אתם תמיד כל כך פופולרים? אני רואה הרבה מצטרפים חדשים. ולשאלתי- לירושלמיות שביניכן- אני מחפשת כבר הרבה זמן נעליים נוחות, איכותיות ויפות וכמובן מחומר סינטטי אבל בכל החנויות האורטופדיות הנעליים הן תמיד מעור. למישהי יש המלצה? אם יש במרכז העיר אני בכלל אהיה מאושרת. ואופנתית. תודה.

Inoni

New member
כן! בכל יום מצטרפים מאות!!

טוב לא ממש... אבל לאחרונה זה בא בגלים (המצטרפים...) ברוכה הבאה! ינון.

enbalush

New member
ביפו יש המון חנויות לא מעור, אבל לא אורטופדיו

אה וברוכה הבאה ../images/Emo201.gif ולשאלתך למה המון אנשים באים לפורום הזה...כי הם רוצים להיות טבעונים ../images/Emo9.gif

האלזה

New member
יש לי בארון כבר כמה זוגות

מהחנויות הלא אורטופדיות ברחוב יפו, כל זוג מסמל יבלת במקום אחר... אני לא מבינה איך העסק הזה עובד, אין אורטופדי לא מעור? זה חוק כזה?

enbalush

New member
הכי טוב זה נעלי ספורט עם מדרסים

אני הולכת עם נעליי מליסה שטוחות, הן לא אורטופ' אבל נוחות לאללה.

העכביש2

New member
"נעלי מליסה"??? ../images/Emo6.gif

אחחח אחחח עולם הנעליים השטותניקי...../images/Emo3.gif

juicy fruit 28

New member
היי נעלולה אחותי הקטנה../images/Emo152.gif

שהצטרפה לפרדס באיחור הההההיסטרי (כן, אני לא פעילה בפורום הזה אבל היא הזמינה אותי../images/Emo13.gif) אז בזכותה אני גם אבקר פה לפעמים שלום../images/Emo140.gif

האלזה

New member
מה פתאום זקנה, זה בונוס הצמחונים!

את בכייף יכולה להוריד 5 שנים ולהגיד שנתת אתם במהלך חייך לכמה חיות משק, את לא מכירה את הנוסחא הזאת? בכל מקרה, תתחדשי, את בת 24. פרגיה.

surrounded

New member
../images/Emo207.gif גם על נעליים, @#$$^&**))*&^)*&^ נמאס!!

כבר שבועיים שאני מחפשת בעיר הדפוקה הזאת [אילת] נעל סינטטית ולא מוצאת! הכל מעור! הכל!!! בסופ"ש הקרוב אני מתכוונת לנסוע לת"א... מישהו מכיר חנות שאני אוכל למצוא בה נעליים נחמדות [לא נעלי עקב, סתם נעל כפכפית ויומיומית] עם עדיפות לאחת שפתוחה בשישי עד מאוחר או מתישהו בשבת? די, אני נואשת כבר!!

einav2h

New member
יש סניף של TOGO באילת../images/Emo119.gif

בקניון מול הים. (כתבתי עליהם הודעה יותר למטה בשרשור, זו רשת שלא מחזיקה עור)

למעלה