היי :) צריכה עזרה

היי :) צריכה עזרה

אני חדשה פה! משתחררת עוד 3 חודשים לערך וצריכה קצת עזרה בנוגע להמשך. כבר הרבה זמן שאני חושבת איך כדאי להמשיך אחרי הצבא ואיזה תחום ללמוד. (אני רוצה לעבוד בעבודה מועדפת שתהיה קשורה למה שאני רוצה ללמוד) אז מה הבעייה...? אני לא בדיוק יודעת להגדיר את התחום שבו אני רוצה לעסוק, זה יכול להראות מוזר ולא הגיוני... אז אני אסביר... אני מאוד רוצה לעבוד עם אנשים, סוג של שירות לקוחות, אבל לא מעוניינת להיות מוכרת. תמיד כשעולה סיעור המוחות בנוגע להמשך אני זורקת "פקידת קבלה במלון" לאוויר, כי בכלל מלונאות ואירוח זה משהו שמאוד מסקרן אותי, אבל לא בצד הניהולי (שיהיה לי מלון)..אלא אולי כיד ימינו של בעל המלון..אני לא יודעת איך להגדיר את זה ובאיזה תחום זה נחשב... קיצור, אני ממש מסתבכת עם עצמי ומאוד אשמח אם מישהו יוכל לכוון, לנער, להאיר או להעיר בנוגע לבלבול שלי.. בתודה מראש :)

היי

יש מקצוע כזה שנקרא מלונאות ומלמדים אותו בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית - כלומר ברחובות. http://departments.agri.huji.ac.il/hotelfoodtourism/ שווה לך להכנס לאתר של האוניברסיטה ולבחון זאת. כדי שיהיה לך מלון משל עצמך את צריכה הרבה משאבים וכספים, ככה שהלימודים האלו לא יהפכו אותך לבעלת מלון אלא יעזור לך ללמוד את תחום התיירות ומלונאות ולפתח את עצמך שם.

J0NS0N

New member
יש גם בן גוריון

ניהול מלונאות ותיירות אפשר ללמוד גם בקמפוס אילת ובלי קשר, בשביל להיות פקידת קבלה לא צריך תואר, זו עבודה מועדפת לכל דבר

למעלה