היי + שאלה :)

Amir Noy

New member
היי + שאלה :)

היי לכל מי שעוד קורא פה!
הייתי פעם בפורום הזה לפני מיליוני שנות אור זה נראה חחח
למי שעוד זוכר - עמיר.
אז ככה, מי עוד פה?
ומי מוכן להסביר לי מה קורה עם הלהקה? לפני השרשורים וההודעות פה נשמע שדי על הפנים.
ואיך האלבום Imaginaerum? (כלל לא שמעתי אותו)

חג שמח לכולם

עמיר

עמירררר!

היי! D: כיף שבאת.
טוב, היו בעיות למיניהן בין אנט ללהקה. לא מזמן ממש ברגע האחרון לפני הופעה בדנבר אנט אושפזה ובהחלטה ספונטנית של הלהקה והצבעה של הקהל (!), ההופעה התקיימה עם שתי זמרות ליווי של קמלוט במקום שיבטלו אותה. כל זה קרה בלי שאנט ידעה או הייתה חלק מההחלטה, כך שיום או יומיים אחרי היא כתבה בבלוג שלה שהיא לא ידעה על זה והיא חושבת שהם פעלו לא נכון וכל מיני דברים בסגנון. קצת אחרי כל העסק הזה, נייטוויש פירסמו שהם ואנט נפרדים בגלל חילוקי דעות ושזו החלטה משותפת ושפלור יאנסן מחליפה אותה מאותו רגע עד סוף סיבוב ההופעות הנוכחי.

לגבי האלבום - כצפוי הדעות חלוקות.
אני אישית אוהבת אותו. יש כמה שירים ממש טובים לדעתי. יש קטעים שממש מורגש שזה פסקול של סרט, אבל בגדול אני מאוד נהנית ממנו. ממליצה לשמוע. :)

Amir Noy

New member
זוהר! :)

ראיתי את הקליפ של Sleeping Sun ונזכרתי בפורום :(
(בתקופת גדולתו ובשעתו היפה ביותר חח)

ברכות על הקידום והניהול!

והבנתי, היו עוד אודישנים שנה עכשיו... הם כבר מרוב אודישנים והופעות מאבדים את העניין וחבל :/

אני מניח שאני אתן לדיסק ניסיון ואקנה אותו (סך הכל אם הוא לא יהיה משהו הוא לפחות יראה יפה ליד שאר הדיסקים של נייטוויש במדף, לא? חח)

Amir Noy

New member
ועכשיו ראיתי

את החותמת שלי עם הפורום של ווית'ין, ואז את החותמת שלך עם ההספד עליו..
חבל עליו :(

הם ממש לא דעכו

הם עובדים הרבה וגם אם לדעתך הם הידרדרו, הם במצב ממש טוב כרגע מבחינת הלהקה נראה לי

היויו

New member
לדעתי הם הידרדרו לפני 2 אלבומים...

זה שהם מצליחים זה כי הם עכשיו הרבה יותר פופ מסימפוני מטאל

היויו

New member
אני לא מסכים

אני חושב שיש לו פוטנציאל אבל בהרבה מקומות הם פספסו - ובגדול.
אני מצרף ביקורת שהכנתי על האלבום (לא משנה לאן...) - אין לי בעיה לפתח על זה דיון כאן.

Amir Noy

New member
לפחות בשונה מנייטוויש

הם נשארו עם סולנית

ודווקא לגבי ווית'ין אני לא דואג, סך הכל הם פעילים, הוציאו את "דה אנפורגיבינג" ואני אוהב את הכיוון שהם הולכים בו! בהתחלה לא יכולתי לשמוע את THOE, אמרתי לעצמי "זהו, הם איבדו את עצמם, מה זה אלבום הזה". אבל היום? יוצא לי הרבה לחזור אליו ולשמוע אותו. קשה לי להגיד על THOE שיש בו שיר "גרוע". לגבי "דה אנפורגיבן" אני מתרגל חחח
אבל... לפחות הם נשארו עם סולנית

Amir Noy

New member
"דה אנפורגיבינג"

קשה לי עם השם הזה! הבלבול הזה עםמטאליקה

למעלה