היי , שאלות עלילה

amirking1

New member
היי , שאלות עלילה

המשכתי את המנגה מאיפה שהאנימה הסתיימה , אני עכשיו בפרק 392 ועלו לי כמה שאלות שלא הצלחתי למצוא להם תשובה -גוריומארו הוא בעצם צורה אנושית יותר של מאריומארו , נכון? אז למה הוא אמר לקבוצת אינויאשה שהיה אדם פעם שקראו לו גוריומארו? -אם הוקודושי ומאריו' משתפים פעולה, אז למה הוקודושי ניסה להרוג את גאריו' כשקאגורה תקפה את המקדש שלו? -לא הבנתי מה בדיוק טסאיגה-קשקשי הדרקון עושה.. מה זה בדיוק אומר "לשאוב את היוקאי של היריב"? מה זה נותן? -מה הבעיה לגנוב לסשומארו את טנסאיגה, להוציא לקוהקו את רסיס השיקון ולהחיות אותו מחדש? למה הם לא חשבו על זה כל הזמן הזה?

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifטוב אז לגבי הסאגה הזו../images/Emo166.gif../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שאתה מדבר עליה לא הייתה לי סבלנות לעבור עליה... אז אינלימושג מה הקטע עם גוריומארו לשאוב את היוקאי של היריב: למפלצות יש איזושהי הילה רעילה סביבן... כל אחד יש לו כמות מסוימת שהוא יכול לסבול ולרוב אנשים חלשים יכולים גם למות מזה לסאנגו יש את המסכה שתגן עליה מזה קאגומה מסלקת את זה בעזרת חצים מטהרים ומירוקו שואב את זה עם החור הזה שיש לו ביד אז לשאוב את היוקאי זה פשוט לשאוב את הדבר הזה כדי שלא יפגע בסביבה(אם זה מה שהמצב הזה של הטסאיגה עושה) אינלימושג... אבל אתה מודע לעובדה שהם לא ממש חכמים אבל ספוילר לפרקים מתקדמים יותר - קוהקו ממשיך לחיות גם בלי הרסיס - אינלימושג איך... נדמה לי משהו שקשור לקיקיו - דילגתי על מלא פרקים

למעלה