היי שלום

היי שלום

האמת אני לא בטוח שאני לכאן אבל אני כבר המון זמן חושב על הצטרפות לזוג מה שיותר עושה לי את זה בזוג הוא דווקא קיומו של הגבר למרות שאני חולה על נשים ואוהב לשכב עם נשים.... עדיין הגבר בשלישיה הזו מושך את מחשבותיי.... יש עוד כאלה שרק חושבים על זה? ועוד לא התנסו?

פיה שלו

New member
עצם זה שאתה..

נמשך גם למין הנשי וגם לגברי וחושב לממש את זה כבר אומר שאתה שייך לכאן ואתה במקום הנכון ברוך הבא יקירי

Dotterel

New member
כן!!!

אני[בן] רק שחבתי עם בנים ומאולם לא שחבתי עם בנות :( למרות שאני נימשך לבנות.

זה בדיוק ההגדרה של הפורום הזה../images/Emo87.gif

2 המינים במכה אחת
ברוך הבא
קבל
ועוגייה על חשבון הבית

או שהוא ימכור מזון../images/Emo87.gif

ככה לפחות המורה לתנ"ך שלי בכיתה א' כינתה את הזונות.

squalus

New member
כן

זה גם משהו שרציתי לעשות הרבה זמן. להצטרף לזוג, אבל גם בשביל הגבר. עוד לא יצא לי לממש את זה. לא קל למצוא זוגות כאלה, לא שחיפשתי יותר מידי.

אממ.. אם מה שאתה בא לשאול

כאן זה האם יש סיכוי שאתה הומו או משהו כזה בגלל שאתה מעוניין לשלישיה בתוספת {מרעננת יש לציין
} של גבר, אז התשובה היא שיש מצב, אבל זה ממש לא אבסולוטי או עובדתי.. פשוט יש מצב.. בגדול אני מכיר המון סטרייטים שרוצים להתנסות, ואני מדגיש, סטרייטים
והייתה לי כבר התנסות כזו עם אחד, ותאמינו לי שהוא סטרייט.. חחח הוא פשוט רצה לנסות.. רן.

איני אומר שלהיות עם גבר לבד

עושה לי את זה - אבל רענון בתוך שלישיה, מאוד תראה יכול להיות בסוף שאגלה שהפנטזיה לא כל כך וואו ובאקט עצמו זה יהיה עלוב - אבל.... מי יודע?

לא סגור

New member
משעשע ../images/Emo13.gif

אני בפורום הזה מהסיבה ההפוכה - אנחנו חושבים לצרף בחורה לשלישיה... האמת היא שאני קצת חושש, החברה היא הצלע הבי שרוצה, ואני עלול למצוא את עצמי נדחק הצידה בשלישיה כזאת

לא סגור

New member
עלול?! אני בטוח אהנה ../images/Emo13.gif

אבל היא דווקא אמרה שהיא דווקא יותר רוצה לראות אותי עם מישהי אחרת, ככה שאולי עדיף לקחת סטרייטית עם ראש פתוח לארוע הזה, ולא בי שמעדיפה בחורות...

למעלה