היי, תומאס !

Guy K

New member
היי, תומאס ! ../images/Emo58.gif

קראתם כבר באתר לפני שלושה שבועות שתומאס ילוהק מחדש ויעבור תהליך גדילה מזורז (SORAS - Soap Opera Rapid Ageing Syndrom) - והנה הליהוק מחדש. השחקן שיגלם אותו נקרא דרו טיילר בל. ולא, אין קשר למשפחת בל המהוללת. יכולתם לראות אותו בסרט ג'יפרס קריפרס 2 (שאם לא ראיתם אגב, רוצו לראות. סרט שווה לגמרי!). הוא הוחתם על חוזה לפני שבוע והתאריך שבו יופיע לראשונה בארה"ב הוא התשיעי לינואר.

Dawn12

New member
הליהוק נראה ממש טוב

אבל עם היפים צריכים להיות מאוד זהירים בנוגע לליהוקים ושחקנים חדשים, את זה כולנו יודעים. מה שכן, לפחות מבחינה חיצונית נראה שהם די הצליחו הפעם עם דרו טיילר בל. אפשר ממש להאמין שהוא הבן של רידג' וטיילור! (במיוחד בתמונה ששמת) בכל מקרה, לי יש הרבה תקוות מהדור הצעיר של היפים, אותו אנו עומדים להכיר בחודשים הקרובים. את הרוב המוחלט של הדמויות ביפים אני ממש לא סובל והסדרה הזאת מתחננת כבר שנים לדם חדש. זה לא שעלילות טינז הן הדבר הכי מעניין לראות, אבל חייבים להתחיל איפשהו, לא?

Katherine

New member
נחמד

אני רואה אפילו דימיון מסוים לעצמות לחיים של רון מוס
וחסר לבראד שהוא לא ישלב את תומס כמו שצריך בעלילה, בזמן האחרון הוא רק מלהק עוד ועוד שחקנים ופשוט שוכח מהם

Guy K

New member
לי דווקא יש ציפיות ממשהו אחר -

ביחד עם הליהוק של תומאס יגיעו גם שני בני נוער שחורים. יכול להיות שסוף סוף תהיה לנו משפחה שחורה ביפים? למי שזוכר - כבר היתה משפחה אחת כזו. סטפני הביאה איתה הביתה את רות, ההומלסית השחורה שהיא פגשה כשהיא היתה הומלסית, ועזרה לה לחזור לבעלה ולילדים שלה. הילדים שלה הסתובבו בזמנו הרבה עם מייסי בביקיני בר, הצעיר היה מאוהב בה (נדמה לי שהיה לו איזה פיגור או משהו כזה, לא?) בכל אופן, המשפחה השחורה ההיא נעלמה מהמסכים במהירות וללא הסבר. הדמות השחורה הבאה שנכנסה לסדרה היתה זנדה, שגם נעלם כלא היה - ואחריו עורכת הדין של אמבר וריק, שהיתה די חסרת משמעות. אני אומר - שחורים

Katherine

New member
צודק...

באמת הגיע הזמן לשלב עלילה שחורה רצינית אוי איך אהבתי את רות אן וכל הסיפור הזה, זה הילדים שלה שהיו עם מייסי בבקיני בר? שכחתי מזה... אבל אני זוכרת שהיה את המפגר, קראו לו קית', שהיה דלוק על מייסי...

SupeRonit

New member
איזו נוסטלגיה

אני זוכרת את ק'ית ,אבל לא שהוא היה מפגר-תרעננו את זכרוני.ובכלל תכתבו יותר על עלילות שהיו-זה נחמד מאוד להיזכר

sashkashurik

New member
דווקא נראה חתיך...

דומה קצת לריק, אבל הרבה יותר טוב מתומאס הילד שהשיניים שלו מגוחכות...

למעלה