היי

magnumit

New member
היי ../images/Emo49.gif

קודם כל מזל טוב על פתיחת הפורום! יש לי שאלה אולי אתם יודעים לענות לי...בכל זאת אתם הפורום המתאים
אני מחפשת פאזל ענקי - מה הפאזל הכי גדול ששמעתם עליו? אני רוצה כמה שיותר גדול יש לי קיר ענקי ואני רוצה למסגר תמונה גדולה מאוד. מקווה שמישהו יידע לענות לי.. תודה מראש.

Puzzluna

New member
תודה רבה וברוכה הבאה..... ../images/Emo140.gif

פאזלים גדולים יש עד סביבות 18,000 חלקים. יש יותר גדולים אבל יותר קשה למצוא אותם.... גדלים סטנדרטיים: 9000 חלקים 192X138 ס"מ 10000 חלקים 214X157 ס"מ 18000 חלקים 276X192 ס"מ 18000 חלקים 321X157 ס"מ תגידי לנו איזה גודל מתאים לך, וננסה לעזור לך לבחור דוגמא.

magnumit

New member
וואו! ../images/Emo9.gif

תודה על הפירוט המצויין. על איזה חנויות אתם ממליצים? איפה יש מבחר פאזלים גדול? יש טווח מחירים לפאזל של ה-10,000 או ה- 18,000? תודה ענקית

Puzzluna

New member
מבחר....

לגבי חנויות אנא פני אלי במסרים, אין לפרסם על גבי הפורום. לגבי מחירים אני יכולה להגיד לך מחיר משוער: 9000 חלקים יעלה בסביבות 550 ש"ח 10000 חלקים יעלה בסביבות 900 ש"ח 18000 חלקים יעלה בסביבות 1300 ש"ח המחירים מבוססים על חנות אינטרנטית יקרה יחסית ולכן אולי תוכלי למצוא את אותם הפאזלים במחיר יותר נמוך. אם את יכולה לקנות את הפאזל בחו"ל ולהביא לארץ, תוכלי לחסוך הרבה כסף.

כדאי לך גם לברר....

כמה יעלה למסגר כזה דבר וכמובן גם מה הדרך הטובה והבטוחה ביותר להוביל. בכול אופן שיהיה בהצלחה.

Puzzluna

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

אכן מסגור תמונה כזו הוא בהחלט פרוייקט ובוודאי לא זול. אבל מצד שני תמונה בגודל כזה גם צריכה להיות לא זולה. נשמח לשמוע מנסיונך בהרכבה ובמסגור.

למעלה