היי...

optimista

New member
היי...

אני משרתת בצבא כשנה ו4 חודשים. בסיס סגור, יוצאת חמשושים, סוגרת שבת אחת ל 4-5... תנאים טובים מאוד. מאז ומתמיד הייתי מאוד אובססיבית לעניין המשקל כי כשאני נכנסת לחרדות/עצבים אני מוצאת נחמה באוכל. התגייסתי במשקל 51 ועכשיו אני שוקלת 57 וזה משגע אותי, אני מנסה לא לאכול שטויות בבסיס וזה מצליח יומיים, אבל בגלל שאני סובלת גם מתלישת שיער כפייתית ברגע שאני לא מספקת את הגוף בעזרת משהו טעים אני תולשת לעצמי את הגבות והריסים... אני מנסה להבין מאיפה הכל מגיע, ובסופו של דבר מגיעה לאותן מסקנות... שאין לי עם מי לדבר כשאני שם. אני עושה את העבודה שלי כמו שצריך כל הזמן ומנסה שלא להתלונן, אבל אני סובלת. סובלת מכאבים ברגליים (אני צריכה לעבור ניתוח והצבא לא מוכן לקחת על זה אחריות למרות שהמצב החמיר תוך כדי שירות... כי אם אני אשאר נכה אחרי זה הם לא מוכנים לשלם פיצויים), סובלת מכאבי בטן כשאני אוכלת מבלי לחשוב, סובלת מכיעור כשאין לי גבות. סובלת מזה שאין לי עם מי לדבר, לשאול, להתייעץ, כי המפקדת שלי לא יכולה לעזור לי, החברות שלי לא יכולות ולא מבינות. וכשהתחברתי למישהו מהבסיס הוא תמיד אמר שאני מצחיקה, משוגעת, כיפית... עד שהתחיל בנינו משהו וכנראה ששם הוא שם לב שאני בחורה בכיינית עם מצבי רוח נוראיים. וזה מצחיק, כי כולם חושבים שאני בן אדם כל כך מאושר... ואני כל כך לא, ואני לא מבינה למה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מתחים...

יקרה, מהפניה לך אפשר להבין שיש משהו בצבא ובשרות שמלחיץ אותך והדברים אינם כפי שהם נראים..מבחוץ כמו סוג של מסכה את תוססת ושמחה ומבפנים... הבעיות שאת מחלקת איתנו לא פשוטות ומצביעות אולי על צורך בקבלת עזרה ממוקדת שרק אנשי מקצוע יכולים לתת.. מאחר ואנחנו לא אנשי מקצוע, אנחנו יכולים להיות כאן וגם בשיחה אישית, נגישים בשבילך, לאפשר לך לחלק איתנו את המתח שמלווה אותך ביום יום.. אולי לדבר על זה יכול להפחית מעט את המשקל שעל כתפייך... המסגרת הטיפולית בצבא מחוייבת לסודיות מקצועית ומשוםהכך אולי מתאים שתשתפי את מערך הרפואה (רופא, קב"ן) בעובר עליך ותקבלי סיוע דיסקרטי מתאים... לפעמים כשלא משתפים בבעיה היא מתעצמת ומתנפחת וקשה להתגבר לבד.. מקווים שתאפשרי לעצמך להיעזר ומחכים לשמוע עוד .

optimista

New member
תודה רבה...

כבר כמה חודשים אני חושבת לפנות לעזרה במסגרת הצבא, העניין הוא שלא נעים לי להגיד את זה למפקדת שלי. לפי מה שהבנתי צריך לתת למפקדים רקע כלשהו/סיבה לפנייה לקב"ן, ולא מתאים לי שהיא תדע...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
../images/Emo187.gif

|את יכולה לדבר איתנו וגם לפנות לרופא היחידה ולתייעץ איתו... בשביל זה את עדיין לא זקוקה לתמיכת המפקדת, את יכולה אולי גם להסביר למפקדת באופן עמום... כמו לדבר על זה שאת מאוד שמחה ורוצה לשרת ועדין קשה לך לישון או אין לך תיאבון... ושאת רוצה לדבר עם מישהו שמבין בזה... |@

למעלה