היי

RIP CURL1

New member
היי

אני מכור לשעבר לשוקולד למריחה אני הייתי אוכל שוקולד למריחה 4 פעמים ביום בבוקר בערב פעמיים ובצהריים אני חולה על זה הייתי אוכל עם כף והייתי אוכל מלא שוקולד אבל זה נגמר כבר שנה בערך לא נגעתי בשוקולד למריחה ולהגיד את האמת בא לי להקיא מלחשבו לאכול את זה כי אני כבר לא אוהב את ושאני רואה את אחותי אוכלת שוקולד עם כף בא לי להקיא עליה אני לא מבין מה קרה לי הכול בגלל שאימא שלי שכחה לקנות שוקולד ואז היא הביאה לי לאכול לביצפר חומוס ואז בהדרגתיות הפסקתי להביא שוקולד לביצפר וככה בערב גם בהדרגתיות הייתי אוכל שוקולד עד שהפסקתי אבל אני מת על שוקולד אבל לא שוקולד למריחה טוב זהו סליחה שאני לא שם פסיקים או נקודות כי אני כותב מהר ואין לי כוח לשים א סליחה

מיטללל

New member
חחחח ממרח שוקולד זה טעים...

למרות שאני מודה שגם אני בשנים האחרונות הפחתתי כמויות... ברוך הבא גם לך :)

maayan15

New member
תלוי איזה ממרח...

שחר ונוטלה הם ממש ממש טעיימים...אבל יש איזה דבר מזעזע שהורס את שמו (וטעמו) הטוב של השוקולד...אני לא זוכרת יך קוראים לזה אבל זה בא בקופסא מאורכת לבנה...איכס...

ליאן.

New member
בילדותי לא אהבתי שוקולד בפיתה בכלל!

ילדה מוזרה הייתי.. אני עוד זוכרת שבאיזושהי קייטנה היו מחלקים לכולם שוקולד בפיתה והעדפתי משהו אחר.. אני עדיין לא אוהבת שוקולד בפיתה, אבל חצי כפית טהורה של שוקולד למריחה מדי פעם, זה מעולה.. במיוחד אם זה השוקולד למריחה שמורכב משני צבעים.. מכירים?

perrinat

New member
גם אני ....../images/Emo103.gif

לא אוהבת שוקולד למריחה....... ואם כבר אז נוטלה עם אגוזים בקרפ צרפתי.......

liti

New member
תרשה לי לספר לך משהו על אמא שלך...

זה לא שהיא שכחה לקנות שוקולד אלא בכוונה קנתה חומוס במקום כי "שוקולד זה לא בריא לשיניים" ולמזלה קנית את זה...

למעלה