היי

לודשית

New member
היי

יש לי שאלה: בעבודת חקר שאני עושה , זוכרים? אני צריכה לדעת באיזו תוכנות משתמשים בקליטת חולה? ובכלל תוכנות של רפואה! האם אפשר למצוא עליהם מידע , כי אני צריכה לפרט קצת על כל תוכנה ותוכנה של העבודה!! בבקשה תעזרו לי!!!

תוכנות של עורכי דין

מצטערת, לצערי לא אוכל לעזור לך היות ואני מכירה אך ורק תוכנות של עורכי דין (והרבה...)
תנסי אולי בפורומים של רופאים, או בפורום צוותי חירום. האם יש מי מהכותבים בפורום הזה שמכיר תוכנות כאלו? להשתמע- כרמית.

תוכנות

התוכנה המשמשת את מרבית הרופאים וכל רופאי הכללית היא ה"קליק". לא יודעת עליה יותר מדי פרטים רק את השם. בבתי חולים יש תוכנות אחרות. הידעתם שעולה בהתמדה כמות התלונות הדנות בכך ש"הרופא לא מסתכל עלי, הוא רק עסוק בלתקתק במחשב"?

איך באמת מתגברים על הבעיה

אכן, נראה שהבעיה שחיותה בר זוהר העלתה היא בעיה ממשית, והיא פוגעת בקשר חולה- רופא. יכול להיות שאם כל הרופאים היו עוברים קורס בהקלדה מהירה, הם היו שקועים פחות במחשב ואז התחושה של המטופלים היתה טובה יותר. מה דעתכם?

ראש טוב - בית תוכנה למפאת רופא

חברת ראש טוב פתחה עבור קופ"ח מכבי והכללית תוכנה לניהול מרפאת הרופא המטפל. אני מציע כי תפני אליהם http://www.roshtov.com/ או לאחת מקופות החולים. כמו כן משרד הבריאות מפתח תוכנה חדשה לניהול בתי החולים בבעלותו וככל הידוע לי היא נקראת "נמר". אפשר לפנות אליהם בנדון, אם כי אני מעריך שתתקשי למצוא גורם שיענה לשאלותיך. בהצלחה

הנמ"ר

יעלב מאד אם תקראי לו תוכנה. זהו פרוייקט שלם של מיחשוב בתי החולם הממשלתים שהתוכנה היא חלק ממנו. לפרטים עליו ניתן לנסות לברר במשרד הבריאות באגף למידע ומחשוב אבל אני באמת לא יודעת אילו פרטים יוכלו לתת לך בטלפון.

למעלה