היי

NeTa G4

New member
היי

טליווווווש!! מה נשמע כולם, אני נטע מרעננה!! ואני מוסרת בלה לשלטון וארגלוני לשלטון!!! וg4 שולטות!!! שלא תחשבו שאני סתם צצה בכול פורם ואומרת את זה... אני, בלה! סתם אני וטלי ככה קרובות - - סתם... ככה קרובות - - כמו מיא וטלי! בקיצור אני מאחלת לכולם שיהי פסח שמח ובלה!

NeTa G4

New member
הי פופיוש!!!

היי, מי עוד מהגוורסט כאן בפורם הזה? ושמעתי שבסוף לא סוגרים את הגוורסט, יופי יא!

PopPy

New member
אר...../images/Emo85.gif

רום (הקטין), ניר בא לפעמים, אני, טלי, נדמה לי שדגי (גיא) היה פה פעם... ולדעתי זהו, אבל 90% מהאנשים פה הם מפורום הארי פוטר בתפוז.. וכן, לא סוגרים את הוגוורטס נט ישראל {{פרסומת סמויה
}} אתי

NeTa G4

New member
סבבה

אני דיועת שכולם פה מפורם הארי פוטר, ושאתם בכלל לא מדברים שם על הארי פוטר, שחכת שאני יכולה בחמש דקות להגיע לנעמי טלי או דפנה, ואת טלי לרוב מצאתי על הפורם הזה (הארי פוטר, פרסומת לא סמוייה)

vi-TAL-ity

New member
באמת חשבתי על זה ../images/Emo96.gif

3/4 מהפורום שלנו הם פליטי פורום הארי פוטר, נכון? אבל בבקשה, לא כדאי להפוך את הפורום הזה לכפיל של פורום ה"פ, יהיה ממש חבל. אז אל תשתמשו בסלנג של פורום ה"פ - במשך הזמן נמציא סלנג משל עצמנו, קצת מקוריות אנשים! אותו הדבר עם הכוכביות - טלי, את הבוס! (מי הבוס?...) את יכולה לאסור עליהם להשתמש בכוכביות! הן באמת כיפיות והכל, אבל שייכות לפורום ה"פ. פה זה פורום סופרים צעירים, ובאמת לא כדאי שהוא יראה כמו חיקוי. כל מי שלא בא מפורום ה"פ בוודאי לא הבין לפחות חצי מההודעה, אבל זה לא שום דבר אישי נגדכם
טלי

NeTa G4

New member
בלה!@

בלה לא שייך להארי פוטר, ואופסקטין שייך אך ורק להגוורסט נט, פרסומת לא סמוייה... ובלה, פגרות שייך לטלי ובת ים..וגם עם אנחנו לא היינו בהארי פוטר, זה סלנג מחשבים לא סלנג הארי פוטר..

למעלה