היכולת של נגיף הקורונה לבצע שדרוגים/מוטציות/דור חדש במהירות כה גבוה

קצה11

Well-known member
רק מחזקת את טענתם של אלו החושדים שהנגיף השפעת הונדס בידי הסינים (יש הטוענים בסיוע צרפתים) וברח להם מהמעבדה
מזכיר לכם שנגיף השפעת הרגיל משפר עצמו פעם בשנה בלבד

דיברגנט חדש

Well-known member

ai27

Well-known member
רק מחזקת את טענתם של אלו החושדים שהנגיף השפעת הונדס בידי הסינים (יש הטוענים בסיוע צרפתים) וברח להם מהמעבדה
מזכיר לכם שנגיף השפעת הרגיל משפר עצמו פעם בשנה בלבד
ממש לא.
מוטציות השפעת השונות שהתפתחו באמצע העונה פשוט ממשיכות להיות מופצות בקיץ (עם קטלניות מופחתת)
ואז כשעונת החורף הבאה מתחילה, הן מופצות במלוא העוצמה.
לכן במהלך עונת החורף מזהים (במרפאות זקיף) את הזנים (כל אחד ממוטציה אחרת, לרוב בוחרים את 3 העיקריים) שהופצו במהירות, ומפתחים מהם את החיסון לעונה הבאה.

לשם השוואה:
הגל הראשון של 2020 הקורונה הופצה ברחבי העולם במהירות, ודעך עם סיום החורף
אבל עם פתיחת עונת חורף 2021 - התפוצה כבר עלתה משמעותית,
כזו שיכולה לגרום בקלות לקריסת מערכות הבריאות כמעט בכל מדינה בעולם.

דיברגנט חדש

Well-known member
למה התייחסת? אליי? אל קצה?
אגב, החורף עוד חא נכנס, למרות שעל פי ההגדרות הרישמיות הסתיו נכנס ב-21.9, גם הוא, עדיין, בארץ לא נכנס, ואנו עוד חזק בקיץ ורואים את זה מהחמסינים.
בשנים קודמות, הגשם היה מפיל את הסוכות והשנה היית צריך מזגן ;)
בנוסף, בצד השני של הכדור, העונות הפוכות.

ai27

Well-known member
למה התייחסת? אליי? אל קצה?
אגב, החורף עוד חא נכנס, למרות שעל פי ההגדרות הרישמיות הסתיו נכנס ב-21.9, גם הוא, עדיין, בארץ לא נכנס, ואנו עוד חזק בקיץ ורואים את זה מהחמסינים.
בשנים קודמות, הגשם היה מפיל את הסוכות והשנה היית צריך מזגן ;)
בנוסף, בצד השני של הכדור, העונות הפוכות.
התייחסתי לטענה על המוטציות.

השפעת ממשיכה להדביק בקיץ, רק הקטלניות נמוכה בהרבה, והתסמינים קלים.
אני מאוד מקווה שהירידה בקטלניות הקורונה (שמייחסים לשימוש הנרחב ב"מסיכות הסנטר" בזמן שההידבקותתממשיכה ללא הפרעה) לא נובעת מסיבה דומה.

גשם בסוכות זו תופעה שאינה נדירה, אך נחשבה "מזל רע" וחריג, כאשר לא היה מדובר בזרזיף קל (או לחלופין חמסין שהופך את השהות לסיוט).
בתור מי שמקפיד לישון בסוכה, אני יודע שיותר נפוץ שלא יורד גשם כלל.
השנה גם חמסין שמפריע לישון בסוכה דילג על סוכות. מזג האוויר היה ממש מעולה.

דיברגנט חדש

Well-known member
התייחסתי לטענה על המוטציות.

השפעת ממשיכה להדביק בקיץ, רק הקטלניות נמוכה בהרבה, והתסמינים קלים.
אני מאוד מקווה שהירידה בקטלניות הקורונה (שמייחסים לשימוש הנרחב ב"מסיכות הסנטר" בזמן שההידבקותתממשיכה ללא הפרעה) לא נובעת מסיבה דומה.

גשם בסוכות זו תופעה שאינה נדירה, אך נחשבה "מזל רע" וחריג, כאשר לא היה מדובר בזרזיף קל (או לחלופין חמסין שהופך את השהות לסיוט).
בתור מי שמקפיד לישון בסוכה, אני יודע שיותר נפוץ שלא יורד גשם כלל.
השנה גם חמסין שמפריע לישון בסוכה דילג על סוכות. מזג האוויר היה ממש מעולה.
אז הגבת לקצה ולא אליי.
אין לי מושג, היכן אתה גר, אך היכן שאני גר, היו חמסינים מטורפים ורק בערב נהיה סביל.
לדעתי, הירידה בקטלניות הקורונה, היא בגלל החשיפה מתמשכת לנגיף באמצעות המסכות, כי כפי שבטח ידוע לך, הן לא הרמטיות, כך שאתה מקבל בוסט כל פעם והגוף לומד אותם, בדומה לחיסון.
חוץ מזה, עפ"י שיעור התמותה שהיינו פי 10 אצלנו לעומת הגל הראשון, אני לא יודע על איזו ירידה מדברים.

SupermanZW

Well-known member
אז הגבת לקצה ולא אליי.
אין לי מושג, היכן אתה גר, אך היכן שאני גר, היו חמסינים מטורפים ורק בערב נהיה סביל.
לדעתי, הירידה בקטלניות הקורונה, היא בגלל החשיפה מתמשכת לנגיף באמצעות המסכות, כי כפי שבטח ידוע לך, הן לא הרמטיות, כך שאתה מקבל בוסט כל פעם והגוף לומד אותם, בדומה לחיסון.
חוץ מזה, עפ"י שיעור התמותה שהיינו פי 10 אצלנו לעומת הגל הראשון, אני לא יודע על איזו ירידה מדברים.
ראיה לכך שהתיאוריה שלך שגויה היא שרואים ירידה בקטלניות הקורונה בכל העולם, כולל במדינות שבהן אין תקנות המחייבות עטיית מסכות, כך שאין שום קשר למסכות. המסכות הן חירטוט.

דיברגנט חדש

Well-known member
ראיה לכך שהתיאוריה שלך שגויה היא שרואים ירידה בקטלניות הקורונה בכל העולם, כולל במדינות שבהן אין תקנות המחייבות עטיית מסכות, כך שאין שום קשר למסכות. המסכות הן חירטוט.
על איזו ירידה בעולם, אתה בדיוק מדבר?
כיום, בעולם עפ"י הנתון האחרון שבדקתי היום בשעה 18:41, יש 1093488 מתים לעומת לפני 3 חודשים שהתחיל פחות או יותר הגל השני, היו 516151 מתים (הנתון מתגובה שלך מלפני 3 חודשים), קרי הוכפל פי 2 רק ב-3 חודשים, כך ששוב, אני שואל, על איזו ירידה, אתה בדיוק מדבר?
לגבי הטענה השניה שלך, לא ניתן להסיק מהנתון הכללי כלום, אלא צריך לבדוק מדינה מדינה ולראות, האם התחלואה עלתה או ירדה.
אגב, מלפני 4 ימים (פורסם: 09.10.20 , 22:03), האו"ם: שיא במספר הנדבקים בקורונה ביממה בעולם.

SupermanZW

Well-known member
כיום, בעולם עפ"י הנתון האחרון שבדקתי היום בשעה 18:41, יש 1093488 מתים לעומת לפני 3 חודשים שהתחיל פחות או יותר הגל השני, היו 516151 מתים (הנתון מתגובה שלך מלפני 3 חודשים), קרי הוכפל פי 2 רק ב-3 חודשים, כך ששוב, אני שואל, על איזו ירידה, אתה בדיוק מדבר?
לגבי הטענה השניה שלך, לא ניתן להסיק מהנתון הכללי כלום, אלא צריך לבדוק מדינה מדינה ולראות, האם התחלואה עלתה או ירדה.
אגב, מלפני 4 ימים (פורסם: 09.10.20 , 22:03), האו"ם: שיא במספר הנדבקים בקורונה ביממה בעולם.
תתרכז, אני מדבר על התמותה ואתה על מספר הנדבקים.
ההדבקה עולה, התמותה ביחס לכמות הנדבקים יורדת.

קבצים מצורפים

• Screenshot from 2020-10-13 13-39-58.png
    Screenshot from 2020-10-13 13-39-58.png
    KB 23.7 · צפיות: 2

SupermanZW

Well-known member
שיא התמותה היומי בעולם - 8515 ב17/04/2020, באותו יום היו 82151 נדבקים. אתמול 369065 נדבקים ו-3758 מתים (היום עוד לא נגמר, אז אני לא יכול לספור עכשיו את היום). הקטלניות של הוירוס יורדת באופן מובהק.

דיברגנט חדש

Well-known member
שיא התמותה היומי בעולם - 8515 ב17/04/2020, באותו יום היו 82151 נדבקים. אתמול 369065 נדבקים ו-3758 מתים (היום עוד לא נגמר, אז אני לא יכול לספור עכשיו את היום). הקטלניות של הוירוס יורדת באופן מובהק.
אני מתפלא עליך שאתה עושה טעות של טירון בסטטסטיקה.
ממתי עושים השוואה של יום אחד כלפי יום אחר?
אתה צריך לעשות השוואה של תקופה לתקופה ורצוי זמן כמה שיותר ארוך.

SupermanZW

Well-known member
אני מתפלא עליך שאתה עושה טעות של טירון בסטטסטיקה.
ממתי עושים השוואה של יום אחד כלפי יום אחר?
אתה צריך לעשות השוואה של תקופה לתקופה ורצוי זמן כמה שיותר ארוך.
כי שיא יומי הוא מן הסתם ביום מסוים. צירפתי גם גראפים בהודעה אחרת.

SupermanZW

Well-known member
לא השוות שיא לשיא אלא 2 ימים אקראיים ששירתו אותך וכל מי שמבין סטטיסטיקה יבין ישר את התרמית שלך.
התבונן בגראפים, מגמת ההידבקות בעלייה, מגמת התמותה בירידה, אין לזה משמעות אחרת מלבד ירידה בקטלניות הוירוס ולא מדובר על ישראל או מדינה ספציפית אחרת אלא על מגמה כלל עולמית.

דיברגנט חדש

Well-known member
התבונן בגראפים, מגמת ההידבקות בעלייה, מגמת התמותה בירידה, אין לזה משמעות אחרת מלבד ירידה בקטלניות הוירוס ולא מדובר על ישראל או מדינה ספציפית אחרת אלא על מגמה כלל עולמית.
בוא ניקח את גרמניה שהיינה בעלת המערכת בריאות הכי טובה בעולם ותראה איך התמותה גודלת מיום ליום כאשר אתמול כבר הגיעה ל-31 מתים חדשים, כאשר לפני שבוע הם היו בממוצע של 15 מתים ליום ולפני שבועיים הם היו במס' חד ספרתי של מתים ליום.
אוקראיינה שהייתה עם מס' חולים פחות או יותר כמו אצלנו, כשאנחנו היינו בעשור של ה-50 מתים ליום, כעת היא כבר עם 107 מתים חדשים ליום שזה מה שהיה קורה לנו במידה ולא היינו נכנסים לסגר.
נתוני קורונה בגרמניה.png

SupermanZW

Well-known member
בוא ניקח את גרמניה שהיינה בעלת המערכת בריאות הכי טובה בעולם ותראה איך התמותה גודלת מיום ליום כאשר אתמול כבר הגיעה ל-31 מתים חדשים, כאשר לפני שבוע הם היו בממוצע של 15 מתים ליום ולפני שבועיים הם היו במס' חד ספרתי של מתים ליום.
אוקראיינה שהייתה עם מס' חולים פחות או יותר כמו אצלנו, כשאנחנו היינו בעשור של ה-50 מתים ליום, כעת היא כבר עם 107 מתים חדשים ליום שזה מה שהיה קורה לנו במידה ולא היינו נכנסים לסגר.
צפה בקובץ המצורף 5273
ו? מערכת הבריאות של אוקראינה פרימיטיבית ומפגרת, על מה אתה מתפלא?

SupermanZW

Well-known member
בוא ניקח לדוגמה את הולנד, בה כלל לא הייתה חובת מסכות: יום שיא התמותה 7 לאפריל - 234, באותו יום נדבקו בהולנד 777. אתמול בהולנד 6845 נדבקים ו-12 מתים.

אם כבר, הירידה בתמותה במדינות ללא חובת מסכות משמעותית יותר.

למעלה