היכן אני יכול למצוא פורום

yadiday

New member
היכן אני יכול למצוא פורום

בנושא נוירוכירורגיה למבוגרים ?

תשובה בנושא פורום מבוגרים

שלום רב, בקרוב יפתח באתר זה פורום מבוגרים. עד אז אם יש לך בעיה נשמח לנסות ולעזור. בברכה, דר´ שלומי קונסטנטיני מנהל המחלקה לנוירורכירורגית ילדים המרכז הרפואי ע"ש סוראסקי תל-אביב טלפון: 03-6974686

yadiday

New member
אצל אימי

אובחן בצילום כתם לא מזוהה בראש - שרואים רק בצילום MRI (ב CT לא ראו). מאיזו שהיא סיבה - הוחלט לא לעשות ביופסיה ע"מ לקבוע את טבעו של ה"כתם" מפאת מצבה. לפני כשבוע - התייעצתי עם נוירוכירורג מומחה ולאחר שהסברתי לו את מצבה - והראיתי לו את צילומי ה MRI - המליץ דווקא כן לעשות ביופסיה. בתקופה שבין ההחלטה שלא לעשות ביופסיה - לבין ההתייעצות אימי הועברה לבי"ח סיעודי. ועכשיו כשאני בא עם ההמלצה (אני עדיין לא בטוח מה אנחנו - האחים - רוצים לעשות) אל ביה"ח שבו היא הייתה מאושפזת - אז הרופאה שטיפלה בה כבר לא עובדת שם, ועבור התייעצות עם הנוירוכירורגים - יש פרוצדורה בירוקרטית שלמה (צריך טופס 17 - ולפתוח מחדש את הנושא לבדיקה...) ייעצו לי לפנות ל"מומחים" מביה"ח הסיעודי. כמובן ששם אין מומחים לנוירוכירורגיה (אני לא ידעתי) ולאחר שהתקשרתי והסבירו לי שאין - מנהלת המחלקה מנסה ליצור קשר עם ביה"ח - בו הייתה מאושפזת אימי - ע"מ לנסות ומצוא את האדם המתאים שיוכל לעזור לי. בקיצור - האם ייתכן שלאחר שקבעו שלא כדאי לעשות ביופסיה (בהתייעצות בין 2 נוירוכירוגים) - ייקבע עכשיו אחרת ? ה"גידול" נמצא בחלק שמאל של הראש - ולאימי י/ יכולת מוגבלת מאוד להניע את ידה ורגלה הימניות (זאת לאחר שמצבה הידרדר) אודה לך מאוד על תשובתך. אני.

תשובה בנושא ביופסיה

שלום, קשה לתת יעוץ מושכל דרך האינטרנט. ההחלטה על ביופסיה כן או לא היא החלטה דינמטית ותלויה בתמונת MRI ומצב החולה, לשני נוירוכירורגים מומחים יכולה להיות דעה שונה בנושא. נשמח לעזור, תור יש לקבוע עם תמר בטלפון:03-6974686, ולהביא את כל הבדיקות, צילומי CT ו- MRI שבוצעו וכל המסמכים הרפואים. בברכה, דר´ שלומי קונסטנטיני מנהל המחלקה לנוירוכירורגית ילדים מרכז רפואי ע"ש סוראסקי תל-אביב טלפון: 03-6974686

למעלה