היכן קונים כלים חד פעמיים?

• פותח הנושא dify
  • פורסם בתאריך

dify

New member
היכן קונים כלים חד פעמיים?

חברתי עורכת מסיבה לחמישים איש בשבת הבאה היא מחפשת פתרון לבעיית הכלים היא מעוניינת בכלים חד פעמיים, אך כאלה שיהיו ידידותיים לסביבה (לא סלפטיק או קלקר) ושלא יהיו מאד יקרים האם למישהו יש רעיונות? האם למישהו יש המלצות היכן ניתן לקנות דברים כאלה? כל הצעה תתקבל בברכה :) תודה

כלים חד פעמיים ../images/Emo83.gif

בוקר טוב ברחוב נגבה פינת הרואה ברמת - גן , חנות זולה לכלים חד פעמיים בבני ברק , ברחוב הרצל פינת ר' עקיבא ליד תחנת המוניות לירושלים בשוק של ראשל"צ המתקיים בימי שלישי בתוך מתחם החנויות, לא בדוכנים ואם תדפדפי בהודעות למטה תמצאי כתובת של אתר חמוד שנתתי לפני מספר ימים , שניתן להזמין דרך האינטרנט. המשך יום נעים

מיקושה

New member
לדעתי בשוק..

אם זו כמות של עד 100 איש.. אני קניתי את המהודרים וזה לא היה יקר..

אילרי

New member
בבני ברק, ברחוב עזרא

ממש ברחוב הראשי יש חנות מדהימה ובה הכל חד פעמי בכלל בבני ברק אפשר למצוא כל מה שכבר עבר מהעולם המתקדם למשל סנדלרים הכי מקצועניים תופרות חייטים ,גלנטריות" של פעם אם חסר לי משהו מוזר - אני מגיעהלבני ברק. למשל, הייתי צריכה עבור אמא שלי גומי לחזיות, כזה עם הקרסים ובבני מצאתי את זה כמו שאני מוצאת ג'ינסים....(במבחר ובמגוון...)

מצטרפת לכתוב../images/Emo197.gif

|אכן בני ברק זו מין שמורת טבע ....... ניתן למצוא בה הכל כמעט במחירים זולים ובמבחר רב. ברחוב הראשי רבי עקיבא מתנהל מסחר עד השעה 22.00 כל יום יש בו מבחר גדול של חנויות עם בגוד איכותי , אוכל מוכן של מאכלים בטעם ביתי , גפילטע , רגל קרושה וקיגל כמו שהסבתות היו מכינות...... חנויות לבגוד זול לילדים , צעצועים ועוד ועוד...... בערבי חג , האוירה הופכת להיות מיוחדת .....בחנוכה חנוכיות מוארות במרפסות וחלונות הבתים בפורים דוכני סלסלות וממתקים המיועדים למשלוחי מנות במחירים זולים בפסח ממתינות מחוץ לחנויות ערימות של כלי בית, יריעות ניילון ומפות כל חג עם האיפיונים שלו רק מומלץ רצוי לא להגיע בלבוש חשוף הפוגע ברגשות התושבים . חרדי|

אילרי

New member
אז הנה עוד כמה טיפים לבני ברק

ככה: החלות הכי טעימות בעולם נמכרות בימי חמישי החל משעות אחהצ ועד ליום שישי - כניסת השבת או מאפייה שאופה את החלות המתוקות הכי הכי הכי וכמובן שיש גם לחמניות... מאפיית ויזניץ' ליד המאפיה פתחו מסעדה אליה באים האברכים לאכול בתום שבוע הלימודים שלהם, כלומר ביום חמישי בערב ושם גם מוכרים אוכל מוכן הביתה מה אין שם? ביום חמישי שעבר קניתי שם קרפלאך....YYYYY אין, אין עליהם לקחתי גם חמין הביתה, שהתחסל תוך שעתיים... (למרות שהחרדי הצעיר והיפה שמכר לי את החמין המליץ שאני אחמם זאת על פלטת השבת שלי
כמו שאמא שלו עושה... טוב, הם לא שמעו על מיקרו..) המחירים? ממש מצחיקים לעומת המחירים של כל ה"מעדניות" שאנחנו מכירים... כן, אני מחכה ליום חמישי מכינה גבינת פילדלפיה, חמאה וקדימה - אל הלחמניות של ויזניץ'...

חדגורית

New member
../images/Emo140.gif סליחה על ההתפרצות

אפשר לקבל את הכתובת של המאפיה. תודה.

dify

New member
בעניין החזיות :)

אולי תוכלי לעזור לי... :) יש לי חזיה נהדרת שאני ממש אוהבת (בגודל שלי זה לא ברור מאליו למצוא חזיה שאוהבים :) הגומי שלה מאחורה נהיה רפוי מאד עד כדי בלתי לביש הפרונט במצב מושלם אני מחפשת לקנות רק את החלק האחורי ולהרכיב מחדש יש לך מושג איפה אני יכולה לקנות או אפילו למצוא מישהו/י שיעשו לי את זה? (בעיקרון אני תופרת לבד, כך שאם יש לך מושג איפה אני יכולה לקנות את הגומי הזה שבקצה שלו קרסים- אני אשמח לשמוע) תודה!

בקטע הרחובות ירושלים פינת ר' עקיבא

בבני ברק ,יש חנויות גלנטריה וגם ברחוב רמב"ם פינת שוק הכרמל בת"א מספר חנויות המוכרות סידקית כפתורים וכו' יש תופרת טובה בר"ג המתמחה בתיקונים הללו היא חולקת את המתפרה עם מכבסה לא זוכרת את מס' הבית אתן לך תאור כללי על מנת שתמצאי אותה בקלות שד' ירושלים פינת רח' עוזיאל ברמת יצחק ,בבנין קולנע לילי לשעבר , החנות צמודה לחנות חיות מחמד.

למעלה