היכן

sl 3977

New member
היכן

יש חופים נטוריסטים במדינת ישראל? האם יש בכלל נטוריסטים בישראל? זה נשמע מדליק

קוואנט

New member
חופים ונטוריסטים בישראל

ישנם שני חופים "גדולים" של נטוריסטים: חוף געש, וחוף "נווה מדבר" בים המלח. אורן אפילו הרחיב בעניין כאן. האם יש נטוריסטים בישראל? יש ויש: רבים מהנטוריסטים "הקבועים" מגיעים למפגשים שמארגנת העמותה הישראלית במקומות שונים ברחבי הארץ. אחרים מגיעים לפסטיבלים דוגמת פסטיבל "פשוט" ומתחם "פשוטי העם" בפסטיבל בומבמלה. נטוריסטים "מזדמנים" אחרים מגיעים לחופים שציינתי או פשוט תופסים להם פיסת חוף נידחת מספיק ופושטים בגדיהם. מדליק? בהחלט
. ברוך הבא לפורום

sl 3977

New member
האם

יש בין הנטוריסטים צעירים וצערירות ? ותודה רבה לך על קבלת הפנים החמימה ואני מאוד שמח על כך וגאה על כך שנפתח בתפוז פורום נטוריזם לו חיכיתי המון זמן בכיליון עיינים והלוואי ויוקמו חופים נטוריסטים רישמים חוף נווה מדבר הוא רישמי נכון? אין בעיה חוקית ללכת עירום בחוף געש נכון?

קוואנט

New member
גילאים ומקומות

יש נטוריסטים ונטוריסטיות בכל הגילאים - מחיילים ועד גימלאים. מפעילי החוף של חוף נווה מדבר מפעילים אותו גם עבור הקהילה הנטוריסטית בעקבות סיכומים שהגיעו אליהם עם העמותה. באשר לחוף געש, אם אחרי חמישים שנות נטוריזם לא נעצר שם אף אחד, בטח שלא יתחילו עכשיו
. בכל מקרה, אני בהחלט מצטרף לתקוותך שיוקמו כמה שיותר אתרים נטוריסטים בארץ.

sl 3977

New member
אז אני

רואה שהגעתי בדיוק למקום הנכון האם נטוריסטים יכולים לשהות בעירום בחוף גם בקבוצות קטנות או לבד היכן אני יכול לחפש לעצמי שותפה נטוריסטית צעירה? והאם יש הסעות לחוף געש או נוה מדבר? מה שכן מאוד נחמד ונעים כאן ואני מקווה שכולם יכבדו את כולם אני מאוד מקווה שזה ימשך לעד מה שכן הפורום הזה מאוד נחמד ונעים והכל בזכותך אדוני המנהל דרך אגב איך קוראים לך ויופי אני רואה ששנינו מסכימים בנושא הכרזת חופים נטוריסטים רישמיים במדינת ישראל ואני מאחל לפורום לחבריו ולמנהל המון בהצלחה האם גם במפגשי נטוריסטים של קבוצה קטנה מאוד של נטורסיטים או שנטוריסט נמצא לבד בחוף חלים החוקים שחלים במפגשים המונים של נטוריסטים מה עושים אם קורה במקרה שאחד הנטוריסטים עוברים על החוקים במפגשים?

Kitsune

New member
וואו!

הרבה זמן לא קראתי כל-כך הרבה ללא פיסוק! זה ממש כמו לנסותלקרואממשממשמהר! :)

Kitsune

New member
אה! ושכחתי!

אני רוצה ליסוע לגעש אך אני ללא רכב, אם מישהו\י מאזור רחובות\ראשל"צ\ת"א מעוניין\ת לתת לי טרמפ אני אשמח מאוד! :) כמובן במידה ומזג-האוויר יאפשר ולא יהיה קר... (מה שבעצם מעמיד את הכל הספק...) :)

LEV ARI

New member
גם אני וחברתי .

רוצים להגיע למיפגשים . יש לומר שהיינו כבר במיפגשים דומים . בעיקר בחול . נשמח לבוא !!! אם אפשר לקבל עידכונים במסרים אישיים תודה .

bellyboy

New member
אויי ויי

"והיכן אני יכול למצוא לי שותפה נוטריסטית צעירה" מה?מי? באמת נראה לך ?! וסליחה שאני מתפרץ לדלת פתוחה שזה באמת משפט לכתוב? מה זה נראה לך אתר שידוכים היא בטח גם תרצה ..... בחיי הקהילה בארץ לוקה בחסר וכבר עברת על החוקים הנטוריסטים מבחנתי ...אנחנו מקבלים את כולם כשווה אל שווה מה ואם מישהי בת 50 רוצה חברה נטוריסטית אתה תסרב כי היא לא מספיק כוסית.....(סליחה על השימוש במילה) הקהילה מונה כיום לא מעט חברים מכל מיני גילאים ומכל מיני שכבות,שמנים רזים,ארוכים ,קצרים,נפולים,זקורים וכו פשוט תבוא תהנה תתנסה ותכיר אנשים חדשים....

sl 3977

New member
לא התכוונתי

לפגוע בך אנא תסלח לי ואתה צודק ב100% במה שאמרת שבחברה הנטוריסטית כולם צריכים להיות סבלנים אל כולם ללא הבדל של גזע מין עדה מוצא ודת שאלה העקרונות הכי חשובים והמשפט שכתבתי באמת היה חסר טקט אבל מעבר לזה יש לי זכות בלעדית לבחור עם מי כן להיות ואם מי לא ובזה אני לא מרשה לאף אחד להתערב וזאת זכותו הבסיסית של כל בן אדם באשר הוא ואני בטוח שבזה אתה דניאל מסכים איתי במשפחה שלי אף אחד לא רוצה ללכת לחוף נטוריסטים ורק אני היחיד שכן רוצה ושיהיה לי זמן אני אבוא לאחד המפגשים

sl 3977

New member
אם הייתי

בתפקיד ציבורי בכיר באיזה רשות מקומית או בשירות המדינה הייתי פועל בדחיפות ובאופן מאוד פעיל ונחרץ להקמת אתרים נטוריסטים אם כל המתקנים הדרושים במקומות שונים בארץ כמו בת"א חיפה חוף אכזיב ראשל"צ חוף דור ובריכות ואתרי ספא לנטוריסיטים בלבד והייתי נוקט בכל האמצעים בכדי למנוע כניסת מציצנים וטורדנים והייתי מטפח את העמותה הישראלית לנטוריזם ונותן לה יותר אמצעים על מנת לקדם את רעיון הנטוריזם במדינת ישראל

Hannusha

New member
הכל בדרום הרחוק../images/Emo10.gif

אני מודה שאני מתעצלת לנסוע כ"כ רחוק רק כדי להתפשט

למעלה