הישראלי המחושל במדינת הישראבלוף הצליח לשמר דרוג אשראי למרות הימין

shaycn23

Well-known member
יש די מוחות שיעיפו את חבורת הפשע שהשתלטה עלינו
או בהשאלה כל מה שקורה באמריקה מגיע כמו אופנה לארץ.
טראמפ / ביב. אומנם טראמפ ידע להתחבב למרות הטרוף,
הנאשם מעורר מעבר לכעס, בחילה וגרדת.
הערכת נזקים לכשתקרה, תגיע בעוד שנה אחרי סיום המשבר.

dory30

Well-known member
יש די מוחות שיעיפו את חבורת הפשע שהשתלטה עלינו
או בהשאלה כל מה שקורה באמריקה מגיע כמו אופנה לארץ.
טראמפ / ביב. אומנם טראמפ ידע להתחבב למרות הטרוף,
הנאשם מעורר מעבר לכעס, בחילה וגרדת.
חייבים להיפטר ממנו, בכל דרך חוקית ולגיטימית. הוא הפך את ישראל לקזחסטן, מבחינה של נורמות שלטוניות. זה חשוב לי יותר ממהפכת הלגליזציה.

dory30

Well-known member
או שאולי הם נבהלו מהורדוס כהן הצדק?
כץ כלומניק, הוא שר כמו שאני מדען טילים בערך. יש לו כישורים לנהל מכולת שכונתית בעיירת פיתוח, מקסימום.

dory30

Well-known member
אז יסביר לי כבודו, הכיצד הצליח המחושל לשמר את דירוג האשראי?
או שאולי הם נבהלו מהורדוס כהן הצדק?
ישראל "הורדוס" כץ הוא אדם נאלח, שלא ראוי להיות שר בכיר בממשלה כלשהי. אין שום קשר לנטייה הפוליטית, הוא פשוט חדל אישים ועם מזג פחות טוב משל גברת זעפני מזבנג.

אבח"י

Well-known member
ובכל זאת... אותו כץ נאלח הצליח לרשת את הארץ בכבישים ובמחלפים כמו שאף שר לפניו לא חלם לעשות.
על אף סלידתי האישית מהאיש, מנורמות ההתנהגות שלו, מהכרותו מאז היותו סטודנט והאלימות הטבועה בו, מה ששלו - שלו, כמאמר אופירה בתכנית "זמר במסכה".
הוא שר אוצר גרוע מאוד, הוא חקיין ביבי נורא ואיום [ הוא סתום בדיוק כמו צחי הנגבי, חברו מימי האוניברסיטה כשעוד היתה בגבעת רם. איפה הם ואיפה ה-ביבי המבריק אך המרושע והקמצן הנשוי למטורללת שמתגברת ומלהיבה את מחלות הרקע שלו, לכאורה! ]

dory30

Well-known member
אריק, נתניהו הוא כמו דוגמנית. יפה מבחוץ, רקוב מבפנים.

אבח"י

Well-known member
אריק, נתניהו הוא כמו דוגמנית. יפה מבחוץ, רקוב מבפנים.
דורי, אני חולק עליך מאוד. אסור וגם אי אפשר לתת לרגשות להאפיל על מבט מפוכח. ביבי הוא איש מבריק! הוא מניפולטור ממדרגה ראשונה! פוליטיקאי רציני, לא הוא לא מדינאי ולא אסטרטג, כי הוא רואה דברים מעכשיו לעכשיו ואין לו חזון מעבר לקצה האף שלו.
נכון שהכוח העביר אותו על דעתו, בלשון המעטה, נכון שנסיבות משפחתו כנראה מחזקות קשיים או מעקשים באישיות הייחודית שלו, וגם נכון שהאגו שלו גדול כמו גלקסיית שביל החלב.
אבל
לידו שני הדבילים, הנגבי וכץ עלובים כלכך.
שאר "נסיכי הליכוד ונסיכותיו" פרשו ועזבו את החיים הציבוריים, השאירו לו ולאוסף כלבלביו עזי הנביחה את החצר לשחק, במובן הזה, הליכוד המסורתי הפקיר את המדינה, ממש כך.

ועדיין, אם תיקח את הצפון כדוגמא, מהפכים רבים נעשו שם. כל המנהרות. מחלפים. הרחבות ונכון. יש גם כבישים שנותרו בעייתיים. אין ספק.

dory30

Well-known member
ועדיין, אם תיקח את הצפון כדוגמא, מהפכים רבים נעשו שם. כל המנהרות. מחלפים. הרחבות ונכון. יש גם כבישים שנותרו בעייתיים. אין ספק.
תראי, יכול להיות שהשר כץ גם עשה כמה דברים טובים. אני לא אומר שהוא לגמרי חסר יכולת. אבל מאחר ואני גם לא תושב הצפון וגם לא נוהג, אני מסתכל עליו בעיקר כיום כשר האוצר. מבחינתי, אדם שדואג לכך שחצי מהצמרת תפוטר כי הם לא רוצים להיות יסמנים, מתקשה בניהול צוות. אם קרן טרנר (שהייתה מנכ"לית שלו ואשת אמונו במשרד התחבורה) ושאול מרידור מתפטרים בשל בעיות יחסי אנוש מצד השר, זה אומר רעות על השר ולא עליהם.

dory30

Well-known member
דורי, אני חולק עליך מאוד. אסור וגם אי אפשר לתת לרגשות להאפיל על מבט מפוכח. ביבי הוא איש מבריק! הוא מניפולטור ממדרגה ראשונה! פוליטיקאי רציני, לא הוא לא מדינאי ולא אסטרטג, כי הוא רואה דברים מעכשיו לעכשיו ואין לו חזון מעבר לקצה האף שלו.
לא אמרתי שאין לו שום כשרונות, הבעיה היא שהוא מנצל את הכוח שהבוחר נתן לו לשלילה. בחמש השנים האחרונות זה פשוט הגדיש את הסאה. אם קודם לא הזדהיתי עם הסגנון והאמנתי שהוא קצת סוטה מדרך הישר, היום הוא לדעתי אסון למדינה.

למעלה