הישראלי המחושל במדינת הישראבלוף הצליח לשמר דרוג אשראי למרות הימין

R 1 3

Well-known member
יש די מוחות שיעיפו את חבורת הפשע שהשתלטה עלינו
או בהשאלה כל מה שקורה באמריקה מגיע כמו אופנה לארץ.
טראמפ / ביב. אומנם טראמפ ידע להתחבב למרות הטרוף,
הנאשם מעורר מעבר לכעס, בחילה וגרדת.

Harrington

Well-known member
מנהל

הישראלי המחושל במדינת הישראבלוף הצליח לשמר דרוג אשראי למרות הימין​

והנה עוד חיזוק לכך שהימין ינצח גם את הבחירות הבאות.
כל עוד השמאל/רל"ב פשוט לא מסוגל להתייחס עניינית לשום דבר, וחייב להפוך כל דבר למשהו שלילי גם אם כל בר דעת יודה שזה חיובי, אין לו לשמאל/רל"ב שום סיכוי לתפוס אי-פעם את השלטון בישראל.
זבש"ו.

R 1 3

Well-known member
והנה עוד חיזוק לכך שהימין ינצח גם את הבחירות הבאות.
כל עוד השמאל/רל"ב פשוט לא מסוגל להתייחס עניינית לשום דבר, וחייב להפוך כל דבר למשהו שלילי גם אם כל בר דעת יודה שזה חיובי, אין לו לשמאל/רל"ב שום סיכוי לתפוס אי-פעם את השלטון בישראל.
זבש"ו.
כלומר אם השמאל ישתוק כדג הימין יתחיל להצביע למפלגות השמאל - אם תשתוק גם אני אצביע לימין

Harrington

Well-known member
מנהל
כלומר אם השמאל ישתוק כדג הימין יתחיל להצביע למפלגות השמאל - אם תשתוק גם אני אצביע לימין
לא, זאת ממש לא משמעות דברי. אם השמאל יתקוף באופן מהותי, ענייני, הוא יוכל (לענ"ד) לכבוש חזרה את השלטון. אולם כל עוד הוא בוחר לתקוף באופן בלתי ענייני בעליל, התקפות חסרות כל שחר או ביסוס שבעיני כל המתבונן מהצד נראות מגוחכות ופתטיות, או אז, לא רק שהוא לא משפר את מצבו שלו עצמו, אלא הוא אף מחזק את מושא(י) התקפתו.

מקווה שכעת הדברים יותר ברורים :).

R 1 3

Well-known member
לא, זאת ממש לא משמעות דברי. אם השמאל יתקוף באופן מהותי, ענייני, הוא יוכל (לענ"ד) לכבוש חזרה את השלטון. אולם כל עוד הוא בוחר לתקוף באופן בלתי ענייני בעליל, התקפות חסרות כל שחר או ביסוס שבעיני כל המתבונן מהצד נראות מגוחכות ופתטיות, או אז, לא רק שהוא לא משפר את מצבו שלו עצמו, אלא הוא אף מחזק את מושא(י) התקפתו.

מקווה שכעת הדברים יותר ברורים :).
הבעיה שאתה ככ שטוף בהסתה נגד השמאל - שכלל אינך מתיחס לתוכן. אני ממש לא שמאל ונוהג לבקר כל מפלגה
או בעל תפקיד גם כשהיה ה״שמאל״ בהנהגה. האם המצב בארץ לא חמור דיו? מליון מובטלים וסגרים קולקטיביים
על רקע פוליטי שצריך להודות למי שמצליח לשמר את החוסן הכלכלי?
האם אלו התאגידים והשחיתות שתורמים לתל״ג או חברות פרטיות שהצליחו למרות השלטון
אלו הם המחושלים שכבר עברו את האסון שהביא הימין בעברו (וכן גם את אסונות השמאל)
נתניהו הפריט את המדינה לגזרים וסופו שישב בכלא של רשות בתי סוהר מופרטת.

dory30

Well-known member
הבעיה שאתה ככ שטוף בהסתה נגד השמאל - שכלל אינך מתיחס לתוכן. אני ממש לא שמאל ונוהג לבקר כל מפלגה
או בעל תפקיד גם כשהיה ה״שמאל״ בהנהגה. האם המצב בארץ לא חמור דיו? מליון מובטלים וסגרים קולקטיביים
על רקע פוליטי שצריך להודות למי שמצליח לשמר את החוסן הכלכלי?
האם אלו התאגידים והשחיתות שתורמים לתל״ג או חברות פרטיות שהצליחו למרות השלטון
אלו הם המחושלים שכבר עברו את האסון שהביא הימין בעברו (וכן גם את אסונות השמאל)
נתניהו הפריט את המדינה לגזרים וסופו שישב בכלא של רשות בתי סוהר מופרטת.
הורדוס כץ וצ'רצ'יל נתניהו בדרך לשהות ארוכה במדים כתומים.

shaycn23

Well-known member
יש די מוחות שיעיפו את חבורת הפשע שהשתלטה עלינו
או בהשאלה כל מה שקורה באמריקה מגיע כמו אופנה לארץ.
טראמפ / ביב. אומנם טראמפ ידע להתחבב למרות הטרוף,
הנאשם מעורר מעבר לכעס, בחילה וגרדת.
לפחות וכמו שהוא לחיץ, ככה הוא נלחץ וכשהוא נלחץ, הוא מתחיל לפעול ובתקופה האחרונה אני אוהב את ההחלטות שלו. במלים אחרות, אני צריך שהוא ישאר בשלטון לפחות עוד שנה כדי שהקנאביס יאושר, גם ככה עד שאופנה מגיעה לארץ כבר עוברות כמה חדשות אחריה בחו"ל.

dory30

Well-known member
לפחות וכמו שהוא לחיץ, ככה הוא נלחץ וכשהוא נלחץ, הוא מתחיל לפעול ובתקופה האחרונה אני אוהב את ההחלטות שלו. במלים אחרות, אני צריך שהוא ישאר בשלטון לפחות עוד שנה כדי שהקנאביס יאושר, גם ככה עד שאופנה מגיעה לארץ כבר עוברות כמה חדשות אחריה בחו"ל.
יכול להיות שהוא יישאר בשלטון עוד עשור (או הבן שלו) וגם אז לא יקדמו את הרפורמה. לשיטתך, גם אני צריך לתמוך בביבי כי אמא שלי קיבלה השבוע רשיון לקנביס רפואי, עקב כאבי גב והניתוחים שעברה. לא, אני לא אתמוך. היא לא תומכת.

דיברגנט חדש

Well-known member
יכול להיות שהוא יישאר בשלטון עוד עשור (או הבן שלו) וגם אז לא יקדמו את הרפורמה. לשיטתך, גם אני צריך לתמוך בביבי כי אמא שלי קיבלה השבוע רשיון לקנביס רפואי, עקב כאבי גב והניתוחים שעברה. לא, אני לא אתמוך. היא לא תומכת.
בהחלט צריך, אך אתה כפוי טובה |לא|

dory30

Well-known member
בהחלט צריך, אך אתה כפוי טובה
בפעם האחרונה שעדכנו אותי, מותר להצביע למי שרוצים, לא לליכוד בלבד. רשמית לפחות, ישראל עדיין מוגדרת בתור דמוקרטיה.

דיברגנט חדש

Well-known member
בפעם האחרונה שעדכנו אותי, מותר להצביע למי שרוצים, לא לליכוד בלבד. רשמית לפחות, ישראל עדיין מוגדרת בתור דמוקרטיה.
לא טענתי שאי אפשר להצביע למי שרוצים, אלא טענתי שאתה כפוי טובה שלא מצביע למי שבאמת עזר לך ולאימך, למרות שאתם סולדים ממנו.

R 1 3

Well-known member
לא טענתי שאי אפשר להצביע למי שרוצים, אלא טענתי שאתה כפוי טובה שלא מצביע למי שבאמת עזר לך ולאימך, למרות שאתם סולדים ממנו.
אתה קצת לא מאוזן בהנחה שקנאביס רפואי הוא המצאה של הנאשם שהרי אהוד ברק השקיע
בחברות הקנאביס - אפשר להסיק שיש לנאשם אינטרס לתמוך בו? האם אשור השמוש בקנאביס
בכלל מהווה משקולת מול מליון מובטלים והתנהלות פוליטית במשבר הקורונה לטובת המגזר החרדי?
לא סולדים ולא שונאים אלא דורשים שיאפשר צדק ומנהל חף מצרכים אישיים.

shaycn23

Well-known member
בכלל מהווה משקולת מול מליון מובטלים והתנהלות פוליטית במשבר הקורונה לטובת המגזר החרדי?
לא הבנתי מה הבעיה שלך אם אחרים שהם לא אתה מעשנים?
קנאביס יכול להיות אחד הכלים שיוציאו את התיירות מהמשבר אחרי הקורונה, גם זה מפריע לכם?
אתה יודע, לא תוכל לחנך את ילדיך לעד. אחרי גיל 18 הם יהיו רשאים לבחור את דרכם ואם הם בחרו בקנאביס, אתה יכול לאיים עם הירושה כדי לכפוף אותם כמה שרק בא לך.

R 1 3

Well-known member
לא הבנתי מה הבעיה שלך אם אחרים שהם לא אתה מעשנים?
קנאביס יכול להיות אחד הכלים שיוציאו את התיירות מהמשבר אחרי הקורונה, גם זה מפריע לכם?
אתה יודע, לא תוכל לחנך את ילדיך לעד. אחרי גיל 18 הם יהיו רשאים לבחור את דרכם ואם הם בחרו בקנאביס, אתה יכול לאיים עם הירושה כדי לכפוף אותם כמה שרק בא לך.
איך ראית שיש לי בעיה עם הקנאביס? הבעיה היתה ניכוס כל מיני החלטות לאותו מושחת באופן אישי.
הוא טופח על עצמו בכל הצלחה של חברת סטארט אפ עד ניצחון בתחרות ספורט או זמר בינלאומי
ועד הגבורים שהדליקו משואה ביום העצמאות. גם לשם נדחף הפוץ היהיר. שיגלגל את עצמו עם קנאביס
ויעלם בעשן.

דיברגנט חדש

Well-known member
עם כל הכבוד, ברגע שהוא עזר לך אישית, הכלל פחות מעניין.
נכון, שהוא לא הגה את זה, אך יש הבדל בין מי שמבצע לבין מי שהוגה, בדיוק כמו הסכמי שלום, העברת שגרירות לירושלים, הכרה ברמת הגולן ובהתנחלויות ועוד ...

נערך לאחרונה ב:

R 1 3

Well-known member
אם כל הכבוד, ברגע שהוא עזר לך אישית, הכלל פחות מעניין.
נכון, שהוא לא הגה את זה, אך יש הבדל בין מי שמבצע לבין מי שהוגה, בדיוק כמו הסכמי שלום, העברת שגרירות לירושלים, הכרה ברמת הגולן ובהתנחלויות ועוד ...
עזוב, העברת שגרירות או הכרה ברמה״ג לא תרמו לאיש אחד במדינה. רמה״ג הוכרזה מזמן שטח ישראלי כמו ירושלים הבירה
ומיקום שגרירות לא משנה את יחסי המדינות. גם השלום עם האמירויות מגוכח בערך כמו השלום עם תורכיה..
עם כל ההשתלחות של ארדואן הרבה יותר סביר לנפוש שם או לקבל מיני טיפולים לשיער אולי השתלת מח גם..
זה לא הוא! כי הוא לא מחליט בהעדר הסכמה של הממשלה ואוי לנו אם היה פוסק לבד.
השנוי היחיד שתרם הליכוד מבחינתי ע״י השר ארדן היה ביטול האגרה (למרות הנזק בעקיפין לתקשורת)

דיברגנט חדש

Well-known member
עזוב, העברת שגרירות או הכרה ברמה״ג לא תרמו לאיש אחד במדינה. רמה״ג הוכרזה מזמן שטח ישראלי כמו ירושלים הבירה
ומיקום שגרירות לא משנה את יחסי המדינות. גם השלום עם האמירויות מגוכח בערך כמו השלום עם תורכיה..
עם כל ההשתלחות של ארדואן הרבה יותר סביר לנפוש שם או לקבל מיני טיפולים לשיער אולי השתלת מח גם..
זה לא הוא! כי הוא לא מחליט בהעדר הסכמה של הממשלה ואוי לנו אם היה פוסק לבד.
השנוי היחיד שתרם הליכוד מבחינתי ע״י השר ארדן היה ביטול האגרה (למרות הנזק בעקיפין לתקשורת)
עם איזה כיסוי עיניים כתבת את תגובתך?

dory30

Well-known member
ככל שידי משגת, רופאת הכאב רשמה טיפות לאמא שלי. לא נתניהו, גם לא שר המשפטים ניסנקורן. תבדיל בין מי שגוזר סרטים למי שעשה באמת משהו.

shaycn23

Well-known member
אתה צריך לתמוך אם אתה רוצה שאמא שלך תמשיך לקבל קנאביס רפואי. ואני אומר לך את זה ברצינות. תחשוב על האינטרסים הכי פשוטים וצרים שלך. אם הממשלה הזו תתפרק ב9 חודשים הקרובים, הקנאביס לא יעבור. הלגליזציה תקרה בטוח בשנה הקרובה והקנאביס יצא מחוק הסמים המסוכנים. דווקא הפעם אני סומך על זה, כי משותפים פה הרבה גורמים ויותר ממפלגה אחת שולטת הציעה את החוק, כך שהאינטרס משותף לכל הגורמים שתהיה פה לגליזציה.
בבוקר, אחרי שנתפכח מהג'וינט של הלילה, נחשוב על שחיתות שלטונית :)

dory30

Well-known member
אתה צריך לתמוך אם אתה רוצה שאמא שלך תמשיך לקבל קנאביס רפואי. ואני אומר לך את זה ברצינות. תחשוב על האינטרסים הכי פשוטים וצרים שלך. אם הממשלה הזו תתפרק ב9 חודשים הקרובים, הקנאביס לא יעבור. הלגליזציה תקרה בטוח בשנה הקרובה והקנאביס יצא מחוק הסמים המסוכנים. דווקא הפעם אני סומך על זה, כי משותפים פה הרבה גורמים ויותר ממפלגה אחת שולטת הציעה את החוק, כך שהאינטרס משותף לכל הגורמים שתהיה פה לגליזציה.
בבוקר, אחרי שנתפכח מהג'וינט של הלילה, נחשוב על שחיתות שלטונית :)
הרשיון התקבל, בתוקף לחמישה חודשים. היא מקבלת טיפות. איש מאיתנו, כולל קרובי משפחה מהימין, לא רוצה לראות את המושחת דקה בשלטון. הן מצביעי בנט, הן מצביעי לפיד והן כל מי שמתלבט.

למעלה