הישרדות אוסטרליה עונה 6!

רק ש... עוד לא. משום מה אני לא מוצא את הפרק הראשון בשום מקום. יש את כל שאר הפרקים חוץ ממנו. מישהו מתנדב לעזור לי?

לא מצאתי את פרק 1, אז מתחילים מפרק 2. שבט המוח הפסיד פרס וחסינות, ג'ורג' השתמש ביתרון בולשיט שמזכיר בצורה מפחידה את המיזוג של עונה 41, רק בלי שעון החול המזורגג. שחקן בשם פיל הודח.

ממשיכים בפרק שאני אשכרה יכול לראות. אני לא בטוח עד כמה ג'ורג' הזה שחקן טוב, אבל ממה שהבנתי הוא שחקן בולט ויגיע רחוק. קשה לי להאמין שהברית הזו תחזיק מעמד יותר ממועצה או שתיים. בשבט הכוח, משום מה לא קיבלו אבן אש למרות שזכו בפרס, והם מדליקים אש כמו האדם הקדמון. יש שחקנית חדשה בשם פליק, שאין מצב שהוא תהיה אייקונית כמו פליק מעונה 1 (למרות שהיא פשוט לא שיחקה באולסטארס). אמט מצליח במה שממה שהבנתי סיימון לא הצליח בפרק הקודם ומדליק אש עם מקלות.

אתגר פרס פיזי... למרות שזו עונה של מוח נגד כוח. ועם זאת, התוצאה הייתה צמודה, 3-2. אבל שבט הכוח עדיין זכה. ואז זוכים להזכיר עוד מתמודדים, כמו ג'אנל (שלדעתי תודח הפרק) וגווין. בשבט המוח, קשה לי להבין מה בדיוק האסטרטגיה של ג'ורג'. אבל כנראה לא אזכה לדעת בפרק הזה, כי שבט המוח זכה בחסינות! לא חסר להם כל-כך הרבה כוח, כמו שיש להם הרבה יותר מוח, וכשסוף סוף מוסיפים פאזל לאתגר, שבט הכוח מתפרק. אז צדקתי בחלק הראשון של הניחוש שלי, עכשיו רק נראה אם ג'אנל תודח או אמט. אבל רגע, פתאום שאנון מועמדת להדחה, כמעט מבלי שיהיה לה וידוי? על מה ולמה? בסופו של דבר, אמט אפילו לא קיבל קולות, וג'אנל הודחה כצפוי.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
יש את פרק הראשון פה בשתי חלקים
היתרון היה דומה ליתרון של גרמי בעונה 40 שהוא יכול לעזוב את המועצה ולקחת איתו עוד חמישה אנשים מהשבט

נערך לאחרונה ב:
ועכשיו לפרק 1!

נראה שמתחילים להיות יותר דוגמטיים עם קטעי ההצגה ומבחינתי זה יתרון, אני יודע בדיוק מתי זה קורה, והקטעים כל-כך קצרים הפעם, שאני אפילו לא הולך להעביר אותם. לפליק, כמו שאמרתי, יש וואחד מורשת על השם שלה. לביידן וסיימון התחרות הרבה יותר קלה. ברור שבחרו לצלם באוסטרליה עצמה מסיבות קורונה, אבל לדעתי עונה 2 האמריקאית הייתה הקשה מכולן פיזית, אז הולכת לצאת עונה טובה מהבחינה הזו. אהבתי ששבט המוח צריך לפתור פאזל, ושבט הכוח צריך לחתוך בול עץ, כל שבט והמומחיות שלו, באתגר הפרס הראשון. למרות שאחרי זה היה עוד פאזל, שבט הכוח הוביל במהירות וזכה.

בשבט הכוח ניגשים מהר לחיי המחנה, ומסתבר שסיימון, אמט וגווין כנראה קורצו מאותו החומר של מתמודדים "אהובים" עליי כמו ג'יימס מפאלאו ופאק יו בראד קלפפר. גם בשבט המוח יש כמה דמויות גדולות שיעלו זו לזו על העצבים, כמו ג'ורג', מיצ' והיילי. ואז ג'ורג' מוצא יתרון שמאפשר לו להוציא שישה אנשים מהמועצה. זה פחות גרוע מעונה 41, שבה 12 אנשים הצביעו לחמישה, כשגם ככה שלושה אלילים היו במשחק. סידני לא הייתה קרובה להיות מודחת בשום סיטואציה נורמלית. אבל זה עדיין יכול להוביל למועצה מאוד לא הוגנת.

סביר להניח מהעריכה ששבט המוח הולך להגיע למועצת השבט, ואכן כך היה. בניגוד לאתגר הפרס, לא היה שום פן מנטלי באתגר הזה, והפער לא צומצם בשום שלב. שבט הכוח ניצח במארש טורקי על גמל. וויי הייתה בו גרועה במיוחד, ומיצ', אחד ממנהיגי השבט, יוזם הדחה שלה. אבל במועצת השבט, ג'ורג' משתמש ביתרון שלו ומוציא בין השאר את וויי מהמועצה. פיל הודח, על מה ולמה? לעולם לא נדע.

פרק 3

רק רגע, תקנו אותי אם אני טועה, אבל היו שבעה קולות נגד ג'אנל ורק ארבעה נגד שאנון, לא? זה אומר שלא רק פליק עברה צד, אלא גם צ'לסי או דני. בכל מקרה, אמט, גווין וסיימון הם בוגרי המחזור האחרון של אוניברסיטת אלפא לפוצים מתחילים. בשבט המוח אין כאלה, אבל ממשיכה המתיחות בין מיצ' לבין ג'ורג'. אבל אז, בכוחות משותפים, השבט סוף סוף מצליח להדליק אש, בלי אבן אש, בלי זכוכית מגדלת או משקפיים, ממש כמו האדם הקדמון.

אבל זה לא עוזר להם באתגר הפרס, שבו שבט הכוח שוב לוקח במארש טורקי על גמל. השבט זוכה בערכת תה ובתמונות מהבית, מה שמספק את מנת הרגש הנדרשת עבור ההפקה. שבט המוח, מצד שניף מחליט לדוג דגין, ומצליח ללכוד עשרות דגיגונים שבטוח יספקו להם הרבה יותר חלבון מהרגיל. אתגר החסינות מתחיל עם אחד הפאזלים היותר מקוריים ומעניינים בתולדות הפורמט, אבל מערב גם לא מעט כוח פיזי. עושה רושם מהר מאוד, ששבט המוח הולך לזכות בפער הכי גדול עד עכשיו. שבט הכוח בסופו של דבר פותר את הפאזל, אבל זה מעט מדי וממש, ממש מאוחר מדי.

פליק מכוונת לפרק את אקדמיית אלפא ואני ממש בעד, אבל לסיימון לא נגמרו הרעיונות. אם ביג די עובר צד, הלך על שאנון ובסופו של דבר הלך על המין שני כולו בשבט. אבל קז מצאה רמז לאליל חסינות, והיא לא אמרה נואש. והיא מוצאת אותו! אבל עכשיו היא מתקשה להמשיך בלי שיראו שיש לה אליל. העריכה מאוד לטובת הבנות, ולמרות שאני מבין למה, זה לא שהגברברים הם חארות ברמה של רוג'ר מהאמזונס, המתמודד היחיד שההפקה ממש לא ניסתה אפילו להסתיר את העובדה שהוא מודח, ואפילו הצטרפה לשמחה לאיד עם השורדים.

אבל ברית אלפא הולכת בסוף להצביע לקז עצמה, ואני בהחלט רואה אותה מבזבזת את האליל על שאנון, או לא משתמשת בו בכלל. אבל בסוף היא משתמשת בו על עצמה! אז זהו זה, גווין מודח. השאלה היא, עם חמישה קולות או שישה? ובכן, בהתחשב בעובדה שזה אליל חסינות אמיתי ויכול לגרום למישהו לעוף עם קול בודד נגדו, השאלה האמיתית צריכה להיות, האם אתה מרגיש בר מזל? ובכן, האם אתה, פוץ? פור דה רקורד, ביג די בגד בבנות. אבל אני משוכנע שבפרק הבא הוא יחזור אליהן עם הזנב בין הרגליים.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
פרק 3

רק רגע, תקנו אותי אם אני טועה, אבל היו שבעה קולות נגד ג'אנל ורק ארבעה נגד שאנון, לא? זה אומר שלא רק פליק עברה צד, אלא גם צ'לסי או דני.
אתה טועה זה דני אמט סיימון וצלסי הצביעו לשאנון במועצה לפני גווין עשה טעות והצביע לגאנל
וביג די לא בשום הברית הוא משחק בין שני הצדדים
הברית היא ה3 הבנות וגראלד
הברית השנייה היא סיימון אמט צלסי ודני הבת
בני עם הבנות וביג די באמצע

פרק 4

בוקר חדש עולה על שבט הכוח, ויכול להיות שהמצב ישתנה לגמרי. אחרי שזאק הודח בעונה 3, רובי ובנג'י הפכו להיות מאוד סבבה, בנג'י אפילו הפך להיות אחד הפייבוריטים שלי. אגב, ממה שהבנתי הוא אח של אנליס מעונה 2, ויכול להיות ששניהם מתמודדים בעונה 7. אז כן, נראה אם סיימון סתם רוצה להקיף את עצמו ב"אחוקים", או שהוא חזיר אמיתי כמו זאק. שבט המוח עושה יוגה, די ברור שג'ורג' מגיע מאוד רחוק. דווקא מיצ' עושה רושם שיודח לפני האיחוד. רק רגע, בני גר עכשיו בארצות הברית?! בטח הוא חזר לאוסטרליה בגלל הקורונה, אבל עושה רושם שאם הוא יצליח בארץ הולדתו, הוא ילוהק בהמשך לעונה 43 או 44 או משהו. אגב, כפי שציפיתי, ביג די לא נשאר נאמן לגברברים.

שבט המוח, בינתיים, לא זכה בפרס אחד, אבל הפרק שוב יש אתגר פרס, אני יודע את זה כי הוא ארוך. פרקים ללא אתגרי פרס הם הרבה יותר קצרים. כרגע נראה שהבריתות מתחילות להתוות. וויי עם ג'ורג', כמובן, וכך גם קארה וכנראה גם שירלי. ביידן עם מיצ', לא בטוח לגבי השאר. אבל אין מצב שג'ורג' מודח כל-כך מהר, הוא מתחיל להיראות כמו גירסה הרבה פחות שחצנית של מישהו כמו פיירפליי, או הגירסה האוסטרלית שלו, לוק. אבל את הרמז לאליל מצא דווקא ביידן. בינתיים ממשיכים עם אתגר פרס, האם שבט המוח סוף סוף יזכה? אבל זה שוב אתגר פיזי לגמרי. והתשובה היא... לא! עוד ניצחון מוחץ לשבט הכוח!

ובשבט המוח, כצפוי, ביידן מחפש את האליל. אבל הוא לא מצליח, ג'ורג' מחפש איפה שביידן חיפש, ומוצא את האליל בעצמו! טכנית בלי רמזים, אבל הוא כן נעזר במידע שברמז. עכשיו אתגר חסינות, אבל מה הסיכוי ששבט המוח יזכה בו? זה לא ברור שהם הולכים למועצת השבט? אבל להפתעתי הרבה, הם סוגרים פער גדול, פותרים במהירות את הפאזל, שוב, וזוכים בקאמבק! אז האם זהו יומו האחרון של סיימון? כשגבו אל הקיר, לסיימון יש מטרה חדשה - בני. ג'ראלד לא יצביע נגדו, אבל דווקא הבנות יכולות, וזה יכול לזעזע שוב את יחסי הכוחות בשבט, להעביר את ביג די ואת ג'ראלד לצד של סיימון. אבל בסוף רק שאנון עברה צד והתוצאה הייתה תיקו. בהצבעה החוזרת, כל הבנות התהפכו על בני!

ראש גזר 6789809896

Well-known member
פרק 4

בוקר חדש עולה על שבט הכוח, ויכול להיות שהמצב ישתנה לגמרי. אחרי שזאק הודח בעונה 3, רובי ובנג'י הפכו להיות מאוד סבבה, בנג'י אפילו הפך להיות אחד הפייבוריטים שלי. אגב, ממה שהבנתי הוא אח של אנליס מעונה 2, ויכול להיות ששניהם מתמודדים בעונה 7. אז כן, נראה אם סיימון סתם רוצה להקיף את עצמו ב"אחוקים", או שהוא חזיר אמיתי כמו זאק. שבט המוח עושה יוגה, די ברור שג'ורג' מגיע מאוד רחוק. דווקא מיצ' עושה רושם שיודח לפני האיחוד. רק רגע, בני גר עכשיו בארצות הברית?! בטח הוא חזר לאוסטרליה בגלל הקורונה, אבל עושה רושם שאם הוא יצליח בארץ הולדתו, הוא ילוהק בהמשך לעונה 43 או 44 או משהו. אגב, כפי שציפיתי, ביג די לא נשאר נאמן לגברברים.

שבט המוח, בינתיים, לא זכה בפרס אחד, אבל הפרק שוב יש אתגר פרס, אני יודע את זה כי הוא ארוך. פרקים ללא אתגרי פרס הם הרבה יותר קצרים. כרגע נראה שהבריתות מתחילות להתוות. וויי עם ג'ורג', כמובן, וכך גם קארה וכנראה גם שירלי. ביידן עם מיצ', לא בטוח לגבי השאר. אבל אין מצב שג'ורג' מודח כל-כך מהר, הוא מתחיל להיראות כמו גירסה הרבה פחות שחצנית של מישהו כמו פיירפליי, או הגירסה האוסטרלית שלו, לוק. אבל את הרמז לאליל מצא דווקא ביידן. בינתיים ממשיכים עם אתגר פרס, האם שבט המוח סוף סוף יזכה? אבל זה שוב אתגר פיזי לגמרי. והתשובה היא... לא! עוד ניצחון מוחץ לשבט הכוח!

ובשבט המוח, כצפוי, ביידן מחפש את האליל. אבל הוא לא מצליח, ג'ורג' מחפש איפה שביידן חיפש, ומוצא את האליל בעצמו! טכנית בלי רמזים, אבל הוא כן נעזר במידע שברמז. עכשיו אתגר חסינות, אבל מה הסיכוי ששבט המוח יזכה בו? זה לא ברור שהם הולכים למועצת השבט? אבל להפתעתי הרבה, הם סוגרים פער גדול, פותרים במהירות את הפאזל, שוב, וזוכים בקאמבק! אז האם זהו יומו האחרון של סיימון? כשגבו אל הקיר, לסיימון יש מטרה חדשה - בני. ג'ראלד לא יצביע נגדו, אבל דווקא הבנות יכולות, וזה יכול לזעזע שוב את יחסי הכוחות בשבט, להעביר את ביג די ואת ג'ראלד לצד של סיימון. אבל בסוף רק שאנון עברה צד והתוצאה הייתה תיקו. בהצבעה החוזרת, כל הבנות התהפכו על בני!
אתה טועה זה ביג די הצביע עם הברית של סיימון ואז בהצבעה החוזרת אחרי התיקו כולם חוץ מפליק וגראלד הצביעו לבני

פרק 5

למה כבר יש לי הרגשה ששבט הכוח שוב יפסיד חסינות? אולי כי מתמקדים כל-כך בשבט הזה. סיימון חייב אליל כדי להישאר במשחק, כי ביג די נשאר נאמן לשאנון, פליק, קז וג'ראלד. והוא גם השיג לעצמו אליל. אבל מתמקדים סוף סוף גם ביחסי הכוחות בשבט המוח. מסתבר שג'ואי, לורה, ג'ורג'יה ואנדרו בברית, לא בקנה אחד עם מיצ', אבל ללא ספק לא חברים של וויי וג'ורג'. אתגר פרס של שיווי משקל, האם סוף סוף שבט המוח יזכה? זה נראה סביר בסיבוב הראשון בערך, אבל לא! שבט הכוח שוב זכה בפרס! האם הוא גם ילך שוב למועצת השבט? בכל מקרה, מסתבר שבפרס היה גם אליל חסינות, וסיימון מקבל גם אותו. עכשיו כמעט בטוח שהפעם תודח בחורה, כנראה צ'לסי או דאני, אבל אני מניח שזו תהיה צ'לסי. אני מקווה שסיימון ישתמש באלילים על עצמו ועל אמט, ויבזבז את שניהם.

אבל כרגע נראה שדווקא שבט המוח ילך למועצת השבט. האליל אצל ג'ורג', אבל אליל יכול רק לעכב את הבלתי נמנע אם המיעוט נשאר מיעוט. ולכן הוא כורת ברית עם ביידן. ואכן, שבט המוח מפסיד חסינות. זה ג'ורג', וויי, קארה וביידן, נגד ג'ואי, לורה, ג'ורג'יה, אנדרו וכנראה גם מיצ'. השאלה היא מה עם רייצ'ל (ולמה לכל הרוחות קראתי לה שירלי) והיילי. ואז ג'ורג' עושה ראסל ומחליט להסתובב עם האליל על הצוואר. אבל הצד של ג'ואי רוצה בכלל להדיח את מיצ'! היחידה שהשם שלה עלה וקשה לי להאמין שהיא תודח היא לורה, מפני שהיא בכלל לא קיבלה עדיין וידוי. אבל רגע, גם מיצ' לא קיבל וידוי הפרק!

נראה גם שחוץ מזה שרייצ'ל והיילי הן לשון המאזניים, הן בעצמן בברית. אני שמעתי איפשהו שלורה מגיעה למיזוג, אבל יכול להיות שהיא הוחזרה בטוויסט. בכל מקרה, קצת מצחיק שמיצ' ממשיך להצביע לג'ורג', הוא כל-כך מנותק מיחסי הכוחות, שזה כמעט מרגיש חובה להדיח אותו. ג'ורג' מבזבז את האליל שלו בכל מקרה, על מי שהוא אולי היריב הגדול שלו, אבל מבחינת פוליטיקה הוא לא ישות. בסוף, כפי שציפיתי, רייצ'ל והיילי מצביעות עם ג'ואי, ומיצ' מודח מהמשחק. כל-כך מוזר לי לראות גברים מודחים בזה אחר זה מהמשחק בשלב הזה, זה קרה גם בעונה 3.

פרק 6

בשבט הכוח, ג'ראלד יודע שיש לסיימון אליל. לא בטוח שהוא יודע שיש לסיימון שניים, אבל אולי זה יספיק. שוב, כנראה ידיחו את אחת הבנות מהברית במקום סיימון או אמט, בסגנון אדגארדו. בשבט המוח, ג'ואי עדיין מכוון נגד ג'ורג', ורייצ'ל והיילי הופכות לחברות רשמיות בברית. עוברים לאתגר הפרס, אבל שוב הוא כולו פיזי, אז שוב קשה לי להאמין ששבט המוח יזכה. אבל השבט התחיל לעשות קאמבק רציני בקטע הסופי של האתגר... אבל שבט הכוח עדיין זכה. שוב. הפעם, הם צריכים לבחור מישהו משבט המוח להצטרף אליהם, והם בוחרים בג'ואי.

ג'ואי, כך מסתבר, בעיקר חושף את סודות שבט המוח עבור השבט היריב. בשבט המוח, ג'ורג' מחפש לו עוד אליל, ג'ורג'יה עוקבת אחריו, אבל יכול להיות שדווקא בגלל זה היא תודח הפרק, במיוחד כשעכשיו קטע הרקע שלה נחשף. מצד שני, באתגר החסינות יש שוב פאזל... אבל לא, הפעם שבט הכוח זוכה, כולל פאזל, במארש טורקי על גמל. ואז, משום מקום, קארה מוצאת אליל! זה מאוד מתון ביחס לאמריקה, אבל אני קצת מתגעגע לתקופה שלא היה שימוש באליל בכל מועצת שבט. מצד שני, בריתות ואסטרטגיות הם עדיין הגורם הקובע.

וכך קורה גם כאן. לורה מזהה את האליל של קארה, ואז ג'ואי מנסה להעביר את וויי לצד שלו! אבל וויי מספרת הכול לג'ורג'. אוף, למה?!? יחד עם וויי, הברית של ג'ואי יכולה לפצל קולות. אבל קארה בסוף משתמש באליל שלה דווקא על ג'ורג'. היא משלמת על כך בסיום דרכה במשחק.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
פרק 6

בשבט הכוח, ג'ראלד יודע שיש לסיימון אליל. לא בטוח שהוא יודע שיש לסיימון שניים, אבל אולי זה יספיק. שוב, כנראה ידיחו את אחת הבנות מהברית במקום סיימון או אמט, בסגנון אדגארדו. בשבט המוח, ג'ואי עדיין מכוון נגד ג'ורג', ורייצ'ל והיילי הופכות לחברות רשמיות בברית. עוברים לאתגר הפרס, אבל שוב הוא כולו פיזי, אז שוב קשה לי להאמין ששבט המוח יזכה. אבל השבט התחיל לעשות קאמבק רציני בקטע הסופי של האתגר... אבל שבט הכוח עדיין זכה. שוב. הפעם, הם צריכים לבחור מישהו משבט המוח להצטרף אליהם, והם בוחרים בג'ואי.

ג'ואי, כך מסתבר, בעיקר חושף את סודות שבט המוח עבור השבט היריב. בשבט המוח, ג'ורג' מחפש לו עוד אליל, ג'ורג'יה עוקבת אחריו, אבל יכול להיות שדווקא בגלל זה היא תודח הפרק, במיוחד כשעכשיו קטע הרקע שלה נחשף. מצד שני, באתגר החסינות יש שוב פאזל... אבל לא, הפעם שבט הכוח זוכה, כולל פאזל, במארש טורקי על גמל. ואז, משום מקום, קארה מוצאת אליל! זה מאוד מתון ביחס לאמריקה, אבל אני קצת מתגעגע לתקופה שלא היה שימוש באליל בכל מועצת שבט. מצד שני, בריתות ואסטרטגיות הם עדיין הגורם הקובע.

וכך קורה גם כאן. לורה מזהה את האליל של קארה, ואז ג'ואי מנסה להעביר את וויי לצד שלו! אבל וויי מספרת הכול לג'ורג'. אוף, למה?!? יחד עם וויי, הברית של ג'ואי יכולה לפצל קולות. אבל קארה בסוף משתמש באליל שלה דווקא על ג'ורג'. היא משלמת על כך בסיום דרכה במשחק.
לא ראית עד הסוף אחרי שכיבו לה את לפיד והיא עזבה את המועצה היא הגיע למקום שמה חיכה לה באף של שבט הכוח והעבירו אותה לשבט הכוח

פרק 7

מישהו עוד חושב שהאירועים האלה הם מקריים? זה די ברור שההפקה באוסטרליה מתערבת בצורה הרבה יותר שקופה מאשר בארצות הברית, אבל הרבה יותר חיננית מאשר אצלנו. לא מוצא חן בעיניי שג'ורג' ממתג את עצמו כ"ראוי", כשהוא אולי האסטרטג הכי טוב כרגע. למרות שאנחנו מתחילים להגיע לנקודה שבה אסטרטגיה מבוססת יותר על אלילים ולא על מהפכים. האם לא היו פרקים שבהם בריתות חדשות נבנו מאפס? השחקנים הכי טובים בעולם, גם בהישרדות וגם באח הגדול, הצליחו להציל את עצמם ללא שום יתרון, לפעמים ללא שום בן ברית.

בכל מקרה, קארה עכשיו בשבט הכוח, אבל היא לא תהיה המודחת הבאה. השאלה היא לאיזו ברית היא תצטרף. בינתיים אתגר פרס, זה אתגר החזקת המשקל, אבל נפסלים לא כשכולם מפילים את המשקל, אלא כשמשקל כלשהו נופל. זה בעצם כמו אתגר המרדף במים (אתגר הנחש), רק בלי מרדף. ובסוף, אחרי כשהם בעצמם לא האמינו שזה יקרה, שבט המוח סוף סוף זוכים בפרס! מאבקי הכוחות נמשכים בשבט הכוח, אז די ברור שהם הולכים למועצת השבט.

אך בסוף טעיתי, שבט הכוח זכה בעוד חסינות וסיימון ושני האלילים שלו בטוחים לעוד שלושה ימים. ג'ורג' שוב על הכוונת, והפעם האליל (שנמצא באתגר) אצל היילי. אבל היילי מתכננת להפוך שוב את המשחק, לעבור לצד של ג'ורג' יחד עם רייצ'ל, להחזיר לשם את וויי, וביחד להדיח את ג'ואי. התוכנית שלה מצליחה, וג'ואי מודח, אבל אין לדעת מה יקרה בפעם הבאה.

פרק 8

ג'ורג' לראשונה נמצא ברוב בשבט המוח, אבל רייצ'ל והיילי לא ניתקו קשר עם לורה, אנדרו וג'ורג'יה. בזמן שלורה ורייצ'ל מדברות, הן מוצאות חבל, שנמשך ונמשך ו... בסוף הן מוצאות אליל. אבל המצב שלהן יכול להשתנות, כי הגיע זמן ערבוב! ג'ראלד, ביג די, קז ואמט עוברים לשבט הצהוב, וגם קארה חוזרת אליו, והיילי, ביידן, אנדרו ו-וויי עכשיו בשבט האדום. המצב בשבט הצהוב די ברור - לורה הולכת לקבל את רוב הקולות בהזדמנות הראשונה, אבל היא בטוח הולכת גם להשתמש באליל. מצד שני, כל הגברים החזקים חוץ מסיימון נמצאים עכשיו שם, אז בכלל לא בטוח שהם יגיעו למועצת השבט. בשבט האדום, נחכה ונראה.

כצפוי מהטוויסט (ומאורך הפרק), אין הפעם אתגר פרס, עוברים ישר לחסינות. אבל בניגוד למה שחשבתי, יש בשבט הצהוב יותר חוליות חלשות, והם כמעט בטוח ילכו למועצת השבט. ואכן כך קורה. הברית השולטת מפצלת קולות בין רייצ'ל וג'ורג'יה, לורה משתמשת באליל על רייצ'ל, אבל ג'ורג'יה בכל זאת תלך הבייתה... רגע, יש קול נגד לורה?! מה לעזאזל??? בכל מקרה, האידיוט שהלך בניגוד לתוכנית גרם לכישלון התוכנית ולהדחה של ביג די. אבל לורה, רייצ'ל וג'ורג'יה עדיין במיעוט.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
פרק 8

ג'ורג' לראשונה נמצא ברוב בשבט המוח, אבל רייצ'ל והיילי לא ניתקו קשר עם לורה, אנדרו וג'ורג'יה. בזמן שלורה ורייצ'ל מדברות, הן מוצאות חבל, שנמשך ונמשך ו... בסוף הן מוצאות אליל. אבל המצב שלהן יכול להשתנות, כי הגיע זמן ערבוב! ג'ראלד, ביג די, קז ואמט עוברים לשבט הצהוב, וגם קארה חוזרת אליו, והיילי, ביידן, אנדרו ו-וויי עכשיו בשבט האדום. המצב בשבט הצהוב די ברור - לורה הולכת לקבל את רוב הקולות בהזדמנות הראשונה, אבל היא בטוח הולכת גם להשתמש באליל. מצד שני, כל הגברים החזקים חוץ מסיימון נמצאים עכשיו שם, אז בכלל לא בטוח שהם יגיעו למועצת השבט. בשבט האדום, נחכה ונראה.

כצפוי מהטוויסט (ומאורך הפרק), אין הפעם אתגר פרס, עוברים ישר לחסינות. אבל בניגוד למה שחשבתי, יש בשבט הצהוב יותר חוליות חלשות, והם כמעט בטוח ילכו למועצת השבט. ואכן כך קורה. הברית השולטת מפצלת קולות בין רייצ'ל וג'ורג'יה, לורה משתמשת באליל על רייצ'ל, אבל ג'ורג'יה בכל זאת תלך הבייתה... רגע, יש קול נגד לורה?! מה לעזאזל??? בכל מקרה, האידיוט שהלך בניגוד לתוכנית גרם לכישלון התוכנית ולהדחה של ביג די. אבל לורה, רייצ'ל וג'ורג'יה עדיין במיעוט.
האדיוטית זה קארה כנראה שהיא שכחה להשתמש במוח שלה בהצבעה הזאת ביג די הודח סתם על כלום

פרק 9

קארה חושבת שהיא עשתה את הטעות הכי גדולה אי פעם. להזכיר לה כמה שמות? ג'יימס, אריק, ג'יי טי? בכל מקרה, יש מצב שהטעות הזו יוצרת חיץ בין ג'ורג' וקארה לבין אמט, ג'ראלד וקז. מה שנשכח מהזיכרון לגמרי, לא שמישהו משבט המוח מלבד קארה יכול לדעת על זה בכלל, הוא המחלוקות שהיו מראש בשבט הכוח. למה שג'ראלד וקז לא יזרקו פשוט את אמט מתחת לאוטובוס? ואם כבר מדברים על החמור, שבט הכוח. אם היילי לא מגיעה לפחות לפיינל 8, אני צנצנת, בעוד ג'ורג' מתחיל להרגיש לי כמו מסיח ואולי יהיה בין ראשוני המושבעים. ושוב, מה קרה למחלוקת בין סיימון לבנות? תגייסו אליכם את סיימון ותכוונו נגד פליק או שאנון!

קשה לדעת כרגע מי מהשבטים יגיע למועצת השבט לפי העריכה. זה בגלל ששניהם יגיעו בכל מקרה - יש הדחה כפולה! אבל שני אנשים מכל שבט יזכו בחסינות! בשבט הכוח, שהתנהל בצורה הרבה יותר אינדיווידואלית, אלה אנדרו ו-וויי. בשבט המוח, אלה אמט ורייצ'ל. הם גם זוכים בפרס שכולל שמפניה. אבל אני בהחלט רואה מצב שבו ג'ורג'יה מפונה או אפילו פורשת, אז לא יודע אם שבט המוח בכלל ילכו למועצה. רייצ'ל גם הפכה בקלות לפייבוריטית שלי, ועכשיו היא משכנעת את אמט להדיח את קארה! לא יודע אם זה הצעד הכי טוב בשבילה.

אבל ג'ורג'יה לא חשה בטוב, היא עדיין לא מפונה, אבל היא לא יכולה להגיע למועצת השבט, שבוודאות תתקיים. זה אומר שאם התוכנית של רייצ'ל לא תצא לפועל, לברית השולטת יש רק מטרה אחת - לורה. אבל במחנה, מסתבר שגם קז בעד התוכנית להדיח את קארה. מישהי צריכה אליל, וזאת לא לורה! ובניגוד לכמעט כל מי שבמיעוט, היא אפילו לא מתאמצת לחפש אליל! בשבט הכוח, היילי מגלה על האליל שלה לכולם, וזה גורם לשאנון לכוון נגד סיימון, ובסופו של דבר, צ'לסי. אם סיימון לא משתמש באליל שלו, הוא עדיין מודח. דאני, מצד שני, מעדיפה לכוון נגד שאנון! כך שבשבט שלהם יהיה הרבה יותר מעניין.

בסוף קז ואמט הצביעו נגד לורה, אבל ג'ונתן לא מגדיר אותה כמודחת! גם שאנון קיבלה את רוב הקולות, אבל ההכרעה עוברת לידי אמט, רייצ'ל, אנדרו ו-וויי, ויש לי הרגשה שהם יכריעו פה אחד נגד שאנון. אנדרו, אחרי הכול, היה עם לורה מלפני הערבוב, וגם וויי הייתה איתה בנקודה מסוימת. לאחר שכנוע מירבי מצד סיימון, שאנון מודחת סופית מהמשחק.

פרק 10

המצב בשבט המוח לא השתנה, אבל בשבט הכוח, סיימון פתאום הפך למלך הג'ונגל. או כך הוא חושב. הצעד המתבקש מאליו עכשיו, עבור היילי, הוא לחבור לפליק ולהדיח את סיימון עם שני אלילים בכיס. כמובן, היילי תהיה ברוב בכל מקרה, אבל עם פליק היא תהיה יותר בשליטה, ויהיה לה יותר קל לצרף עוד אנשים לברית, או לחבור לעוד ברית קיימת. בינתיים, בשבט המוח, עוד לא ברור האם ג'ורג'יה תחזור למשחק או לא. קז מתקרבת ללורה, והכול עדיין יכול לקרות.

באתגר הפרס, ג'ורג'יה עדיין לא חזרה למשחק. אתגר המשקל חוזר מ... מתי הוא היה פעם אחרונה? טוקנטינס? לשבט המוח יש טקטיקה שנראית טובה, אבל בסופו של דבר זה הגיע לסיימון ואמט, שניהם עם אותו משקל, רק שאמט החזיק משקל הרבה לפני סיימון. אבל בניגוד לציפיות, סיימון הפיל את המשקל ראשון ושבט המוח הגיע לפרס השני בלבד שלהם עד כה. וכמובן, בפרס כזה מסתתר רמז לאליל... אה רגע, זה *לא* הפרס שחשבתי עליו. זה סתם פרס אוכל כיפי. אבל זה לא הכול, עוד ציפיות שלי נשברות כשג'ורג'יה חוזרת למשחק. עכשיו הבנות צריכות להעביר רק מישהו אחד נוסף לצד שלהן, ובכל מקרה הפעם לורה לא תהיה המטרה היחידה.

באתגר החסינות, נראה ששבט הכוח בדרכו הבטוחה לעוד מארש טורקי על גמל, ובסוף אמט וסיימון שוב היו ראש בראש בשלב הקובע. אבל הפעם שבט הכוח ניצח. ולראשונה כנראה תהיה מועצה שהתוצאה שלה ידועה מראש. בלי יתרונות מכניים או שינויים בהגמוניה. אבל הבנות שוב מנסות את מזלן להפנות את השלושה משבט הכוח לשעבר נגד קארה וג'ורג'. יש כאן כל-כך הרבה בריתות ותתי-בריתות, שזה מרגיש שהכול יכול לקרות במיזוג. לצערי הרבה פעמים מצב כזה מוביל למיזוג משעמם, שמסתכם בשתי בריתות עיקריות ופאגונגינג. רייצ'ל והיילי הן כרגע ה-פייבוריטיות שלי, בקלות.אבל הברית השולטת נשארת יחד וג'ורג'יה מודחת. ההדחה הבאה, לא משנה מאיזה שבט, עלולה להיות מאוד כואבת.

פרק 11

רייצ'ל ולורה מבינות שאין להן סיכוי לפרק את הברית השולטת, אלא אם הן ימצאו עוד אליל, ואנחנו סוף סוף מקבלים גם את קטע הרקע של רייצ'ל. שבט הכוח יותר מעניין ואני מאוד מקווה שהם יפסידו חסינות. לפחות שם הפייבוריטיות שלי לא בסכנה, חוץ מפליק, אבל נראה שהיילי הולכת לחבור דווקא אליה ולהדיח את דאני או צ'לסי. אבל רגע, פתאום לדאני יש תוכנית להדיח את סיימון, עם שני האלילים שלו בכיס! במקום אתגר פרס, השורדים מקבלים מכתבים מהבית, כי רגשות מביאים רייטינג. זה לא היה יכול פשוט להיות הפרס של איזה אתגר?

לצערי באתגר החסינות, הפעם התחרות לא צמודה בתחילתה, לא באמצעה ולא בסופה. זה היה אולי האתגר הכי לא צמוד בתולדות הפורמט, כששבט המוח אפילו לא עבר את הסיבוב הראשון. וזה אומר שלצערי לורה או רייצ'ל מודחות. למעשה המצב אפילו גרוע משחשבתי - הברית השולטת פשוט זרקה את האתגר. המצב מייאש ברמה שהלוואי ולא ראיתי את הפרק. אבל לרייצ'ל עדיין יש תוכנית - היא מדברת עם ג'ורג', ורק עם ג'ורג', על הדחה של אמט. וג'ורג' מציע לאמט לפצל קולות - שלושה נגד רייצ'ל, כולל ג'ורג', ושניים נגד לורה. ג'ורג' משנה את הקול שלו לאמט, אמט עף. האם סוף סוף יש סיכוי למהפך?

לא, כי אחרי כל הדיבורים על להדיח מישהו משבט הכוח במקור, ג'ורג' נצמד לתוכנית הפיתיון ומדיח את רייצ'ל! אז בשביל מה זה היה לעזאזל?!?

למעלה