היש ספק ששחר שמתעלם מהוראת הרב קנייבסקי ונטפל להפגנות - עיוור?

אלפיני

Well-known member
הרי כל מטומטם מתחיל מבין שדינו של אנרכיסט אשר עוטה מסיכה באופן שגוי דינו כזה אשר אינו חובש מסיכה בכלל - מתעמתים עם שוטרים , מצטופפים , שואגים עליהם מטווח 30 סנטימטר וכל זאת בזמן צרה ומגיפה - בא לי להקיא.
הרי כל מי שאינו מטומטם יודע לקרוא את נתוני משרד הבריאות ולראות שישובי שמאל /מרכז כעיקרון הם לא הבעייתיים בנושא הדבקות.

אבל זה רק גורם לביביסטים להעלות את רמת הטמטום בטעונים שהם מעלים כמו למשל שמפגינים כולם מכבים את הסלולרי בזמן הפגנות.

שוב אתה מחרטט בשם עם התולעים האישיים שלך. כי זה הרי הדבר היחיד שנשאר לך. יותר ויותר אנשים מצטרפים להפגנות הללו מידי שבוע.
היכן אני עוד רואה זאת, פתאום אני מוצף בבקשות לחברויות בפייסבוק שהרבה מאוד מהן מאנשי פריפריה מכלל העדות והזרמים.

זה בסדר שחר. תמשיך לחזור על החירטוטים שלך. כשתתעורר בבוקר יום שלאחר הבחירות כבר תחטוף את הכאפה ותבהה כמו עגל מי הזיז את גבינה שלך.

d70

Well-known member
אתם חבורת אנרכיסטים רעי לב , חסרי מוסר וכבוד , נעדרי סולידריות לאומית - אתם מחרבנים על החוק , על הבריאות , על הסדר הציבורי ועל סדרי השלטון.

העם נגעל מכם והוא יעניש אתכם בקלפי.

הגדרת את ביבי וחבורתו בצורה נהדרת. וכמו שזה נראה הוא זה שהולך להענש.

DANIAVNI

Well-known member
חחחח , התמהונות קשה אצלך , הא ?

תמיד הוקעתי את התנהלות החרדים בהקשר לקורונה אך את מפגיני השמאל אני מוקיע הרבה יותר וזאת מפני שהם לוקחים דוגמא מכם - אתם מצפצפים על החוק , עומדים מעליו - מתקהלים באלפיכם כשחלק ניכר מכם ללא מסכות ואם לכם מותר לחרבן על תקנות משרד הבריאות והממשלה - גם החרדים רוצים.

החרדים הביטו עליכם ולקחו דוגמא - אתם הבאתם אותם למצב הזה בשל רצונכם לגרור את ישראל לאנרכיה ולכן אתם גרועים מהם בהרבה.

אתם אנשים רעי לב , במודע אתם גוררים אותנו לאנרכיה , העם רואה אתכם ונגעל , הוא יעניש אתכם בקלפי.

DANIAVNI

Well-known member
אני חי במדינה שבה כופים עליי כללים וחוקים דתיים
של שמירת כשרות ואי נסיעה בשבת
אף אחד לא שואל אותי מה דעתי על הכללים בכפוף להבנתי והנוחיות האישית תרבותית שלי .

זה החוק ואני נדרש לקיימו - למשל "אל תפתח את חנותך בשבת בבוקר "
במסגרת החוקים הללו
אנחנו גם נתנו לחרדים את הסטטוס קוו שהתחיל לממן את העגלה המלאה שלהם
מתקצבים ישיבות ותלמודי תורה, מתקצבים שרותי דת ורבנים ועוד
ומה לעשות
בתוך המסגרת החוקית הזו יש גם "זכות הפגנה" ( זכות שנוצלה על ידי החרדים בגדול בכל מיני הזדמנויות )
אז דורשים ממני
אל תשתמש בזכות שנתן לך המחוקק כי יש כאן אוכלוסייה שלא מסוגלת ולא רוצה לקלוט
מהי זכות בחוק לעומת ציות לכללים כשזכות זו אינה קיימת.

וזה בא מאוכלוסייה שכל אורח חייה מתבסס על כיבוד וציות לכללים בלי לדרוש מהם היגיון .

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני חי במדינה שבה כופים עליי כללים וחוקים דתיים
של שמירת כשרות ואי נסיעה בשבת
אף אחד לא שואל אותי מה דעתי על הכללים בכפוף להבנתי והנוחיות האישית תרבותית שלי .

זה החוק ואני נדרש לקיימו - למשל "אל תפתח את חנותך בשבת בבוקר "
במסגרת החוקים הללו
אנחנו גם נתנו לחרדים את הסטטוס קוו שהתחיל לממן את העגלה המלאה שלהם
מתקצבים ישיבות ותלמודי תורה, מתקצבים שרותי דת ורבנים ועוד
ומה לעשות
בתוך המסגרת החוקית הזו יש גם "זכות הפגנה" ( זכות שנוצלה על ידי החרדים בגדול בכל מיני הזדמנויות )
אז דורשים ממני
אל תשתמש בזכות שנתן לך המחוקק כי יש כאן אוכלוסייה שלא מסוגלת ולא רוצה לקלוט
מהי זכות בחוק לעומת ציות לכללים כשזכות זו אינה קיימת.

וזה בא מאוכלוסייה שכל אורח חייה מתבסס על כיבוד וציות לכללים בלי לדרוש מהם היגיון .
גם לי יש ביקורת על החרדים - לא רק לך.
אבל מקומה לא ימצא בתקופה הרת גורל זו.

אבל - רק חלאות יוצאים להפגין באלפיהם בעת מגיפה קשה , רק חלאות מחרבנים על בריאות בני עמם רק בשל שנאתם לנתניהו , רק חלאות מתכננים מראש לגרום להביא לאנרכיה אשר תביא להפלת המשטר - אתם משתמשים בתקשורת ובמערכת המשפט בכדי לעקר מתוכן את הנחיות משרד הבריאות בעת מצוקה בריאותית.

אתם אנשים עם נשמה שחורה מרוע הלוקים בפסיכוזה אנטי ביבית , אתם מנסים לגרור את ישראל אל תהומות האנרכיה - אני מהין להעריך כי רציתם שמערכת הבריאות תגיע לאי ספיקה , שתגיע לקריסה , ועל הזין שלכם בריאות בני עמכם ... שום סולידריות אנושית בסיסית....שום כלום רק רוע מזוקק וטהור - העם לא פרייאר - הוא יעניש אתכם בקלפי , זכור זאת.

מנהיגי החרדים כבר התיישרו והאמינו כי מדובר בסכנת נפשות והורו לצאן מרעיתם לנהוג על פי הנחיות משרד הבריאות - עד שראו אתכם עומדים מעל לחוק , מפגינים באלפיכם בעת מגיפה ומצוקה והשתכנעו שאם לכם מותר ולכל השאר אסור אז לעזאזל הכל , "מרד נגד הנחיות משרד הבריאות והמדינה" ותוצאה זו מונחת בראש ובראשונה לפתחם של השמאלנים.

אתם אנשים רעים - שאלוהים יסלח לכם על חטאיכם. - גם אני אסלח אבל לעולם לא אשכח.

R 1 3

Well-known member
ושכחתי להוסיף - קח לך כלבת נחיה שמאלנית עם הרבה סבלנות
העיוורון שלך סךקטיבי

תמיד הוקעתי את התנהלות החרדים בהקשר לקורונה אך את מפגיני השמאל אני מוקיע הרבה יותר וזאת מפני שהם לוקחים דוגמא מכם - אתם מצפצפים על החוק , עומדים מעליו - מתקהלים באלפיכם כשחלק ניכר מכם ללא מסכות ואם לכם מותר לחרבן על תקנות משרד הבריאות והממשלה - גם החרדים רוצים.

החרדים הביטו עליכם ולקחו דוגמא - אתם הבאתם אותם למצב הזה בשל רצונכם לגרור את ישראל לאנרכיה ולכן אתם גרועים מהם בהרבה.

אתם אנשים רעי לב , במודע אתם גוררים אותנו לאנרכיה , העם רואה אתכם ונגעל , הוא יעניש אתכם בקלפי.
באמת חשבת שניתן לעבוד על כולם? הרי התלמודים הם מקום סגור וההפגנות מקום פתוח
הרי החרדים הביאו למגיפה והסגר הראשון לפני ההפגנות - הרב קנייבסקי לא צופה בהפגנות
הוא החליט נגד הממשלה בגלל שאין לו מה להציע למשפחות עם 12 ילדים או לבטל את התלמודים
שמא יפקחו את עיניהם ויתיחלו לצאת בשאלה. - אל תנסה אפילו להאשים את ההפגנות
הם החרדים לא רואים אותן אין להם קשר לעולם החיצון. הסכנה בתלמודים מוחשית ומהווה
הכרזה על סגר נוסף. ההפגנות לא הביאו ערים אדומות לא בשום מחוז של מפגינים.

אז המפגינים אשמים שהחרדים מפרים את החוק, זה כל כך מתאים לליכודניק מפגר כמוך שאתה לא צריך לחתום את שמך מתחת

R 1 3

Well-known member
אז המפגינים אשמים שהחרדים מפרים את החוק, זה כל כך מתאים לליכודניק מפגר כמוך שאתה לא צריך לחתום את שמך מתחת
לפחות הוא תרץ את הלימודים כדרך לחרבן על הממשלה. מתי התלמודים לא היו דרך לחרבן ולהשתמט?
כלומר אין לו ערך לא ללימודים ולא לדמוקרטיה - רק למי שמשלם לו על ההסתה ולשמירה על התחת שלו.
מי שמפחדים מההפגנות הם השופרות של ביבי ומה שחשוב להם הוא שישאר לשלם להם ולנקנק אותם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מהבול ? - אתה שומע אותי כפרה ? - תתעמק בכתוב - הרי אפילו ילד בכיתה ב' יבין את שכתבתי.

כן , מנהיגי החרדים כבר השתכנעו שמדובר בסכנת חיים והורו לצאת מרעיתם להשמר לנפשותיהם עד שראו שלמפגיני השמאל מותר לחרבן על הנחיות הממשלה ומשרד הבריאות על ידי התקהלויות דו שבועיות של אלפי אנשים והכל באישור מערכת המשפט. לכן החרדים איבדו אמון והחליטו על "מרד" - שזה בדיוק האנרכיה אותה רצו השמאלנים לגרום - אתם המח מאחורי האנרכיה - העם יודע מה עוללתם , לכן הוא כל כך סולד מכם.

טיפש , עדיין אתה מתעקש לא להבין ?

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
הטמטום לא כואב לך?
זה בדיוק כמו שאשאל את אישתך העיראקית מדוע היא בחרה גזען טיפש כבעל ?

היא בחרה בך בשל "מוצאך האריסטוקרטי" חחחח , הרי חוץ ממנו אין בך כלום.

טוף , המשתכנזת עשתה את בחירתה , אין לי ספק שהיא סבלה וסובלת.

R 1 3

Well-known member
מהבול ? - אתה שומע אותי כפרה ? - תתעמק בכתוב - הרי אפילו ילד בכיתה ב' יבין את שכתבתי.

כן , מנהיגי החרדים כבר השתכנעו שמדובר בסכנת חיים והורו לצאת מרעיתם להשמר לנפשותיהם עד שראו שלמפגיני השמאל מותר לחרבן על הנחיות הממשלה ומשרד הבריאות על ידי התקהלויות דו שבועיות של אלפי אנשים והכל באישור מערכת המשפט. לכן החרדים איבדו אמון והחליטו על "מרד" - שזה בדיוק האנרכיה אותה רצו השמאלנים לגרום - אתם המח מאחורי האנרכיה - העם יודע מה עוללתם , לכן הוא כל כך סולד מכם.

טיפש , עדיין אתה מתעקש לא להבין ?
טיפש ושקרן הם שילוב מנצח- החרדים לא נימקו את התלמודים בהפגנות - זה היה יכול להיות עבורם תרוץ מעולה
הם הסבירו שהלימודים אינם נושא למדינה להתערב- הם בכלל לא שמים עליך כאזרח.
הלימודים החלו עוד בשלב שהיה אסור להפגין מעל 20 איש - רמאות של גוש פשע - תחליף בשר חרוך וספוג רעל.
להיפך בתי הספר החילונים הם שמאיימים להתחיל לימודים בגלל החרדים - וכך להבטיח לגמרי סגר שלישי.

למעלה