היש עוד לקים חדשים של שיק?!

סקרמנטה

New member
היש עוד לקים חדשים של שיק?! ../images/Emo13.gif

צילמתי בחטף בניו-פארם. מימין לשמאל: כתום מיימי שקוף, סגול מיימי שקוף (ללא מספר), 261 כתום כהה, 296 כתום אדום. האמת? מבין הארבעה נתקלתי כבר רק ב-261 . האם יצא לכן בעבר לראות אותם? ועוד אחד: 54. חום סגול קרמי כהה. הוא לא הופיע בפלטת הדוגמאות והמוכרת החביבה (בחנות אחרת) התעקשה שהוא בעצם 254... למרות שבדוגמא 254 היה לוונדר בהיר (כמו שהוא באמת). היא ניסתה להסביר שזה אותה סדרה ולכן הספרה 2 משמאל לא מוסיפה...
לא התווכחתי וקניתי. ובכלל, מוזר הקטע הזה שבאתר של שיק אין שום קטלוג לקים. בקושי יש אזכור למוצר.

סקרמנטה

New member
הצבעים בצילום כאן יותר מוצלחים

אגב, למיטב זכרוני הסגול הכהה בשמאל הוא 270. {למה אני לא רושמת?! לא לומדת לקח...)

סקרמנטה

New member
וגם נוסטלגיה: לקים של שיק מעוצבים בצורת פרחים

יצא לכם להחזיק בקבוקים כאלה? אולי עדיין יש לכן? ומה דעתכן על השמות המיוחדים שלהם? תוך כדי גיגול הגעתי גם לפרסום במדור אופנה של nrg מלפני כמעט 6 שנים... http://www.nrg.co.il/online/12/ART/808/022.html העתקתי את הטקסט, אבל את התמונה השארתי שם :) CHIC, חברת הקוסמטיקה הישראלית, משיקה סדרה חדשה של לקים. בקבוקי הלק מעוצבים בצורת פרחים במגוון צבעים: סגול, כתום, ורוד, כחול, אדום ועוד. לכל פרח ניתן שם המופיע על העלה כמו "מסתגלת עליך", "לא עוצרת באדום" וכו'. להשקת הסדרה המיוחדת והיפיפיה הזו בנתה CHIC סטנדים מיוחדים, שנראים כמו משטח דשא ומתוכם צומחים הלקים, כמו מרבד פרחים. מחיר: 13.80 שקל

Marble Arch

New member
אני חושבת שהשקופים הם "טיפוליים"

מחזק או משהו כזה.. וואו- אני ממש לא זוכרת שראיתי אי פעם בקבוקים כאלה- והייתי זוכרת לדעתי אם הייתי רואה!!

צונית

New member
לדעתי כן

גם אני ראיתי את הלקים הללו היום ואני חייבת לציין שאם הם היו קיימים קודם- הייתי שמה לב. הכתום מימי השקוף והסגול מימי השקוף הם טופ ומחזק אם אני לא טועה. אבל בדיוק לידם יש כתום בהיר, מקסים לדעתי, והוא (אני כמעט בטוחה) חדש. ראיתי גם חום סגול כהה אבל שימרי, לא קרמי. מ-ע-ל-ף! לא שמתי לב למספר... היו עוד כמה שמעולם לא ראיתי, אז או שהם הוחבאו עד כה או שהם סדרה חדשה כלשהי שיצאה... רק חבל שעדיין אין שמות אלא רק מספרים. בסוף נשברתי וקניתי את ה290. תמונות מחר

למעלה