היתרונות בלהיות נוצרי
- ולא מוסלמי

היתרונות בלהיות נוצרי ../images/Emo140.gif - ולא מוסלמי ../images/Emo190.gif

כל הבלאגנים שקורים עכשיו במזרח התיכון, גרמו לי לפתוח עיניים ולאבד את האמונה באיסלם, אני אדם מאמין, ותמיד היו לי מחשבות שהנצרות היא דת האמת, והאיסלם הוא חיקוי ברברי שלה, אז אני שוקל להמיר דת לנצרות, מבחינה רעיונית ברור שישו היה מנהיג אמיתי, שלא רצח אדם אחד בחייו, וכפה את עצמו בכח, מה שאי אפשר לומר על מוחמד, בכל זאת אני מחפש מידע, אולי אפילו בצורה קומית, על מה היתרונות של הנצרות מול האיסלם, של להיות נוצרי מול להיות מוסלמי

wise man1

New member
היי

קראתי את השאלה שלך שוב וזה גרם לי לחשוב. תראה קודם כל לדעתי אין דת אמת וכל הדתות הם של אלוהים פחות או יותר בנצרות ישוע הוא המשיח המובטח שהיה צריך למות למען כל חטאי האנושות. הנצרות מאמינה במחילת חטאים ,בכך שתמיד תהיה היזדמנות שניה ,ברם בתנאי שאכן שגית ואתה מתחרט. אני לא כלכך יודע על האיסלם אז אני לא רוצה סתם להשואות אבל על נצרות אני יודע הרבה מאוד היתי שנתיים בבי"ס נוצרי באיטליה שלא היה בי"ס רגיל זה בי"ס שב"ד אחריו אתה ממשיך לכמורה אבל אני לא רציתי וחזרתי לארץ. כך שאני כן מתמחה בתאולוגיה ופילוסופיה נוצרית ומזמין אותך לשאול אותי אישית דברים שמפריעים לך או מעניינים אותך ואני יהיה יותר משמח לענות לך. תַּאֲוַת צַדִּיקִים אַךְ-טוֹב;(משלי11:23) אני מאחל לך בהצלחה ושתצא את האמונה שלך

אתה מחפש

במה כדאי להאמין מפני שהאל ציווה להאמין בו, או במה כדאי להאמין מפני שזה יותר נח ו\או מתאים יותר לערכים שאתה מאמין בהם?

יוסיKLE

New member
מסכים בהחלט

מצד אחד אמונה איננה עניין של הגיון או ערכים. לדעתי, אמונה עובדת על מערכות אחרות בגוף (רגש למשל). לכן (עבורי ורק לעניות דעתי) שאלה כמו במה כדאי להאמין? איננה שאלה נכונה. כדאיות זה עניין של השכל, לא של הרגש. יחד עם זאת אני לא מזלזל בשאלה שלך בכלל. ומעריך מאוד את הצורך שלך להאמין במשהו שנראה לך נכון. שיהיה לך בהצלחה.

איך הקוראן שיבש את סיפורי ישו

והברית החדשה זה אחד מהדברים שמעניינים אותי כרגע

neophile

New member
מה לגבי איך שהנצרות

שיבשה את הסיפורים היהודים ששובשו עוד לפני זה על ידי השפעה פרסית זורואסטרית ?

למעלה