הי אסתר,יש לי 2 שאלות:שאיבה וגלולות

Lilachel

New member
הי אסתר,יש לי 2 שאלות:שאיבה וגלולות

1. חזרתי לעבודה לפני חודש וחצי ונדב עדיין יונק מלא. אני שואבת מנה אחת בבוקר ועוד מנה בעבודה. כל פעם אני שואבת את הכמות הדרושה (180CC) - אבל זה לוקח לי המון המון זמן - משהו כמו 45-50 דקות. אניע שואבת עם מיני אלקטריק של מדלה, ועוזרת גם עם היד(כמו בשאיבה ללא משאבה). חברה שלי ניסתה לשאוב עם המשאבה שלי ויצא לה צ´יק צ´ק חלב, כך שהבעיה לא במשאבה. יש לך אולי רעיון איך אני יכולה לזרז את השאיבה? 2. פמולן - 6 שבועות אחרי הלידה התחלתי לקחת פמולן, הרופא אמר לי שבגיל חצי שנה אבוא לקחת מרשם לגלולות "רגילות", כי הן כבר לא יפריעו להנקה (אולי הוא חשב שאני לא אניק עד אז). האם זה נכון או שעליי להמשיך עם פמולן? תודה ובהצלחה עם הפורום החדש
לילך

Answers

1. PUmping at work: if you are not relaxed while you are pumping, your milk ejection reflex does not work, and very little milk will come out. I know that it must be hard to find a period of time at work that you can just close the door, shut off the phones, and relax in order to pump, but you have to try. A few drops of rescue remedy has been know to help some moms to release the milk better. Or massaging the breast before, looking at a picture of the baby, or smelling a piece of his clothing. I am enclosing a site full of information for working moms. It is in English, but unfortunately most of the sites on breastfeeding in Hebrew are funded by artificial milk companies, and give much misinformation. 2. Femulen has been know to decrease the milk supply in some women. In some cases, the effect is temporary, but in others it could be very significant. If until now, you are doing well with Femulen, then why switch to another?​

Lilachel

New member
תודה. בנוגע לגלולות - הרופא אמר

שאחרי חצי שנה אפשר לחזור לגלולות רגילות. אני אגיד לו שאני רוצה להמשיך עם פמולן. בנוגע לשאיבה בעבודה - תודה על ההפניה לאתר. למזלי - דווקא יש לי משרד לבד בו אני מנתקת את הטלפונים ומתחברת לאינטרנט תוך כדי שאיבה. הבעיה שלי זה משך הזמן שזה לוקח.. אני אנסה את העיצות שלך. ושוב -תודה. לילך

למעלה