הי זו מירי

mirimesika

New member
הי זו מירי

לפני ההופעה היום אני חייבת להסביר שכל מה שעשיתי היה לבקש מקומץ קטן מאוד של אנשים מהפורום שבאים לכל ההופעות בזאפה ברלה וכו שמידי פעם ישבו גם במקומות אחרים מפני שכשאני רואה את אותם פרצופים מוכרים כבר כמה שנים בכל הופעה והופעה( אני מדברת על הופעות במקומות קטנים)זה גורם לי לתחושה שהקהל לא משתנה ומקשה עלי לחזור על אותם סיפורים או קטעי קישור.יש לציין שגם מההורים שלי מאחיותי היקרות ומהחברות הכי טובות שלי אני מבקשת את אותה הבקשה מאותה הסיבה בדיוק.התקשרתי לורד מפני שהבנתי שהיא נפגעה והתנצלתי בכל ליבי היה חשוב לי שתבין שהבקשה נבעה מהעובדה שהרגשתי מספיק קרובה לאנשים שאני רואה לפחות פעמיים בשבוע במשך שנים וגם אמרתי שאני לא מתכוונת לכל ההופעות ושהיא יכולה להתעלם מבקשתי ושאני יותר מאשמח לראות אותה ואת חבריה בהופעה הקרובה בזאפה.כשעליתי לבמה וראיתי שלמרות שתי שיחות אישיות שלי עם ורד, אף אחד מהאנשים הקבועים לא הגיע,ממש נפעגתי וגם הבנתי שלמרות שזה מלחיץ לראות את אותם פרצופים,שהם לא שם זה מרגיש חסר ואז מתוך תחושת המצוקה הרגעית שלי עשיתי מה שאני תמיד עושה במצבים כאלה,פשוט צחקתי על הסיטואציה,אמרתי לקהל שזו הפעם הראשונה שאני לא מכירה את השורה הראשונה ושזה מרגיש מוזר ואז בקשתי מהם שיציגו את עצמם אבל שבפעם הבאה ישבו במקום אחר...כמו שאתם יודעים אני גם צוחקת על עצמי לא פעם. אני בטוחה בכוונותי ובטוב הלב שלי ומדהים אותי לראות כמה מהר אתם ממהרים לשפוט אותי בלי לתת לי להינות מהספק.אני מצטערת אם פגעתי במישהו זו מעולם לא היתה כוונתי.זו גם הסיבה היחידה שאני כותבת לכם עכשיו אין לי שום אינטרס חבוי,גם בהופעה היום כמו בהופעה הקודמת כל הכרטים נמכרו. מירי

סוף סוף :))

עכשיו ב24/7 כל הבנות שרות את "טיפה טיפה" וכמובן שישר חשבתי לבוא לכתוב פה, ופתאום נזכרתי שאין כל כך פורום פעיל והתבאסתי כל כך- וזה קרה בעוד מלא מקרים קודמים! אז אני ממש מקווה שהמצב יחזור לקדמותו... מדבר טיפשי לסגור את הפורום זה באמת חבל ואפילו הזוי. ומירי, כפרה עליך!

תודה על התגובה,

בהצלחה בהמשך!

נעהירחק

New member
../images/Emo253.gifתודה../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

או כמו שאמר חכם אחד "לשני צדדים יש מטבע"

Music4Life

New member
../images/Emo25.gif מירי תודה רבה על התגובה שלך .

ככל הנראה היה בילבול שכד צד הבין משהו אחר....וזה בסדר כי זה קורה, כולנו אנושיים. אני מעריכה שהתנצלת (גם אם זה לא היה מכוון אליי אישית כי אני לא באה לכל הופעה כמו אחרים....) ישר כוח מירי. ונתראה מתישהוא בהופעה....

מגי 336

New member
../images/Emo207.gif

מירי את מקסימה !! את ממיסה אותי בשירתך, ומאז הצטרפת לכוכב נולד העלית את הרמה ...

איזה חמודה את שאת מתנצלת ככה

חולם להגיע להופעה שלך יום אחד, יותר נכון אישתי חולמת ואני אגשים לה את זה בקרוב

Upgrade U

New member
מירי נשמה כפרה עלייך!!! ../images/Emo99.gif

את לא צריכה להתנצל בכלל כי אנחנו יודעים טוב מאוד למה התכוונת! את האור בחיים האומללים שלנו ומזל שיש נשמה כמוך בעולם!!

yaf36

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo106.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif מקסימה!

נהורית1

New member
היי זו יהודית-נכנסתי מהראשי

מירי היקרה!
מפליא שיש לך זמן לנהל אתר. אני רואה אותך פעילה בכוכב נולד, אני די מעריצה אותך שם. (מצחיק אותי ההתנצחות של עם מרגול). חוץ מזה יש לך הופעות, ומשפחה. אז מתי יש לך זמן לנהל פורום? אפילו שזה על שמך. אני מקווה שתצאי מהמבוכה בה את נמצאת, ותמשיכי להקסים אותנו עם הקול היפה שלך, והמראה המצודד. בהצלחה
יהודית.

הילה 201

New member
../images/Emo24.gifידעתי בתוך תוכי ש

דברים הוצאו מפרופורציות כי לא מתאים לך לדבר ככה או לפגוע במי מהאנשים שאוהבים אותך,אבל זה מאוד מרגיע אותי בכל זאת לקרוא את התגובה שלך...אוהבת תמיד הילה

תמרי251

New member
"דע כי צריך לדון את כל אדם לכף זכות"

מירי עשתה לכם שיעור לחיים!!! מירי, סחטיין עליך! אני מעריכה אותך על ההתנצלות-זה לא מובן מאליו... וחברי הפורום - יאללה עכשיו תורכם!! אחרי כל הליכלוכים ששפכתם.... תעשו חשבון נפש ותבקשו סליחה

DAN1EL

New member
את צריכה להגיד תודה שיש לך כאלה

מעריצים, במקום להעליב אותם ולהגיד להם להחליף מקום. אני לא בטוח שאת ראויה למעריצים האלה בכלל (שאני ממש לא אחד מהם, פשוט באתי מהעמוד הראשי). אה - ואולי תמציאי סיפורים חדשים וקטעי קישור חדשים, כי להשיג מעריצים חדשים ונאמנים באותה מידה - זה כבר קצת יותר קשה. אבל בסדר, העיקר שאת בטוחה בטוב הלב שלך.

just ortal

New member
היי מירי...גם אני מהראשי :)

רק רציתי לומר לך,ואני מאד מקווה שאת קוראת את זה.שאת מדהימה. אהבתי אותך הרבה הרבה לפני כוכב נולד,ומאז הצפייה בך בתפקיד השופטת שם אני רק עוד יותר מוקסמת ממך...יש לך קול של מלאך,אישיות מקסימה...לרוב אפשר לשמוע ממך רק פרגונים וביקורות בונות למתמודדים כדי שיילכו וישתפרו..בעיניי את השופטת הכי טובה שם עד עכשיו =] תמשיכי כך ותמשיכי להקסים ולעשות טוב על הלב עם הקול והאישיות המיוחדים שלך.. אוהבת ומעריכה המון גם בלי להכיר :)

היי מירי, אני לא מעריצה שלך אבל אני רוצה

להגיד לך שלא הרבה אנשים יודעים להגיד סליחה ושאת נכנסת לפורום שלך ובקשת סליחה זה רק יאמר לזכותך. שיהיה לך המון בהצלחה בכל מה שאת עושה.

למעלה