הי. לא בטוחה איך להתחיל.....

תודה רבה מישמיש, ו....

אני מבקשת כוחות להימנע מלבלמס היום.
לאכול במתינות. להשתדל...
באיזון...
להיות רחומה אל הגוף הזה... להשתדל...
תודה

שמש157

New member

שמש157

New member
הי איך את היום?

ומה שלומך?

מצטרפת אלייך לחמלה לעצמך ולגופך

הי. לא בטוחה איך להתחיל.....

אני חושבת שאני פעם ראשונה פה.
אבל יכול להיות שלפני שנים כתבתי פה קצת בניק אחר.
לא בטוחה.
אז קודם כל, תודה שאתן קיימות כאן.
אני במצב מאוד לא טוב עם אוכל.
מאוד!
אני אישה מבוגרת וכל החיים שלי מתמודדת עם הבעיה.
לא חושבת שיש הרבה דברים שלא ניסיתי - טיפול באכילה רגשית, או איי, אקופונקטורה,שומרי משקל, דיאטניות.
בזמן האחרון פשוט התעלמתי מזה.
הגעתי לתחתית גופנית של בלגן פיזי וכאבי בטן ונאלצתי לבטל עבודות במשך יומיים ולהישאר במיטה.
זאת לא פעם הראשונה.
עשיתי צעד וקבעתי תור לדיאטנית בשבוע הבא.
סתם.
בלי המלצות ובלי כלום.
פשוט יאללה כבר לעשות משהו.
דרכי לוטה בערפל. ממש!
אבל... יש לי כל מיני מחשבות..... אולי אשתף בהמשך....
תודה שאתן כאן

תודה רבה שמש

כעת אני בסדר
שזה אומר, מין כאילו אזור נוחות שבו אני מבלמסת באופן לא דרסטי.
הייתי רוצה לאזור כוחות לעשות משהו בשביל עצמי, להכין משהו בריא, לנקות ולסדר את המטבח אולי בשלב ראשון.
תודה רבה. זה מרגש לראות את ההתייצבות וההתמסרות שלך לפורום.
קראתי קצת אחורה וראיתי שאת כאן כדי לתת / להחזיר על ימים שקיבלת.
בשבילי אישית זה מבורך.
תודה רבה
ומה שלומך?....

שמש157

New member
תודה

מקווה ומאחלת לך שתמצאי את הכוחות. מרגש לשמוע את הרצון שלך לעשות טוב עבור עצמך ואת החלקים הבריאים שלך שרוצים משהו אחר עבור עצמך.

אני באמת כאן מתוך רצון לתת חזרה ואני מקבלת המון מההזדמנות והאפשרות הזאת להכיל אחרות ולתת מתוך החוויה האישית שלי. זו סגירת מעגל משמעותית עבורי.
תודה לך על המילים החמות ועל ההערכה, זה מאוד משמעותי עבורי.

שלומי בסדר +

מתמודדת גם עם דברים שונים.. טיפול זוגי מוצלח שהשתבש מול המטפלת ומחפשים כרגע להתחיל טיפול חדש וזה קצת קשה ולא נעים..
וגם התמודדות עם עומס כללי של דברים שרציתי ובחרתי לעצמי אבל קצת הגזמתי והעמסתי על עצמי יותר מדי...
אבל חוץ מזה הכל ממש בסדר, מרוצה בסך הכל מהרבה מאוד דברים
.
תודה לך!

יופי, אני שמחה, ומחזיקה אצבעות לטיפול הזוגי.

ההגזמה היא גם משהו שמאפיין אותננו האכלנים, לא?... בהרבה תחומים. לא רק באוכל. יש לזה גם צד טוב. היכולת להרגיש את החיים בעוצמה. וגם לא טוב כמובן. טוב שתפסת את עצמך.
אני רוצה לשתף בכמה דברים:
א. שעשיתי ניקיון חלקי במטבח.
ב.שעד עכשיו אכלתי שפוי פחות או יותר.
ג. שהחלטתי שאני מפסיקה לייאש את עצמי , ואת סובביי, במשפטים כמוו ניסיתי כבר כמעט הכול. ר נחמן אמר שכל יום הוא התחלה חדשה. ומה שלא עבד בשבילי בעבר, יכול להיות שיעבוד בשבילי היום. אני אחרת היום. עם יכולויות אחרות.
ד.אני אומרת לעצמי שאני לא מחכה לאיזה מהפך. אלא לצעד קטן בכל פעם. מספיק שלא בילמסתי עד עכשיו. כבר טוב.
שיתחיל לנו שבוע טוב,

שמש157

New member
כל כך כיף לקרוא אותך!

קודם כל, תודה. ומסכימה שההגזמה היא מאפיין משותף, בהחלט יש קשר בין דפוסי האכילה לבין הדפוסים בחיים. את דפוסי האכילה הצלחתי לשנות כבר לפני 9 שנים. על דפוסים בחיים תמיד יש עוד מה לעבוד :)

ו... וואוו!! את מרגשת! אלו תובנות!!
אני מסכימה מאוד עם האמירה שאנחנו כל יום אחרת ומשתנים עם הזמן והשנים, ודברים שפעם לא עזרו היום יכולים מאוד לעזור כי השתננו ואנחנו במקום אחר.
גם בנוגע להתקדמות מה שכתבת כל כך מדויק בעיניי. אני זוכרת שכשהייתי במחלקה הפתוחה אמרו לנו שההתקדמות היא צעד קדימה- חצי צעד אחורה. ככה כל הזמן קצת קדימה קצת אחורה, זה איטי וזה מצריך סבלנות גם לזמן וגם לאותם צעדים שהולכים בהם אחורה, אבל ההליכה אחורה גם היא חלק מההתקדמות ולא לשפוט את עצמנו על ההליכה אחורה אלא ברגע שזיהינו שהלכנו אחורה והצלחנו לעצור אותה להמשיך קדימה מהנקודה שבה אנו עכשיו.
יש מטפורה שאני אוהבת שההתקדמות היא ספירלית. אנחנו עוברים כל פעם דרך אותה נקודה, או אותם בורות של עצמנו אבל כל פעם אנחנו קצת "מפותחים" יותר ממה שהיינו שם בפעם הקודמת.

את בהחלט יכולה להיות גאה בעצמך

בהצלחה יקירה! ושיהיה שבוע טוב, עם הרבה סבלנות וחמלה עצמית

שמש, תודה רבה.

הדרך ארוכה.
לא מוכנה כרגע להרפות מהבולמוסים.
זאת האמת.
אבל כן לזכור את כל מה שכתבתי, ולזכור שכל רגע הוא פתח לחדש, לאפשרות חדשה.
תודה רבה רבה

שמש157

New member
בשמחה יקירה

הדרך אכן ארוכה.
כיף לשמוע את ההכלה העצמית שלך.
המון בהצלחה!

שמש157

New member
ברוכה הבאה!

תודה לך שבחרת לכתוב כאן. אני בטוחה שזה משמעותי לכל מי שכאן כשאנשים משתפים את עצמם.

ניתן לשמוע את הקושי הרב שאת עוברת. כל הכבוד לך על האומץ להמשיך בדרך הלוטה בערפל.. זה לא קל.

באמת נראה שכבר ניסית הרבה דברים. ובכל זאת, אני רוצה לשאול אם ניסית טיפול פסיכולוגי?
בטיפול פסיכולוגי נוגעים ברבדים אחרים ונוספים מעבר לעיסוק באוכל והוא רחב בהרבה מטיפול שממוקד באכילה רגשית. הטיפול אצל דיאטנית גם הוא חשוב לא פחות אך הוא כשלעצמו לא מספיק.

מוזמנת לשתף!
אנחנו אכן כאן

שמש תודה רבה שענית ותודה על נוכחותך המאירה.

כן, כמובן שגם טיפול. אבל לא רוצה ןלא מסוגלת לחשוב על זנ כעת.
אני די בקריז עכשיו.
!!!!!!!!!!
אומללה וזקוקה לכל מיני דברים שירגיעו אותי.!!!!!!!!!!!!!!
ואלה הדברים שאני לא יכולה!!!!

היום שוב בילמסתי

לא נורא
לא יורדת על עצמי
רק שהתחילו לי כבר כאבי בטן
מבקשת כוחות, עצות, תמיכה לעלות על גל טוב לאט לאט.....
אם מישהי כאן מוכנה......

תודה תודה

noa144

New member
מדהימה.. חזקי ואמצי!

אשמח אם תשתפי בחששות, בהתלבטויות.. אבל זה צעד ראשון מדהים בעיני.. לאט לאט

למעלה