הי רע, מאוד.

sharon91

New member
הי רע, מאוד.

היום, היום הראשון בכיתה ט`.. דווקא היה מאוד שונה מכל הפעמים הקודמות.. מתחיל בסידורים לבית ספר, שבכל החופשים הקודמים הכנתי הכל כבר כמה ימים מראש.. הפעם פשוט ישבתי אתמול בלילה, ועוד לא סדרתי הכל.. היום בבוקר, כשאמא העירה אותי במילים ``שרון קומי אין שביתה..`` טוב היא לא אמרה שרון.. (סקופ, זה לא השם האמיתי שלי..), אז קמתי, סתם, כמו כל יום רגיל, בלי שיהיו אפילו בגדים מתוכנים מראש.. בבית הספר, כשהגעתי, פשוט לא התחשק לי להגיד שלום לאף אחד, אמרתי בכל זאת, כמובן רק לחברים הטובים, ממש לי היה לי סבלנות למן סבב שכבה שכזה.. אחר כך, נפגשנו עם המחנכת החדשה (והסתומה, יש לציין), כל הכיתה.. אוי, היא מפגרת כל כך, אני שונאת אותה! והיא גם מלמדת אותי מתמטיקה.. בלעעעע ובניגדו לשנה הקודמת, גם רוב המורים החדשים שלי די, איך להגיד בעדינות, זוועה.. נכון, יש כמה שאני לא מכירה, אבל לא הרבה. יש לי שתי מורות נורמליות.. וכמה נוראים.. בקיצור, לא הייתה לי הרגשה טובה במיוחד היום.. האמת שאני חושבת שההרגשה נשארה לי עוד מהיום האחרון של השנה שעברה, קיבלנו תעודות, את האמת, לא יכולתי לצפות לציונים יותר גבוהים, ובאמת שאני לא יודעת למה, אבל למרות חמשת המאיות וממוצע 96.. הדבר שהכי התחשק לי לעשות היה לזרוק את התעודה לפח. הייתי מאוכזבת, האמת, לא מהציונים, אבל משום מה אחרי התעודה נהייתה לי הרגשה רעה, כשהגעתי הביתה, זה רק התחזק.. והחופש פשוט השכיח את זה, אבלל ההרגשה נשארה גם הפעם.. נקווה לטוב..

Panther

New member
מבין ולא מבין

מצד אחד אני מבין אותך: גם אני ככה באתי, ולא רציתי בכלל לדבר עם אף אחד פשוט לשבת בכסא וזהו. אבל חייבים מה לעשות להגיד שלום וזה אז אמרתי. ההרגשה ההרעה שלך אני חושב שבכלל מעצם הרעיון שהיית חודשיים חופשיה, נפגשת ודיברת עם מי שאת רוצה, ופתאום את צריכה להסתדר עם עוד 40 אנשים לפחות ועם הרעיון של ללמוד ולעבוד זה מבאס מאוד! אני לא מבין אותך מהצד שאת חושבת שאת מבואסת מהתעודה של שנה שעברה! יש לך ממוצע 96!! את יודעת כמה ילדים חולמים לבוא עם תעודה כזאת הביתה ולהראות לאמא ואבא, אבל במקום זה יש להם ממוצע 65 וזה מבאס להם את החופש כי יש הורים שמטילים גם סנקציות על הציונים ויש כאלה שמכים אותם! הילד מביא תעודה עם ממוצע 65 ויודע שכשהוא יבוא הבייתה הוא יחטוף מכות והוא הולך לאט לאט אבל בסוף מגיע ו.. אני לא מדבר מנסיון אישי, גם לי יש תעודות עם ממוצע 90+, אבל קיימים דברים כאלה אז לא נראה לי שמה שמפריע לך זה הממוצע 96.

Panther

New member
מבין ולא מבין

מצד אחד אני מבין אותך: גם אני ככה באתי, ולא רציתי בכלל לדבר עם אף אחד פשוט לשבת בכסא וזהו. אבל חייבים מה לעשות להגיד שלום וזה אז אמרתי. ההרגשה ההרעה שלך אני חושב שבכלל מעצם הרעיון שהיית חודשיים חופשיה, נפגשת ודיברת עם מי שאת רוצה, ופתאום את צריכה להסתדר עם עוד 40 אנשים לפחות ועם הרעיון של ללמוד ולעבוד זה מבאס מאוד! אני לא מבין אותך מהצד שאת חושבת שאת מבואסת מהתעודה של שנה שעברה! יש לך ממוצע 96!! את יודעת כמה ילדים חולמים לבוא עם תעודה כזאת הביתה ולהראות לאמא ואבא, אבל במקום זה יש להם ממוצע 65 וזה מבאס להם את החופש כי יש הורים שמטילים גם סנקציות על הציונים ויש כאלה שמכים אותם! הילד מביא תעודה עם ממוצע 65 ויודע שכשהוא יבוא הבייתה הוא יחטוף מכות והוא הולך לאט לאט אבל בסוף מגיע ו.. אני לא מדבר מנסיון אישי, גם לי יש תעודות עם ממוצע 90+, אבל קיימים דברים כאלה אז לא נראה לי שמה שמפריע לך זה הממוצע 96.

שלומצי

New member
מסכימה עם פנתר.

אני גם חושבת שהמספרים, הם פשוט מספרים, אין להם הרבה משמעות אחרי שמשווים ציונים עם השאר (יש לכם את המנהג המפגר הזה?), ומראים את התעודה בבית. אבל המעבר מחודשיים + של חופש מוחלט, שבו אף אחד לא אומר לכם מה לעשות, איך לעשות ומתי לעשות, למסגרת כזו, הוא די טראומטי. לוקח זמן להתרגל, אבל מה אני יודעת, אני בנתיים בבית. היום סופסןף אין לי חום, אולי מחר אני אצטרף אליכם... שרון, החזיקי מעמד..

sharon91

New member
לא הבנתם אותי..

תראו, זה לא שהממוצע ביאס אותי כי ציפיתי ליותר או משהו כזה, ממש לא, פשוט, ולא הזכרתי את זה בהודעה הקודמת, היה עוד משהו, שלא הבנתי איך אם תעודה כזאת אני לא יכולה לקבל אותו.. וכשראיתי את התעודה, וחשבתי על זה שכל השנה כל כך רציתי שהיא תהיה טובה, ושהיא יצאה כזאת, ראיתי שזה בעצם כל כך סתם. אבל, מצד שני, אני מתכוונת להיות בדיוק כמו בכיתה ח`.. ואני יודעת שאם התעודה הייתה גרועה הייתי עוד יותר מבואסת, למרות שזה נראה לי כאילו כל כך סתם.. ובקשר להפסקה של חודשיים ואז חזרה.. בדרך כלל, כל השנים הקודמות היה לי דווקא הרבה כוח לכולם וגם ללימודים.. אז.. לא נראה לי שזה בגלל החופש..

למעלה