הי!
יומי

היום בתפוז../images/Emo43.gif - 22.11.04

הערב ב-18:00 יתארח הזמר והיוצר אהוד בנאי בפורום "ישעיהו ליבוביץ- הגותו" שם הוא יענה על שאלות בנושאי יהדות (תפיסתו הדתית והשפעת הגותו של פרופ' ליבוביץ עליה), חזרה בתשובה, החברה הישראלית, התרבות הישראלית, האופן בו הוא רואה את מקומו ויצירתו בהן. אתם מוזמנים להשאיר לו שאלות כבר עכשיו.
ב-20:00 יתארח live ב- blogtv במסגרת רצועת הספורט של תפוז אנשים וערוץ ספורט 5 ארז אדלשטיין,מאמן הפועל ת"א בעונה שעברה ופרשן הכדורסל בהווה. השאירו שאלות בפורום כדורסל.
פורום חובבי תעופה מחפש לוגו חדש. יש לכם הצעות? בואו להשתתף בתחרות בפורום!

noaanya

New member
../images/Emo25.gifאיזה מתוקים!!!!!!(השחקנים)

לכל השחקנים אתם מזה טובים תתחברו!!!!!!!!!!!!!! לאדם גור וספיר מגיע נשיקות וחיבוקים וירטואלים !!!!!!@ אבל לכל השאר תתחברו הכל זאת כולכם אחלה(וקוליסטים) (^^) ולסיום תמונה של אדם המדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

../images/Emo6.gifלכל השחקנים..

היי ממצב?! אתם כולכם משחקים מצויין !!! לאב יו במיוחד את :גור,אדם,רועי וספיר ביו'ש נשמות !!!!

dannyshadow

New member
הי! ../images/Emo32.gifיומי

טוב אני כותב לכם מהמלון וברגעים אלו מנסה להעלות את הצאט, כשאני חוזר ביום שישי אני מבטיח להעלות תמונות
תהנו בלעדי
בי! נ.ב שרשור זה ישמש גם כשרשור אוף

lim02

New member
לאדם הירש

ראיתי ת'סדרה הזאת אצל בת דודה שלי ואני חושבת שאתה מוכר לי מאיפשהו.. איפה היית? ובן כמה אתה?

mayoosh4

New member
../images/Emo6.gifחח וואלה!!

שכחתי שהוא שיחק בזה!! חהחה איזה חמודד הוא שם =]] והוא גם שיחק בסרט צעד קטן!!

LuLiLoPiLaTo1

New member
תגידו והוא לא במקרה זה מהפרסומת של:

"על המים שמים חסכמים?" או שאני ממש מבולבלת?

לרועי וינברג הדוגמןןן ../images/Emo25.gif

טוב שמע רועי זה פשוט שם של ילדים מ-ו-ש-ל-מ-י-םםםם !!!! ואני אומרתת את זה מניסיוןןן... מאוהבתת בךך י'מושלםם...

אמיתוש13

New member
../images/Emo23.gifלרועי ווינברג../images/Emo25.gif

רועי אתה כזה אבל כזה חמודדדדד!!! יוואו זה לא יאומן!!! אהה אגב יש לך אייסיקיו או מסנג'ר? אם כן אז כתוב ת'מספר!!! ביי מתה עלייך!!! יפיוף!!!

lim02

New member
לרועי (נראה לי..) שמשחק את איתי

איזה מאמי!!.. :) בן כמה?

RockRules

New member
ממצב? אני חדש...

היי... אני חדש... ראיתי היום בפעם הראשונה ת'סידרה... ודווקא זה אחלה סידרה... השחקנים משחקים דיי טוב... וזה ממש מגניב!!! אבל אף, פעם לא הצלחתי להבין למה אנשים כל כך תלהבים מהשחקנים... טוב... אז שחקנים וואלה מגניב... אבל מה הקטע??? כאילו אם תכתבו "אדם הכוסון!!!" או "מיכאלה המותק" הם יבואו אליכם הבייתה!!! הם שמים עליכם '...'! אתם ל קולטים שיש להם חיים משלהם??? חברים משלהם... (שד"א לא מנדנדים להם על זה שהם שחקנים!!!) בעיות משלהם... דברים משלהם לעשות חוץ מלענות למעריצים או מעריצות או וואטאבר... וקיצר יש גם להם חיים כמו לכם... אז מה הפוינט בלנדנד לשחקנים על הסידרה???

למעלה