הי!
יומי

lim02

New member
תאמין לי שלא..

אני האחרונה שמתחנפת לאנשים, ומנסה להדחף להם לחיים רק בגלל שהם הופיעו בטלויזיה. לא בוחרים חברים ככה, ובטח שיש להם חיים משל עצמם

../images/Emo5.gifמי אוכל גבינה עם שוקולד?!

בואו אני ייספר לך סיפור אתם יודעים ש1לילוש אריס אוכלת גבינה עם שוקולד חיחיחי בעעעע
חחחח כן כן האמת כואבת אבל זאת האמת.... ..הייתי חייבת להגיד את זה...פשוט חייבת...חחחח...

פרק ענק ! פשוט ענק

מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד אהבתי ת'פרק היוםםם!! תומר: מה מקבלת אותי? מה אני אימייל?! חחחח ריקרדו: לאמא שלי יש חברה בבנק הדואר,אז זה יותר קל ...נקרעתי מצחוק!! וגם הקטע עם הטייקים שתומר אומר למור היה נורא מצחיק :אני וריקרדו חברים..חחח ביצור אנשים,היה פרק נורא יפה,ונהניתי לראות!! עכשיו אני עפה ,לפני שאני אאחר ... צ'אוווו

אדם כוסי ברמות!! =]]

היי כולם אני חדשה פה.. וואי סידרה בסט חבלזזזז! אדם אתה הורס ברמותתתתת!! אם באלך להכיר דבר איתי!! =]] מוווואההה!!!

שרון דנטר הכוסית

ראיתי אותה בפרסומת לראש אחד ואני לא מפסיק לדבר עליה שרון יש לך מעריץ ראשון גם שחקנית וגם יפה יש לך חבר? חחחחח

noaanya

New member
../images/Emo140.gifאדם וספיר ה.מ.ד.ה.י.מ.י.ם

אדם וספיר חולה עליכם ספיר את מדהימה אחלה בחורה(תודה על התגובה יא מלכה
) אדם יא גברבר חתיך(אתה מזה מאמי אוהבים אותך אל תשים לב למה שאומרים)
אוהבים אותכם

אמיתוש13

New member
../images/Emo20.gifלספיר דרמון../images/Emo140.gif

מה המצב מתוקה? תגידי יש לך אייסיקיו? אם כן אז תכתבי לי אותו.. ביי נשמה!!!

תודה רבה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

sapirush2

New member
../images/Emo8.gifוואי איזה נשמות אתם...

חח באמת...לא כל השחקנים מפנים זמן למעריצים... ומשעמם לי בטירוףףףף אז תוסיפו אותי לאיסי שלכם..חחח (לא רק השחקנים) 267854977

למעלה