הי,

autumn

New member
הי,

גם אצלי, radio head הם מהלהקות שאני הכי אוהבת.. :) אז מזל טוב לפתיחת הפורום! אבל האמת האמת, אני לא חושבת שכאלה פורומים יכולים לשרוד הרבה זמן... כי סך הכל, כמה כבר אפשר לדבר על להקה? אבל בכולפן מזל טוב!! :)

Her Circulation

New member
הרעיון

אמנם זהו פורום רדיוהד אבל הוא לא נועד לדיבורים רק על רדיוהד וכמה הם נחמדים. את הנושא ממצים במספר דקות שעות או ימים אם באמת מתעקשים. הרבה יותר נחמד להכיר אנשים ולדבר עם אנשים שמעריכים את אותה המוסיקה (במקרה זה רדיוהד) על כל מה שניתן לחשוב. בפורום הרשמי של רדיוהד למשל...הדיבורים על המוסיקה של רדיוהד הם דבר די נדיר. בכל מקרה ברוכה הבאה. מהיכן את בארץ ?

~*~gaL

New member
אגב,

אהבתי את הרעיון שלך לאיך לנהל את הפורום (לא מלקקת! לאא!) שיהיה אפשר לדבר בו על כל מיני נושאים משותפים ולא *רק* על רדיוהד, אני בהחלט תומכת בזה, כי אם לאנשים יהיה נחמד לדבר פה אחד עם השני אז שידברו. ושלא יגידו להם "זה לא קשור לפורום אז תפסיקו אם זה" או שכדי לדבר על נושא אחר, ולא על רדיוהד, צריך ללכת לפורום אחד ולדבר שם אפילו שלא מכירים שם אפ´חד. מקווה שלא בלבלתי את מה שרציתי להגיד יותר מדי..

Her Circulation

New member
בממלכת הרדיוהד אין

דיקטטורים . את מוזמנת לפתוח דיון בכל נושא בו תחפצי. אגב, למניעת הסתעפויות יתר - את מנהלת פורום גם כן האינך ?

~*~gaL

New member
שמחה לשמוע ../images/Emo13.gif

ואממ לא, לא מנהלת פורום.. וכמו שכבר כתבתי - פורום אי. אר. יהיה רעיון טוב.. מי יודע, אולי זה יקרה

~*~gaL

New member
אני... בשאיפות להיות

רופאה ביום מן הימים.. החל משבוע הבא (אם אני לא טועה) אני אתחיל במשהו שקשור לרפואה, ובעתיד הלא כ"כ רחוק (או שכן, תלוי איך מסתכלים על זה) אני מקווה להיות על הניידות של מד"א..

Lull

New member
אוי..

את מכל האנשים האלה שבוחרים ללמוד במוגברים ביולוגיה וכימיה. *צמרמורת* בהצלחה.

~*~gaL

New member
אני מקווה שהבנתי נכון..

מה שלקחתי ברפואה זה לא במסגרת בי"ס, זה משהו שלקחתי אחרי בי"ס.. :) בכל אופן - תודה!

למעלה