הכל תלוי בנקודת הייחוס

gal33

New member
הכל תלוי בנקודת הייחוס ../images/Emo8.gif

בנות יקרות, אחרי שנים ארוכות במידות ה- 60 +++ הגעתי כעת למידות 48-52, ומה אגיד לכן? עולם חדש נפתח בפני. שלל חנויות במחירים טובים. איזה צבעים, איזה גזרות, סוף כל סוף, תודה לאל! איפה הם היו כשגדלתי??? טוב אחרי שנים ארוכות שהמידה היחידה שהיתה טובה עלי לפעמים, היתה 6 של עונות , מתאים לי וכו´, הופתעתי מאוד לטובה כמה חנויות יש למידות הגדולות (3), ועכשיו במחירי סוף עונה, זו בכלל חגיגה גדולה. כולי תקווה, שזה ימשיך, ואכן נזכה בסופו של דבר לראות בכל חנות, מידה 40 בצד מידה 60, וגר זאב עם כבש. אמן! גל

Elinor *

New member
וזה מה שחבל

למה עולם חדש צריך להפתח? למה צבעים חדשים? למה גזרות שונות וחדשניות יותר? מי שמידה 60 אינה יכולה להנות מכל הצבעים? הצורות? הגוונים? היא צריכה ללבוש אוהל בגלל שהיא שמנה יותר? ולא מתאימה לתפיסה המטופשת שבגדים חושפים, צמודים עם מגוון צבעים ועיצובים זה רק לרזות? אנו צריכות להגיע למידה 36-38 בכדי להנות ממבחר גדול יותר של בגדים? ועיצובים? וסגנונות לבוש שונים? זה חבל- כי מה לעשות שלא כולן שחיפות יבשות... אלינור

אילן די

New member
מה לגבי הזמנת בגדים מחו"ל ?

יש באינטרנט הרבה אתרים שמוכרים בגדים במידות גדולות. שווה לבדוק אולי אפילו בתוספת עלויות המשלוח זה שווה את זה.

gal33

New member
זה ממש בעייתי. איך אפשר בלי למדוד?

נגיד ותאורטית אין בעיה לאתר את המידה המתאימה, עדיין מבלי למדוד את הגזרה הספציפית, איך אפשר לדעת איך היא תשב? מעבר לזה צריך להרגיש את הבד אם הוא נעים, ואם הצבע מתאים, הקיצקץ, נראה לי ממש בעייתי להזמין בגדים בשלט רחוק. זה לא כמו אחות שנוסעת לחו"ל ומביאה בגדים. גל

pomelit

New member
מנסיון

יש פעמים שזה יוצא מעולה, ויש פעמים שמדובר בנפילה. על כל פנים, זו מיומנות נרכשת. כדאי להתחיל לשים לב לאיך גזרות מחמיאות נראות בתמונה (ולזכור שלא תמיד המידות שלי ושל הדוגמנית זהות), ולנסות לעמוד על מה שיעשה לי טוב ומה שלא. בכל מקרה, וזו צרכנות פשוטה לגמרי כבר, כדאי לוודא שיש אפשרות של החלפה גם בשלט רחוק, ולבדוק את תנאי המשלוח בחזרה במקרה של אי שביעות רצון בלה בלה בלה. בהצלחה!

למעלה