הכסא החשמלי חוזר -ובגדול

הכסא החשמלי חוזר -ובגדול../images/Emo88.gif

הפעם לא נשפוט בין זמרות, או להקות, או אמנים סתמיים . הפעם נענה על שאלת מיליון הדולר: איזו סדרת דיסקים עדיפה - היטמן או ווליום ?

א ו ח נ ה

New member
קשה מאוד לבחור אבל...

כאחד שמת על יורודאנס אז כמובן סידרת אוספי Volume היתה סידרה מעולה. בייחוד חלקים 4 והחלק ה-5 האגדי! ולא לשכוח את סידרת אוספי Top Pop שגם הכילו להיטים חבל"ז.

KristineW

New member
באמת שאלה קשה...../images/Emo2.gif

מצד אחד, בווליום היה הרבה זבל בין היתר, הרבה מיקסים ומגמיקסים למיניהם שוואזאנא אהב לדחוף לשם ומצד שני בהיטמן היו הרבה להיטים שכבר יצאו מכל החורים...
אני אישית אהבתי את היטמן 5 הכי הרבה מכל האוספים, כי זה היה אוסף פשוט מהמם!!!
וחוץ מזה, גם היטמן 6 היה טוב, כי יש שם את גרייס וסנדרה ובילי ריי מרטין...

stereo4me

New member
לשפוט בין היטמן לווליום?../images/Emo4.gif

אם כבר שיהיה בין ווליום ל-hitbox שניהם בערך באותו סיגנון מוזיקלי (eurodance) hitman היה אוסף להיטים שהכיל בתוכו סיגנונת רבים rem tlc spice girls simply red דברים שלא היו נכנסים לווליום זו כמו לשאול איזו להקה יותר טובה ה-rem או westlife

KristineW

New member
אני מתה על סנדרה!!!../images/Emo23.gif

ואגב, לדעתי החידוש שהיא עשתה ל- Nights in white satin שמופיע בהיטמן 6, זה אחלה חידוש!! אומנם כמה עורכים ברשת ג' נהגו להשמיץ את הביצוע שלה, אבל לדעתי היא חידשה את זה ממש יפה!!!

א ו ח נ ה

New member
יו גם את זוכרת....

אני זוכר ש-שוש עטרי ירדה על החידוש הזה, וגם יוסי כסיף אמר שזה החידוש המזעזע של 1995. מה הם מבינים

stereo4me

New member
הם דיי צודקים אני חושב...

שאסור היה לגעת בשיר הזה החידוש של סנדרה היה ממש מיותר ואם תשמעו את המקור תבינו כמה שאני צודק אל תכעס אוחנה

א ו ח נ ה

New member
עד סנדרה!!! ../images/Emo123.gif

החידוש היה סופניייייייייייייייייייייייי והיה שונה מאוד מהמקור אז בכלל אין מה להשוות

KristineW

New member
כן, בטח שאני זוכרת!!../images/Emo22.gif

יוסי כסיף היה יורד על החידוש הזה בלי סוף, הוא לא היה מוכן בכלל שהשיר הזה יצעד במצעד וכל הזמן היה רב על זה עם עופר... יו, זה היה כזה מצחיק!!
בכל אופן, זה ברור מצד אחד שזה באמת שיר שאסור לגעת בו, אבל מצד שני, סנדרה באמת עשתה אותו ממש יפה ושונה מהמקור!!!

dabou

New member
רגע רגע רגע

מה עם האוסף הנהדר " האוסף של יוסף " --- להיטים אדירים { פאולה עבדול /ג'אנט ג'קסון בכל אופן " היט מן " אוסף ענק במיוחד 7

היטמן 7 הוא קלאסיקה

כמה דיסקים יכולים להכיל יצירות מופת כמו מקרנה, קוקו ג'מבו ו- Get down ? לא פלא שזה היה הדיסק הנמכר ביותר בזמנו.

googely bear

New member
לא מכיר את "ווליום"

אבל יש לי 3 "היטמנים". אני דוקא מאוד התלהבתי מהסגנון שירים שיש בהיט-מן 9. ידעו לבחור ז'אנר מענין לדיסק.

KristineW

New member
היטמן 9?!

לאאאאאאא!!.... זה כבר היה נראה לי שההיטמנים התחילו ממש להיתקלקל, לא?..

א ו ח נ ה

New member
אההה "האוסף של יוסף"

החלק ה-3 נידמה לי היה קטלני עם פליקס, סטריאו מ'סיז, לילה קיי, נימפומניה.....אחלה אוסף!

למעלה