הכרות חודש יולי...

ZeusMan

New member
הכרות חודש יולי...

אם אתם פה תירשמו מי אתם... עד שנכיר בעל פה מי זה מי !!!
שם + שם משפחה : מגורים : גיל : תחביב לשעות הפנאי : עיסוק יום יומי : שיר השבוע :

ZeusMan

New member
דו"ח מצב

שם + שם משפחה : אמיתי סמואלסון מגורים : קיבוץ אורים גיל : 24 תחביב לשעות הפנאי : מוזיקה עיסוק יום יומי : עבודה עם ילדים שיר השבוע : Lutan Fyah - Wipe Those Tears

eviaman

New member
דו"ח מצב

שם ושם משפחה : אביתר רג'ואן מגורים: קיבוץ צאלים גיל: 18 עוד חודשיים 19 תחביב לשעות הפנאי: לעשות הרבה ספורט , לנגן על הבס, לשמוע הרבה מוסיקה, ולעשות סקס. עיסוק יום יומי : אין לי בינתיים , בחודש אוגוסט אני נכנס לשנת שירות בכפר נוער עדנים . משהו סוף... שיר השבוע: Chuck fender&Richie spice- Fake smile

JamicaniT

New member
../images/Emo42.gif שבת שלום ../images/Emo42.gif

שם + שם משפחה : מורנית :) מגורים : ראשל"צ בעיקרון. גיל : 19. תחביב לשעות הפנאי : ים, ולישון. עיסוק יום יומי : חיילה. שיר השבוע : חיים לרוז ופלד - טבסקו. שיהיה אחלה שבוע

S t o l a

New member
אהלן

שם: דביר מגורים: גן יבנה !! גיל: אוטוטו 20 תחביב: מוזיקה, ולצייר תוך כדי מוזיקה
עיסוק יום יומי: צבא הגנה שיר השבוע: התפוחים, בדיסק החדש שלהם.. משו משו!! שבת שלום!

MC SammY

New member
../images/Emo3.gif

שם + שם משפחה : סם מגורים :ראשון גיל :17 תחביב לשעות הפנאי : מוזיקה, כתיבה, צילום עיסוק יום יומי : כרגע בחופש ברוך השם
שיר השבוע : דין כרמל-ים

EmMANuElle2

New member
../images/Emo6.gif

שם + שם משפחה : אמי קלצ'קי מגורים : ת"א גיל :16 תחביב לשעות הפנאי : מוסיקה וריקודים :) עיסוק יום יומי : תלמידה.. כרגע לא ברוך השם שיר השבוע : כל האלבום של "התפוחים" סופש נעים לכולם!

yaarasta

New member
למה לא.... ../images/Emo8.gif

שם: יער מגורים : ת"א גיל : 25 תחביב לשעות הפנאי: לארגן מסיבות רגאיי (אנ'לא צוחק! זה אשכרה התחביב, והעיסוק שלי!) עיסוק יום יומי: ארגון מסיבות, יחסי ציבור ופרסום לארועים (קטנים/גדולים) ברמן. שיר השבוע: Roy Crystal - על ה- crown riddim (טיון מס 36 במיקסטייפ החדש של איימאר סאונד "king nah sleep" לא זוכר את השם)

Jah 3

New member
אהלן

יונתן חיפה 18 כמעט כתיבה אני תיכף הולך להתחיל את המסלול של הצבא במסגרת גרעין נח"ל. Root Rock Reggae רציתי לחזור טיפה להקשיב לבוב השבוע.

johnnypsy

New member
שלום שלום שלום

עודד פרומוביץ מגן יבנה...:)!!! בן 21 היום... בזמני הפנוי... מוסיקה, ספרים אלכוהול...:) ועוד ועוד כיום בצבא... מחכה לשחרור שיגיע כבר אפריל!!! Black uhuru שכחתי את השם של השיר... והוא לא על המחשב:) אז בכלליות... יאלללה להתראות

Nechi Nech

New member
אהלן....

שם + שם משפחה - רביד פלוטניק מגורים - פ"ת גיל - 18 תחביב לשעות הפנאי - לשמוע מוזיקה, לכתוב, לתקלט.. ובעיקר להציק לאוהד ולטובא עיסוק יומיומי - בינתיים, להיות בלחץ להיות הגיוס הקרבי המיועד (11 ליולי קב"ן בעזרת השם נעבור גם את זה) שיר השבוע - Damian Marley - It Was Written בהופעה חיה איפשהו...

Magic Girl גל

New member
מ'ניינים ...

שם: גל (עזבו שם משפחה
) מגורים: קיבוץ בצפון גיל: 16.5 תחביב לשעות הפנאי: להשתזף, ללכת לבריכה, ספורט, סתם לראות טלוויזיה או להיות במחשב או לשמוע מוזיקה ... עיסוק יום יומי: עובדת בחדר אוכל ! שיר השבוע: רמי פורטיס - תלוי על הצלב

../images/Emo121.gifלילילי

שם + שם משפחה :גלעד פריד מגורים :חור גיל :16 תחביב לשעות הפנאי :מוזיקה, החיים, לא תחביב עיסוק יום יומי :מוזיקה שיר השבוע :אין לי כרגע

נעים מאוד.לא פה הרבה אבל בכל זאת...

שם + שם משפחה : נטע מגורים : אשדוד גיל : 19 תחביב לשעות הפנאי : פאבים מסיבות רגאיי ים גלישה ולישון הרבה עיסוק יום יומי : חיילת
שיר השבוע : beautiful- damian marley

mr dude101

New member
הנה אני

שם + שם משפחה : לידור כהן מגורים : מגדל העמק גיל :16.5 תחביב לשעות הפנאי : חולה ים, קצת ספורט, כל דבר שמעביר לי תזמן. עיסוק יום יומי : סרסור שיר השבוע : matisyahu - king without a crown

טובא

New member
אוווווווווווווווווללללללללללההההההה

שם:רז מגורים:ת"א(כרגע-באילת מזמן כבר לא בקרתי) גיל:22 תחביב לשעות הפנאי:לסובב דברים עגולים בצבע שחור עם חור באמצע על פלטות עגולות עם זורועות מוזרים.(ועוד לבקש מרביד ואוהד שישתפו איתי פעולה) עיסוק יום יומי:שלעה"ת(כבר אמרתי לכם פעם לא לשאול
) שיר השבוע:שיר ממחלק מוסר השכל-מאיר אריאל

fleaboy

New member
ואוו כבר יולי? איך שהזמן רץ...

שם: נדב מגורים: איזור ירושלים גיל: 18 תחביב: לנגן באס עיסוק יומיומי: עד עכשיו הייתי ככה הולך לבקר בבצפר, עכשיו בכלל אני מובטל :] שיר השבוע: תומר יוסף - מה לא בסדר

יש בחינה אח"כ? ../images/Emo4.gif

מיכל חדרה 22 כשיהיו לי שעות פנאי אני אודיע... שיר השבוע - Freedom Time - lauryn hill

למעלה