הכרות חודש יולי...

kacha

New member
פורום רגאיי או קומונת סקרים ? :)

זה נחמד שם:כצנלסון אלכס הידוע גם כקאצ'ה מגורים : נע בין ערד לבין חוות "שם" שבין יער יתיר ליער להב +- גיל : 18.5 מין : בכיף תחביב: יש הרבה אז נגיד מין :) עיסוק יום יומי : עבודה עם כבשים שיר השבוע : Gogol Bordello - Not a Crime :). שבוע טוב!

FreestyleBoy

New member
Aviv Jah(n) is here

שם + שם משפחה : אביב ג'אן מגורים : ראשל"צ גיל :19 וחצי תחביב לשעות הפנאי : סנוקר,הכנת משקאות אלכוהוליים וכו..בעיקר מוזיקה עיסוק יום יומי : ברמן במסעדה בראשון שיר השבוע :Catch a fire -Damien Marley

שימולב

שם + שם משפחה : אוהד כהן מגורים : פ"ת גיל : 21 תחביב לשעות הפנאי : מסתובבים, מחפשים מה לעשות ;) עיסוק יום יומי : מוזיקה. שיר השבוע : Garnett Silk - Fill us up with your mercy (
)

noa08128

New member
../images/Emo99.gif

שם+שם משפחה : נועה נעמי מזרחי. מגורים : הראשון לציון המעופשת. גיל : 17 תחביב לשעות הפנאי : לשמוע מוזיקה, לכתוב ולהיות עם המון המון אנשים:)עיסוק יום יומי : בקרוב (משמע,עוד 4ימים) אהיה בקורס מדריכים של התנועה שלי ,שיהיה לאורך 3 שבועות,שם אני אלך להדריך את המדריכים הבאים. כמה כיף... שיר השבוע :ילדתי שלי(שדות גולדברג)- מאיר אריאל ובא לי אפילו תמונה שאם ככה יצא לכם להתקל בי..

Jamaica 4 life

New member
יאלללהה אני ../images/Emo13.gif

שם + שם משפחה :ריקוששש מגורים :דרוםםם
גיל :18 עוד מעט צבא:( תחביב לשעות הפנאי :לעשות עוד ראסטה או סוסים כמובן עיסוק יום יומי :מקלחתתת חחחח שיר השבוע :Damian Marley - Welcome To Jamrock ואני יודעת שהוא ישן אבל מה לעשות התאהבתי

Jamaica 4 life

New member
אהה ותמונה כמובן

זה לפני 3 חודשיםםם חחחחחחחחחחחחחח:) ואני לא באמת נראת ככה אני יותר יפה

Carcass

New member
...

שם - אלעד. מגורים - ראשון. גיל: 21.5. תחביב לשעות הפנאי : מוזיקה,גיטרה ואלכוהול,זהו בערך.. עיסוק יום יומי : אני כרגע חייל בחופשת שיחרור,מחפש עבודה ומתחיל קורס ברמנים עוד חודש וחצי.. שיר השבוע : Sizzla - No Pain.

Ben Dor

New member
קצת בדיליי אבל בקטנהה =]

שם + שם משפחה : מור בן דור (בלבולת של חרוזים) מגורים : מושב בין רחובות לגדרה גיל : 16 תחביב לשעות הפנאי : מוזיקה, גלישת גלים, יםםם, סטלהה עיסוק יום יומי : מדריכה בקייטנעעע שיר השבוע : שיר מוכר-בישגדא

K C

New member
We a de Rasta

שם + שם משפחה :קייסי מספיק מגורים :בת ים גיל :a wise old man told me once that... תחביב לשעות הפנאי :ים, מוזיקה וכמה שיותר כדורגל חופים. עיסוק יום יומי :
שיר השבוע :ציון גולן - אהבת שדי, גלעד - מערת קדומים ו- Israel Vibration - We a de Rasta.

PsyHost

New member
שלום שלום

שם : זהר דורון מגורים : עין חרוד גיל : 21 תחביב : מוסיקה מוסיקה ועוד מוסיקה עיסוק יומי : צבאבילון מה לעשות ?! שיר השבוע : groundation - babylon rule dem

Domnastic

New member
התחלתי שוב לבקר פה, בכל מקרה

שם + שם משפחה : שי רובך מגורים : רמת גן גיל : 16 תחביב לשעות הפנאי : יוצר מוזיקת טראנס וצ'יל כבר 4 שנים, ברייקדאנס וגיטריסט מושבע. עיסוק יום יומי : מוזיקה ומתנסה במקומות בילוי חדשים במהלך החופש
שיר השבוע : מוקי - אלוהים, כ"כ עמוק..

Ohadiiii

New member
.....

שם + שם משפחה : אוהד רוזנטל מגורים : אורנית גיל : 22 תחביב לשעות הפנאי : כרגע זאת לא אופציה עיסוק יום יומי : כרגע לומד לבגרות במתמטיקה ופסיכומטרי שיר השבוע : bushman- fire pon a weak heart

למעלה