הכרזה - יצחק גולברי מתמודד בשנית

Master Stav

New member
הכרזה - יצחק גולברי מתמודד בשנית

אתם מוזמנים לשרשר את השאלות שלכם אל המועמד כאן

Master Stav

New member
שאלות למר יצחק גולברי

1. תחת איזה כותרת אתה רץ ? 2. מה המצע שלך בכל הנוגע לחברה הצעירים ביישוב ? על פםי חלוקת גיל בבקשה 3. תחבורה ? 4. ביטחון ? 5. האם ראש מועצה מקדימה טוב גם לצורן ? 6. מה עשית ב5 השנים האחרונות ....נוכח החריקות במועצה ? 7. האם אתה מאמין שאה האיש הנכון לתפקיד ..או במילים אחרות היית בוחר בעצמך ?

liorbn

New member
גולברי

סתו. גם אני לא תולה תקוות לתשובות מגולברי, אם חברי המועצה לא מקבלים ממנו תשובות,או דיווחים, גם לא על החלטות מועצה או התקדמות פרויקטים, או שיתוף בסדר יום של הישובים, אסטרטגיה ועוד... מי אנחנו, פשוטי העם, שנקבל דיווח או תשובות ??????? אני לא בא להתנגח חס וחלילה, מעולם לא עשיתי זאת, אני רק מציג את המחשבה הריאלית שלי בפני החברים שנמצאים כאן בפורום ... נ.ב: הלוואי ואני טועה. ליאור

Master Stav

New member
לצערי אני מסכים איתך ליאור

וזאת מתוך התנהלות מול המועצה בעשרות נושאים בהם לא טרח מושא הודעה זו לענות ו/או להגיב נושא שאינו ....בוא נאמר תורם לשמירת מקומו קר יחסי ציבור אינו זוכה למענה .... ואם זאת ....אני מאלו שנוטים לתת הזדמנות שניה ושלישית לאדם לפחות להסביר את עצמו ולנסות לעשות משהו ....בסה"כ הכללי הרי כולנו בני אדם וזכאים למנה של סלחנות בהתנהלות ראש המועצה אדם עסוק ....אני מקווה שימצא את הזמן להתייחס לדברים שנאמרים פה לטוב ולרע ....

למעלה