הכרתי אותה

JamesTheNew

New member
הכרתי אותה

לפני כשבוע, בקרוב מאוד היא עפה לה מכאן... נפגשנו פעמיים, בשלישית החלטנו לנסוע לים. שכבנו על החול הרך,בחיבוק אוהב כל כך, הייתכן, הזמן זרם ואיתו אנחנו, ביחד, בין ליטוף לנשיקה, עלה השחר, עוד רגע נשוב הבייתה. פגישה אחרונה בהחלט לפני שהיא טסה וזמננו כבר טס מלפנים וכל שהיה, "הבגידה", זה ליטוף ונשיקה מדהימה!!! ספק חלום, ספק מציאות אסורה והנה אני חושב עליה..... האם לומר, לשתף, לחשוף, שאיני רוצה שיהיה כאן הסוף??? אך הסוף קרב, והתהום פעורה היא חופשיה, אני כבול מחר היא תיעלם אולי לעד והרגשה של פספוס, החמצה, ללא יכולת החלטה...

JamesTheNew

New member
עזרה בבקשה - מה לעשות

גם אני נפלתי לתהום הזאת..... האם לקום, לנסוע אליה והעביר איתה את הזמן עד הטיסה? או לשמור על קשר, עד לביקורה הבא? ואולי, לשכוח שהייתה ה"בגידה"?????

אם הבנתי נכון..

מזה שאתה כותב "היא חופשיה, אני כבול" = היא רווקה ואתה נשוי? (לא שזה רלוונטי לשאלה, אני פשוט רוצה לוודא שהבנתי את החלק הזה נכון). וגביי שאלתך, תלוי עד כמה זה רגשי. אם אתה מרגיש כבר מאוהב (ככה אתה נשמע בכל אופן) ולא משנה מה תעשה היא נוסעת, אז אולי חבל על פגישה נוספת שתגרום לך להיסחף לזה יותר. יש מצב שהיא מתחרטת ולא נוסעת??

JamesTheNew

New member
חופשיה = היינו לא נשואה

היא גרושה..... ובכן, לא יודע אם מאוהב אבל זה כואב..... אין מצב - היא נוסעת לשנים ואולי לעד..... לא יכול להיות שאני מאוהב כבר....זה סתם פספוס והחמצה נוראית... כימיה מדהימה שצצה רק השבוע וכבר נעלמת............

אל תיפגש איתה../images/Emo31.gif

אם יש לך כאלו אנרגיות ואתה כה צמא להרפתקאה, בטוח תהיה מישהי אחרת.

הקוסם33

New member
דעתי, מנסיון(כואב)-אל תיכנס לזה. אם

כבר על ההתחלה אתה שבוי בקסמיה-אתה כבר על ההתחלה בצרות. תן לה לנסוע ותשתחרר ממנה. זה מתחיל לא בריא...........

JamesTheNew

New member
בכל מקרה אסע לים........

כשאחזור כבר אגיע להחלטה.... אל תחכו לי לצהריים

JamesTheNew

New member
היי חזרתי

הייתי בים וחשבתי נסעתי לחוף שרק אתמול שכבנו בו והתחבקנו על סלע רטוב ישבתי משחזר בראש את הכל את מגעה, את נשימתה, הבל פיה, וליטופה..... ואמרתי לעצמי - זה מראש אבוד כי איני יכול לשנות הכל בחיי עוד אמרתי - תהיה חמוד ומשם נסעתי לקנות לה מתנת פרידה. וכעת ממתין אני לתת לה מתנת פרידה, אמיתית כנה - היא תמיד תזכור את שעתנו היפה ואני....אתמודד... ואשוב לחיי היום יום. ואתה שם למעלה שצוחק על הכל... דע! אותי שברת .....

הקוסם33

New member
חחחחחחח עם היה לי......הייתי במצב

מעולה. להזכירך, רשמתי שהייתי שם(עדיין קצת שם במחשבות) לכן אני מציעעעעעע - ברחחחחחחחחחחח תנסה למצוא קשר עם פחות "רגשות"..........

סוף סוף בדרך לישון

אחרי לילות ללא שינה. אבל לא לפני שאשלח לך מילת עידוד קטנה. שבוע הכרות והתהום כבר פתחה פיה..... תאר לעצמך איזה בר מזל הינך שהיא נוסעת.... ככל שהקשר נמשך זמן רב יותר כך היציאה ממנו או הסיבוכים קשים יותר. ברר עם עצמך אולי דווקא אי היכולת לפתח קשר זה בדיוק מה שהפך אותה למיוחדת בעיניך? אולי לא היית מרגיש כך לו הייתה נשארת. רבים הם האנשים שנמשכים חזק לבלתי אפשרי. מאחלת לקרוא את החיוך שלך במהרה. וליל מנוחה... ממני מכל הלב לייל סגולה.

רגשות הם פגיעות

הם משאירים אותך חשופה לפגיעה, חלשה מול הצד השני. לכן צריך לברוח מהם כמו מאש.

אהממממ

דווקא לשם שינוי חשפתי, נחשפתי, הרגשתי עד הקצה. הגעתי לקצה ועוד קצת בכל צד שיש לאהבה. בטוב וברע. לו הייתי רווקה... הייתי הולכת רק על זה. שווה כל רגע. אבל.....בתור אישה נשואה לא יכולה להרשות לעצמי יותר מהעסק הזה...... רגשות חזקים אכן חוויתי וכעת בכוונתי להגיע אליהם בתוך ביתי.

לדעתי

הפחד מלהיות חלש מחליש את האדם. רק מי שמאפשר לעצמו חולשה.כניעה מוחלטת מגלה את החוזק האמיתי שבו.

צר לי, חולקת על דעתך

אני מאמינה שלא מכניסים ראש בריא למיטה חולה. למה לעשות לעצמי רע בכוונה? אני לא מרעה לאחרים, ודואגת שלא ירעו לי.

rani52

New member
המשפט שלך לייל

מזכיר לי דברים שקראתי באתרים של דומיננטים / סאבמיסיבים Dom/sub ככה מסבירים הסאבים את התנהגותם, וככה שולטים בהם הדומים.

למעלה