הכתבה מ-7 לילות לכל מי שרצה :)

• פותח הנושא zimi5
  • פורסם בתאריך

zimi5

New member
הכתבה מ-7 לילות לכל מי שרצה :)

בריאן אינו (מפיק האלבום האחרון של קולדפליי) "כריס מייצר שירים כמו שאנחנו מייצרים חרא.כל יום מגיעים שירים חדשים." בריאן מולוקו (פלסיבו) "קולדפליי היא להקה מאוד מאוד קלה לעיכול.הקטע של קולדפליי הוא שהם משאירים את הרושם של עומק.אבל זה רק רושם,זה לא באמת עומק.קולדפליי עושים מוזיקה בשביל אנשים שרוצים להרגיש שהם מתנסים באיזה סוג של חקר עצמי רוחני,אבל זה בעצם מאוד שטחי.זה אף פעם לא באמת אומר כלום.זה לא מעורר שום רגש חדש מלבד,אולי,רגש של בטיחות.לכן קולדפליי הם גלולה שלאנשים קל מאוד לבלוע." סטפן אולסדל (פלסיבו) "הסיבה שקולדפליי היא להקה יותר גדולה מאיתנו היא שסבתות מעדיפות קולדפליי על פלסיבו.ככל שאוכלוסיות העולם מזדקנות זה נהיה ממש משמעותי.כרגע אנו מחכים לצמיחת דור חדש של סבתות קוליות,אז נהיה יותר גדולים מקולדפליי" מיקי קווין (סופרגראס) "אנחנו צריכים כסף אבל אנחנו לא רוצים להיות גדולים כמו קולדפליי!הרבה אני אוהבים את קולדפליי,אבל אני אף פעם לא אהיה בחלק הזה של האוכלוסייה. אם הייתה לי מכונת זמן הייתי מונע מקולדפליי לקום." מרקוס אשר (נוטוויסט) "הדבר הכי קרוב לעינו גיהנומי שעברתי היה פעם,בזמן בדיקת סאונד,כשטכנאי שהוא מעריץ של קולדפליי ניגן דיסק שלם שלהם הלוך ושוב,הלוך ושוב,בריפיט. זה היה אלבום,אבל כל השירים נשמעים כל כך דומה שזה היה כמו לשמוע שיר אחד במשך שעות" אלכס קפרנוס (פרנץ פרדיננר) "בריאן אינו כבר לא ממש ניסיוני,הוא מפיק את קולדפליי! יש להם את הסאונד הכי פחות ניסיוני ששמעתי כבר שנים! לו ריד (בציניות מטורפת) "אני אוהב את קולדפליי.ראיתי אותם בהופעה חיה פעם אחת.אני חושב שהם נפלאים, אני אוהבת את ה-מממ...פסנתרן..הוא ניגן מעולה.זה היה נפלא.אני לא זוכר אפילו איזה שיר זה היה.משהו עם תזמורת ברקע" סטיבן ווילסון (פורק יופיין טרי, בלאקפילד) "לכריס מרטין יש קול מדהים. הוא אחד מהזמרים האלה שיכולים לקרוא רשימת קניות או תפריט של מסעדה וזה יישמע רגשני ומלא תשוקה.והבעיה היא שהוא לא אומר יותר מידי בישירים שלו.הטקסטים שלו די עלובים,ולמזלו הקול שלו מצליח לגרום להם להישמע עמוקים." ג'יי.ג'יי בורגל (הסטרנגלרז) "אני לא יכול להגיד מה לא בסדר עם קולדפליי,כי אין בהם שום דבר שהוא לא בסדר.הם לא אומרים כלום. אם הם היו אומרים משהו שהיה יכול להכעיס הייתי יכול להגיד עליהם משהו.במובן מסוים הם מסמלים את העולם הגוסס שבו אנו חיים:יש להם מנגינות נחמדות והם לא אומרים שום דבר מעניין.מעניין? הם לא אומרים שום דבר מזוין!ואנשים אוהבים את זה,כי אנשים מפחדים להגיד דברים ומפחדים שאומרים להם דברים.לפני כמה חודשים ראיתי בטלוויזיה ישראלים שמפגינים נגד הכיבוש וחטפים מכות.אז אתה לומד שזה מה שקורה כשאתה אומר דברים אחרים או מעניינים.זה עולם זקן ומוזר" לו בארלו (דינוזאור ג'וניור וסאבאדו) "אני מעדיף הכול על להיקבר חי.אפילו את קולדפליי." מייק סקינר (דה סטריטס) "אני לא רוצה לחזור על עצמי שוב ושוב.מבחינתי זה זלזול במאזינים,לשיר שוב ושוב ושוב את אותו שיר.אז כן ,קולדפליי עשו מזה קריירה,אבל כריס מרטין עושה את זה בצורה מוצלחת יותר ממני" אנדי פלטשר (דפש מוד) "בתחילת שנות ה-80 הייתי יכול למצוא שמונה להקות בריטיות במצעד האמריקאי.היום אתה יכול למצוא שם אולי להקה אחת,קולדפליי.אני לא אוהב את קולדפליי,בשבילי הם משעממים כמו להקת פרוג-רוק מהסבנטיז." גארי ניומן "בכל פעם שאני צופה בטלוויזיה אני רואה את כריס מרטין מקולדפליי מספר כמה הוא מושפע מקראפטוורק.אני לא שומע שם את קראפטוורק,אני שומע רדיוהר סוג ז'" ברט אנדרסון(סווייד) "קולדפליי הם כמו חרא מעופף" גיטו פריס (סופר פרי אנימלס) "אנשים רעים תמיד עושים יותר כסף.גם להקות רעות.זאת עובדה מצערת.זאת הסיבה שקולדפליי עשירים.זאת הסיבה שבפרסומות לחברות שמוכרות דלק מספרים לך על ההתחממות גלובלית.העולם הזה צבוע" שון לנון "קולדפליי הם כמו רדיוהר,רק לא טובים.הם גרועים,אני שונא אותם" אם.ג'י.אם.טי "מה שמפריע לי בקולדפליי זה שהם מתאמצים להתחבב על אנשים.אני חושב שקיים בכריס מרטין אלבום טוב,אבל הם צריכים להתנסות יותר,הם מאוד מאוד מסחריים" קולין ניומן (ווייר) "קולדפליי הם קריקטורה של אנגליות,לשבת בחדר מול החלון כשיורד גשם והלב שבור וכל מה שהם צריכים לעשות זה רק לשיר על כמה שהם עצובים"

שניקפון

New member
סליחה מראש על הבוטות...

אבל שילכו להזדיין... במיוחד ברט אנדרסון מ"סוויד"!

OoPineapplEoO

New member
שכל האנשים הנחמדים האלה יתעסקו

בעצמם ובמוזיקה שלהם, במקום לרדת על להקות אחרות. אם הם היו מרגישים טוב עם עצמם כאמנים וכיוצרים, הם לא היו מרגישים צורך להקטין אחרים כדי להרגיש יותר טוב עם עצמם. הקנאה נוטפת מהכתבה הזאת.

We Never Close

New member
נכון ../images/Emo45.gif

והכי גרוע זה שבעקבות הכתבה הזאת, כל מיני אנשים שיודעים שאני שומעת קולדפליי מרגישים פתאום צורך לבוא ולהגיד לי כמה שקולדפליי גרועים. זה פשוט טיפשי ומגוחך.

Roy1232

New member
"משעממים כמו להקת פרוג רוק מה70s"

lol'd. קשה להשוות אותם לPF, אבל אם אנדי פלטשר אומר אז בסדר... זו רק מחמאה. לא שהוא עשה משהו בדפש מוד גם ככה, מרטין גור הגאון האמיתי שם

Galadriel 3000

New member
חחחח

בחיים לא שמעתי על כתבה שכל הקטע שלה זה לאסוף ציטוטים של אנשים ששונאים להקה אחת. מה לעזאזל?

למעלה