הלוגו הזוכה!

oracle

New member
הלוגו הזוכה! ../images/Emo106.gif

אבל קודם, קצת סטטיסטיקה: P=
הוצעו 53 לוגואים לבחירה.
הצביעו 33 גולשים. מתוכם נפסלו שלושה קולות - 2 בגלל שזה היה הפוסט הראשון שלהם בפורום, ואחד בגלל שהתבצע אחרי השעה 24:00 של מוצ"ש. הזוכים!!!
מקום ראשון: לוגו מס' 36 של Vivi Sparrow!! כל הכבוד! זוכה בשובר על סך 65 ש"ח לקניית דיסק מוזיקה יפנית בחנות אוטאקו!
מקום שני: לוגו מס' 41 של ROSE With Blood!! יופי! זוכה בשובר על סך 30 ש"ח לקניה בחנות אוטאקו!
במקום השלישי יש תיקו בין לוגו 40 של ROSE With Blood ולוגו 1 של Tomiko8. זוכה בשובר על סך 15 ש"ח לקניה בחנות אוטאקו!
נערוך סיבוב שני של בחירות כדי לקבוע מי הזוכה במקום השלישי. אנא שרשרו לכאן את מס' הלוגו (מבין השניים - 1 ו-40) שתרצו שיזכה במקום השלישי. גם כאן יכולים לבחור רק חברי פורום פעילים וגולשים שהציעו לוגואים לבחירה. הבחירות למקום השלישי יסתיימו ביום ג' 18.7.06 בשעה 24:00. בהצלחה למתמודדים!

Envious

New member
40 P: כל הכבוד ויוי ספארו!! ../images/Emo65.gif

מי את בכלל?! יאזונה תקני לי מתנה באוטאקו חח

Keitarou

New member
יאי~~ ברכות ואיחולים לכל הזוכים~!

כל הכבוד~ לוגואים יפים.. ^_^

Nurmidor

New member
אוקיי, מצטערת

"גם כאן יכולים לבחור רק חברי פורום פעילים וגולשים שהציעו לוגואים לבחירה." אני זו שהתבלבלה

mojoRAISING

New member
ברכות לזוכים

אבל בגדול ובלי להעליב: אין לכם מוסג ירוק בעיצוב גרפי ובנוסף מוסיקה יפנית היא לא רק FROCK כפי שמצויין בלוגו.זה גם מגוחך שמי שבחר את הלוגו זה לא אנשים מקצועים שזה די משקף את רצינות הפורום.יש הרבה מעבר לזה כמו למשל קיטארו [KITARO] שבטח לא שמעתם עליו ולא פלא-אתם עוד ילדים בהצלחה

Vivi Sparrow

New member
תגובה למתנשא היקר

אמנם לא עברתי קורס עיצוב גרפי ולא דבר דומה לכך, אבל אל תגיד שאין לי מושג בעיצוב גרפי כי קצת אני כן יודעת. מה גם שלא השקעתי עד כדי כך בלוגו, הכנתי אותו בחמש דקות. אני מודעת לעובדה שמוסיקה יפנית היא לא רק ג'יירוק, אבל האמן שמופיע בלוגו [מיאבי שמו] מבצע בעיקר מוסיקת רוק, ולכן רשמתי בלוגו JROCK. אלה שבחרו את הלוגו שלי [שזכה במקום הראשון] לא אמורים להיות אנשי מקצוע, אלא חברי פורום ולא יותר מזה. ודרך אגב, אני מכירה את קיטארו.

למעלה