הלוגו הזוכה!

Vivi Sparrow

New member
ועוד שני דברים

אם אנשים לא היו אוהבים את הלוגו, אני בספק אם הם היו בוחרים בו. ואם אתה כל-כך טוב בעיצוב גרפי, מדוע לא תרמת מחלקך והשתתפת בתחרות? VS

Nurmidor

New member
../images/Emo45.gif אבל תודה שתרמת לנו בנוכחותך

ובידע הנרחב שלך, mojoRAISING יקירי. ולגבי התגובה של ayumi3000 למטה, אולי אפשר לשנות את זה ל jmusic. רק אם לאביה לא אכפת, כמובן :)

mojoRAISING

New member
חוששני שיש לי את הזכות המלאה להגיד

שגרפיקה זה לא התחום שלך ,ויש לזה 1000 סיבות.לא ניכנס לזה עכשיו. רק שלא תיהי באיזה אשליה שאת כן. דבר נוסף וכיוצא מזה הוא שכל מי שהצביע לך הם חבריך ובגלל שהם חבריך זכית.לא בגלל שהלוגו שלך מוצלך .בגלל שבקשת מהם להצביע לך.אין בזה שום פסול אלה להפך.זה טוב שיש חברים. בהמשך להנ"ל הוספת המילה JROCK היא טעות מפני שהפורום הוא על מוסיקה יפנית ולא רק JROCK . כמה שידוע לי כן השתתפתי את מוזמנת לבדוק את השירשור. בהצלחה

Vivi Sparrow

New member
גרפיקה באמת לא התחום שלי,

אני עוסקת במוסיקה. אני כותבת ומלחינה שירים. לא אמרתי שאני התותחית של עולם הגרפיקה, ובטח שלא חיה באשליה שאני כן כזאת, אבל בכל זאת, אני לא אגיד שאני גרועה בעיצוב. אז אולי הלוגו שלי לא יצא מושימושלם, אז מה? אז הלוגו נבחר ע"י חברים שלי, אז מה? אז רשום JROCK בלוגו, אז מה? אז פאקינג מה? מצטערת, אבל לדעתי אתה נטפל לדברים קטנים.

מעייניT

New member
בוא נגיד

שגם אם גרפיקה זה לא התחום שלה אני חושבת שזה יפה וזה שהוא נבחר זה אומר שהוא יפה לא נראה לי שהיא בכלל הייתה באשליה שזה כן התחום שלה לפי דעתי ואם בחרו בזה זה אומר שזה מה שרוצים יש לך בעיה עם זה שזה לא מושלם? איין מה לעשות ככה הם החיים אולי יש פה דברים שהיה עדיף להוריד אבל עדיין הוא יפה מאוד לדעתי!

vashu

New member
וואו, עיצבנת אותי.

הסתכלתי, ובאמת השתתפת, אבל בניגוד למה שאפשר להבין מההודעות שלך, הלוגואים שלך לא מוצלחים כמו שאתה מנסה לעשות מהם. אני לא אשליך את זה על עיצובים אחרים שלך, כי לא ראיתי אותם, אבל אם הם כמו הלוגואים שלך אין לך מה להתגאות בכלל. לרדת על אנשים במסווה גרוע של נחמדות ("לא זכית בגלל שהלוגו שלך מוצלח, אלא בגלל שחברים שלך הצביעו לו. לא שזה רע, זה טוב שיש חברים") זה ממש לא בוגר, ולא תורם לשום דבר. לדעתי הלוגו שלה שנבחר יותר טוב מהלוגואים שאתה עשית. אז נכון, כתוב שם Jrock. זה לא מדוייק ולא נכון לפורום, אבל הוא נבחר אף על פי זה וזאת לא סיבה טובה בכלל להעביר ביקורת כמו שהעברת. זה לא פורום גרפיקה, והאנשים שמעצבים ובוחרים את הלוגו לא צריכים להיות מקצוענים. אי אפשר להגיד שהלוגואים שהוצעו פה לא היו טובים בחלקם, ואף אחד לא מגיע לפורום הזה בשביל להתרשם מהגרפיקה שלו.

Shiroi

New member
תגובה לאיש קטן

אני לא מכיר אותך, אך הצלחת לחשוף את עצמך בכמה הודעות מיותרות. אתה השתתפת בתחרות כשידעת מהתחלה שמי שבוחר הם חברי הפורום בלבד. עכשיו, כשהפסדת, אתה אומר שזה לא רציני שמי שבחר לא היו "אנשי מקצוע" ומעז ללכלך על חברת פורום. מה זה אנשי מקצוע באמנות? אי אפשר לבחון אמנות בצורה אובייקטיבית. אמנות זה דבר מאוד אישי הוא הולך לפי טעם, וכידוע "על טעם ועל ריח, אין על מה להתווכח". אמרת שאנשים הצביעו לויוי רק בגלל שהם חברים שלה ושלמשל קייטרו הרבה יותר מוכשר. עם כל הכבוד לקייטרו, שאותו להבדיל מויוי אני מכיר יותר טוב, הוא עשה לוגו מGIF שאני אישית לא כל כך אהבתי. זה לא אומר כלום על הכישורים של קייטרו או של ויוי, רק על טעמי. התחרות הזאת התקימה בשביל הכיף, אין צורך להכניס תחרותיות מגעילה לדבר כל כך תמים. צר לי על כך שאינך יודע להפסיד והרגשת צורך לנסות להגדיל את עצמך על חשבונם של אחרים. אם הפורום לא לטעמך, אתה רשאי לא להשתתף בו. הפורום הוא ברמה טובה מאוד. ועוד דבר אחד, אל תקרא לנו ילדים..... אתה לא מכיר אותנו, וגם אם יש כאן אנשים שקטנים ממך בגיל, הרי שהרגע הוכחת שאתה קטן מהם בהרבה. בברכת כל הכבוד ויוי! Dan

Hikaru

New member
* מוסג = מושג

לפני שאתה יורד עלינו, אדון מקצוען~~~~ אין לך שמץ של מושג לגבי הידע של חברי הפורום (שלא חייב להתבטא בהכרח בפורום)~ 3=

ayumi3000

New member
אני לא רוצה להתערב או משהו אבל...

קודם כל ברכות למנצחים ^_^. אני חושב שהלוגו הזה הוא לא ממש טוב רק מפני שרשום בו jrock הפורום הזה מוקדש למוסיקה יפנית שזה כולל jpop, jrock, urban japanese, japanese hip-hop, japanese R&B ועוד ועוד... jrock זה רק חלק מהמוסיקה היפנית אז בגלל זה אני חושב הלוגו הזה לא כ"כ מתאים... הוא היה לוגו מצוין בלי jrock :]

Shiroi

New member
זה לא רלוונטי...

הפורום בחר... ואם אני לא טועה כתוב שם גם מוסיקה יפנית. יש שם גם תמונה של מיאבי שהוא לא ייצוג של כל עולם המוסיקה היפנית, אז מה? זה אומר שצריך לשים גם תמונה של PLC, לארקו, איומי, דירו ושאר הלהקות?

ayumi3000

New member
זה רלוונטי מאוד

זה לא משנה מי שמים בתמונה כי אם זה יפני אז זה מסמל שזה יפני אבל אם כתוב jrock זה מציין סוג אחד של מוסיקה ואם זה מישהו בתמונה לא משנה מיזה העיקר שיהיה יפני אז הוא לא מציין סוג אחד של יפנים הוא מציין את הכל, ולא צריך לרשום שום סוג רק מוסיקה יפנית כי בשביל זה הפורום ^_^...

למעלה