הליך מדורג

מצב
הנושא נעול.
הליך מדורג

הליך מדורג
שלום. בת הזוג שלי (מאנגליה) קיבלה ויזת עבודה לשנה ומתכוונים להמשיך אותה גם לשנה הבאה. יחד עם זאת, בת הזוג שלי קיבלה הצעת עבודה באנגליה (מהמעסיק הקודם שלה) וחשבנו אולי לעבור להשתקע באנגליה. האם לדעתך העובדה שבת זוגי התחילה תהליך התאזרחות בארץ אמורה להוות לי בעיה לקבל ויזת בן זוג באנגליה? (הרי כביכול כוונתנו הייתה להשתקע תחילה בישראל)? או שזה דווקא טוב לנו משום שכבר הוכח על ידינו למשרד הפנים הישראלי על כנות הקשר? אנחנו כמובן מתכננים להתחתן. תודה

יהושע פקס

New member
הסדרת מעמד בישראל ומעבר לאנגליה

הליך מדורג
שלום. בת הזוג שלי (מאנגליה) קיבלה ויזת עבודה לשנה ומתכוונים להמשיך אותה גם לשנה הבאה. יחד עם זאת, בת הזוג שלי קיבלה הצעת עבודה באנגליה (מהמעסיק הקודם שלה) וחשבנו אולי לעבור להשתקע באנגליה. האם לדעתך העובדה שבת זוגי התחילה תהליך התאזרחות בארץ אמורה להוות לי בעיה לקבל ויזת בן זוג באנגליה? (הרי כביכול כוונתנו הייתה להשתקע תחילה בישראל)? או שזה דווקא טוב לנו משום שכבר הוכח על ידינו למשרד הפנים הישראלי על כנות הקשר? אנחנו כמובן מתכננים להתחתן. תודה
הסדרת מעמד בישראל ומעבר לאנגליה

עמית שלום,
להערכתי אין קשר בין הליך הסדרת המעמד בישראל עבור בת הזוג הזרה אזרחית אנגליה, לבין הליך מעבר והשתקעות באנגליה.
על מנת לעבור לאנגליה על בסיס קשר זוגי יהיה עליכם להוכיח הזוגיות לרשויות ההגירה באנגליה. מכיוון שאינכם נשואים תצטרכו להוכיח כי אתם בקשר זוגי במשך תקופה של שנתיים לכל הפחות, להציג ראיות לתמיכה בכנות הקשר ולהראות רצון אמיתי להעברת מקום מגוריכם הקבוע לאנגליה. עוד בנושא ויזת ההגירה לאנגליה עבור בן/בת זוג של אזרח או תושב בריטי תוכל לקרוא במאמר הבא:
https://bit.ly/2KbxQ3S
בברכה,
עו"ד יהושע פקס

מצב
הנושא נעול.
למעלה