הלילות הקסומים - נורית גלרון

התמ-ים

New member
הלילות הקסומים - נורית גלרון

הלילות הקסומים - נורית גלרון , עם פירוש התמי"מ ילד קט בבוקר קם - הילד מתעורר בחצות, מדליק את המחשב לחציר הביט נדהם - נכנס לצ´אט, בודק מי נמצא במרפסת השכנה - ובין כל המשתתפים והמצ´טטים ... נמה לה פיה קטנה - הוא מזהה את שאהבה נפשו ... מתפלא לו הילדון - מתחבט לו הילד בשאלה נצחית אם פיה או רק חלום - זאת היא או מתחזה? עוד סיפור שלא נגמר - כאן נכנס לתפקיד הניסיון הגדול מהקיץ שעבר - של שנה וחצי בצ´אט הו, מה יפים הלילות הקסומים - ולילות הצ´אט העליזים עת פיה ונסיך וגם מלך רוקדים - כשכל החבר´ה הטובים נפגשים נסיכה וצפרדע ארנב וגמד - עם כל מיני ניקים מוזרים שרים עד אור בוקר, רוקדים יד ביד - ועד אור בוקר - מצ´וטטים גשם עז בחוץ ירד - בין כל ההודעות בפרטי ובכללי וליבו הקט רעד - הפיה הציעה לו הצעה שהוא לא יכול לסרב לה אך היה חייב לראות - פגישה, חצי פגישה, מבט אחד גנוב את אותן הנפלאות - אהבתיה, אני יודע זאת פתאום הו, מה יפים הלילות הקסומים עת פיה ונסיך וגם מלך רוקדים נסיכה וצפרדע ארנב וגמד שרים עד אור בוקר, רוקדים יד ביד את הבית חיש יצא - אייסי פתוח, צ´אט סגור פיה קטנה למצוא רצה - היא בטח שווה נטישה קצרה של הצ´אט אך ראו, תעלומה - נו, איפה היא? לא מתאים לה לאחר בשעה הפיה כבר נעלמה ... - שיט!!! שוב עבדו עלי :) הו, מה יפים הלילות הקסומים עת פיה ונסיך וגם מלך רוקדים נסיכה וצפרדע ארנב וגמד שרים עד אור בוקר, רוקדים יד ביד

מוגג

New member
נאה נאה.../images/Emo119.gif

אכן דברים כדרבנות. אך מספר שאלות עולות: אם הפיה נמה, איך מופיע שמה בצ´ט? או שמא, שמה - "פיה נמה"??! האם ילד cat הוא גור-חתולים? או אולי ילד צ´ט הוא? הוי מעייפים הלילות הקסומים עת פיה עלומה תצ´וטט עם תמים הנסיכה היא צפרדעה הענק הוא גמד אז מה נשאר? לגמור--- לבד?

חחח... גדול !!

המלצה/הצעה יש לי לרביץ יקירתינו במידה והיא מטיילת בפורומים, להוסיף בדחיפות את הבית החדש לשיר המדהים הזה !!! * רק שיעמום איכותי יכול להוליד כאלה פרשנויות מדהימות כאלה לשיר שאין קשר בינו לבין צ´אטים.

התמ-ים

New member
אה אה אה ...

מי אמר שאין קשר בין השיר לצ´אט? אל תגיד לי שאתה לא מאלה שמתבלבלים בין הניקים השונים של יהודית רביץ ונורית גלרון. מהניסיון שלה/ן בצ´אט, נכתב השיר הזה !!! > יכול להיות שיודית/נורית שרה בעצמה את שני הקולות בדואט: "כשאת בוכה את לא יפה"? <

התמ-ים

New member
במקור, כשהתחלתי להכין את הפירוש

לכל אחד מהניקים בשיר, היה גם ניק מהגלאט צ´אט ... היתה צפרדע, נסיכה, ואפילו מלך, פיה וגמד ... החידוש שהנסיכה יכולה להיות צפרדע, או שהצפרדע היא הנסיכה ... יכול לשפוך אור חדש על הצ´אט

למעלה