המדריך לקאסליסט המצוי או איך התמכרתי לקאסל ..

המדריך לקאסליסט המצוי או איך התמכרתי לקאסל ..

יש לציין שכותבת הודעה זו סיימה בימים אלה את העונה השניה של הסדרה ולא יותר מזה . היא יודעת שעונה שלוש הולכת להיות כיף גדול כי ככה אמרו לה ...

ועכשיו נתחיל

האמת הכל התחיל לפני כמה חודשים, היה לי משעמם,הסדרות הרגילות שלי (האנטומיה,יומני הערפד,גליי,שרלוק) כולן היו בהפסקות או בסופי עונה או לא נוכחות בשום דרך בחיי
וכן,שמעתי על קאסל (מעניין איפה *שורקת*) .
בקיצור ניגשתי למלאכה ,לראות קאסל .
אז ראיתי את הפרק הראשון ולא נפלתי שדודה , אפילו לא הבנתי מה כל כך יפה בקאסל עצמו.. כאילו , הוא נראה די רגיל ..
את קייט אהבתי מהשניה הראשונה - באד אסס וומן שניראת טוב ורצה על עקבים כל היום (אמין
)
לבי ראין ואספוזיטו - אז ככה , את אספוזיטו אהבתי מהרגע הראשון בערך, הוא חמוד וקשוח ולטיני מגניב . ראין וול אני חשדתי שהוא גיי
ולא כל כך אהבתי אותו
בסה"כ הם שניהם היו ניראים לי קצת יותר מידי שפוטים שלה ..
בערך בפרק השלישי של העונה הראשונה(הפרק שהוא חצי גוסיפ גירל כזה ) הבנתי שמגניב לי שם
ושבקאסל יש משהו..
הפרק שממש הבנתי שאני מכורה בו היה הפרק עם הילדה המאומצת .. נראה לי שהוא היה התשיעי או העשירי, אחריו זה כבר היה אבוד. את העונה הראשונה סיימתי בערך ביומיים נשארתי ערה עד איזה 4:00 בבוקר כדי לסיים אותה ולדעת מה קורה שם בסוף..

ואז הגיעה העונה השניה - הייתי מוכנה לעוד אקשן קאסלי , כבר נכבשתי בקסמיו של הסופר ההוו כה מגניב הזה . והבנתי שמה ששוה בו באמת זו המשפחה הכה מגניבה שלו! אמא שלו פ/וט שולטטטטתתתתת!!!!111 והבת שלו ,טוב מהממת שכמותה היא כבר סיפור אחר . והוא כן גם הוא לא רע בכלל ..
מהשניה שהוא התחיל להתעסק עם התיק של אמא של בקט ידעתי ששום דבר טוב לא יצמח מזה .. עד שהגעתי לפרק 13 שבו היא התחילה להוריד מגננות כי כמעט מצאו את האיש שרצח את אמא שלה.. אלוהים ישבתי בפרק הזה מרותקת לחלוטין ..
ואז הגיעו הפרקים הכפולים. אני חושבת שפעם היחידה שאני זוכרת את עצמי ככה מרותקת לפרק ולא יכולה לנשום הייתה בפיאנלה 6 של האנטומיה , רק ששם גם ישבתי וחיבקתי כרית כל הזמן כדי להסוות את הצרחות שלי ופה פשוט לא היה לי אוויר . גאאד כמה אקשן ,היה ברור אגב שלא יקרה לה באמת כלום אבל אלה שני פרקים פשוט א-ד-יר-ים!!!
ואז הגיע הפרק עם השותף של אספוזיטו (21) עוד פרק מעולה שפתאום הכיר לי את אספוזיטו בצורה אחרת לגמרי בצורה יותר עמוקה . פתאום ראינו מי הוא באמת ואיזה חברים טובים הוא וראיין באמת. הם כאלה מקסימים השניים האלה.
ואה זה גם הפרק שאיכשלאקוראים לו המעצבן עם העיניים הכחולות הזה בא (נו טום(?)) לא אהבתי אותו אשכרה חשבתי שהוא יהיה האיש הרע .. לא רציתי שהוא יפריע

נודניק!!
ואז הגיע סוף העונה הזאת אוקי אז היא הייתה ממש צפויה יש לומר , היה לי ברור שהם יקלטו שהם מאוהבים אחד בשניה (הפרק שלכל אחד מהם היה דייט והם חפרו לו בשכל על המקרה שלהם באותה שניה היה גאוני )רק למה לסיים את זה ככה ??? אוף איתם רציתי לזרוק על קאסל נעל למרות שהוא היה בסדר ,מה הוא יכל לעשות?? הוא חשב שהוא הפסיד בקרב..

ועכשיו לכמה הערות כלליות -
* צריך לשדך לליני מישהו - אל תגלו לי אם יהיה לה אחד או לא אבל היא חמודה אני אוהבת אותה ..
* מרתה צריכה סדרה משל עצמה

* עדיין חושדת שראיין קצת גיי

* אספוזיטו גם צריך בחורה , אם אפשר לטינית מגניבה יהיה מעולה ואם לא אז גם לייני סבבה

טוב זהו , פרקתי בערך את מה שהיה לי לומר .. אני הולכת להמשיך לעונה 3

pennylane11

New member
איזה כיף!

אני מרגישה גאה בעצמי D:
טוב, זו מסורת נפלאה וארוכת שנים אז כשאת מגיעה לפרק 13 של העונה השלישית תגידי לי כדי שאני אוכל להידבק שוב למסך במקביל לצפייה שלך, כמו שעשיתי כשאלה, הדר, ואנשים רבים אחרים הגיעו לשם. חוץ מזה שאם רצית לצרוח בכפול של השנייה המעולה, אז גם בשאר הפרקים המעולים של הסדרה זה יקרה לך.
מסכימה עם כל מה שאמרת. איזה כיף לך D:

shirush3

New member
מוכר

זה בערך מה שקרה לי
שיעמם לי והכל נגמר ומהרגע שהתחלתי לראות את זה לא יכולתי להפסיק (בקטע מטורף)
ישבתי במשך שעות מהופנטת מול המסך
יש משהו בסדרה הזאת שכ"כ מושך (אהמ קאסל ובקט
)
ובאמת שהרבה הרבה זמן לא התמכרתי ככה לסדרה

בהתחלה הייתי בטוחה שזאת סתם דפקה בראש שלי ואז הבנתי שאני לא לבד

המשך צפיה מהנה!

לגבי פינאלה 6 של אנטומיה גם אני חיבקתי את הכרית שלי ממש ממש חזק

כן, יש בה משהו ממכר

שאתה מוצא את עצמך רואה שעות על גבי שעות ולא נמאס לך..

ולגבי פיאנלה 6 מי לא חיבק כרית ממש חזק?????

ellendili

New member

מעולה!

*אההה כלכך מתאפקת לא לגלות לך כלום!!!*

תהני מלא ושתפי אותנו! עונה 3
.

Cordillia

New member
איזו מעולה את!

ממש נהניתי לקרוא

וגם אני מחזיקה את עצמי לא לגלות לך כלום!

Madonna22

New member
חחח גם אצלי זה התחיל ככה

גם לי לא הייתה שום סדרה לראות וגם איכשהוא התחלתי לראות את זה... אני התאהבתי בבקט על השנייה הראשונה!!
זאת אחת הסדרות הכי טובות שראיתי עד עכשיו וגם אני אף פעם לא הייתי כ"כ מכורה לסדרה כמו קאסל!!! אין יום שאני לא מדברת על קאסל! איזה כיף למצוא אנשים מכורים כמוני
. אני גמרתי לראות את 3 העונות הראשונות באיזה שבוע וחצי או פחות

כמו שמכורים אחרים אומרים I have Obsessive Castle Disorder -OCD

עדושית

New member

אז גם אצלי זה היה ממש דומה.

לא היה לי מה לראות..התחלתי קאסל..לא נפלתי שדודה..
ואז לא ברור איך (בערך מאמצע עונה 2) פשוט לא הצלחתי להפסיק וסיימתי את עונות 3-4 בשבוע וחצי

כולי קנאה שהעונות המגניבות עוד לפנייך!
תמשיכי לעדכן

מבטיחה להמשיך לעדכן

העניין הוא שאני מתקמצנת על העניין ,לא מרשה לעצמי לראות יותר מידי שלא יגמר לי מהר

עדושית

New member
מובן בהחלט..

אבל.. כבר התחילה עונה 5 ועושה רושם שהיא מעולה לא פחות.
ובינינו, כמה באמת נראה לך שתצליחי להתאפק?

שמעי עכשיו יש לי כמה ימים של חופש

אז ברור שאני אראה יותר .. אבל כשאני עובדת .. למי יש זמן???

למעלה