המון מזל טוב על פתיחת הפורום

מזל טוב!! + שאלה

התקנתי הרגע את מסנג'ר פלוס, אני חייבת לציין שאחרי ניסיון רע בעבר, כרגע זה נראה מבטיח (בלי כל התוכנות ריגול..). השאלה שלי היא: האם אנשי קשר שאין להם פלוס יוכלו לראות את ה"מצבים החדשים שלי"?, יוכלו לראות את הצבעים \ פונטים? יוכלו לשמוע את הקבצי שמע? תודה ושוב מזל טוב

ל א ק י

New member
../images/Emo26.gif

את המצבים החדשים הם יראו, שימי לב שבמצבים החדשים את עדין נמצאת במצב רגיל [away\busy\brb\on the phone\out to lunch] רק שמתווסף משהו לכינוי [אם נגיד קראת למצב שלך "אוכלת" יהיה כתוב בסוף הכינוי שלך {אוכלת}] כך שגם אנשים בלי פלוס יוכלו לראות את זה.. ואם את מוסיפה הודעה אוטומטית זה נשלח כמו הודעה רגילה שאת שולחת, אז גם את זה יראו, רק לא מודגש או צבעוני או משהו.. צבעים בכינוי וקבצי שמע אי אפשר לראות\לשמוע ללא פלוס

leahle

New member
מזל טובבבבבבב!

אחחחחח, איזה פורום! אני מאיימת על התנחלות פה!.... נו טוב, האיקונים לא עולים לי משום מה, העיקר שאני שמחה ומאושרת על פתיחת הפורום הזה ומאחלת לכולם הרבה הצלחה, מבטיחה לבקר פה לא מעט....

n k

New member
שאלה קטנה ../images/Emo67.gif

האם ישנו אתר אינטרנט שדרכו אפשר לערוך חיפוש בין המשתמשים במסנג'ר, כמו ה-"חיפוש אנשים" באתר ICQ? (ולא, אין לי מסנג'ר על המחשב.)

נצל"ש-פרצו לי לאיי סי קיו../images/Emo7.gif

הרגע מישהי הסבירה לי שמה שקרה היה פריצה. מישהו ביקש ממני לשנות את הפרטים באבטחה (security) שלי. הוא אמר שהוא צריך לבדוק משהו...ובערך מאותו זמן לא הצלחתי להתחבר לאיי סי קיו
הוא פרץ גם למישהי מהרשימה שלי
וניסה לפרוץ גם לעוד אחת. אז נאלצתי להחליף איי סי קיו, הוא עבד, הפסיק לפעול, החלפתי עוד פעם, כנ"ל, ועכשיו אני לא מצליחה אפילו לעשות איי סי קיו חדש...
אני לא יודעת אם זה קשור, אבל רוב האתרים באינטרנט לא פועלים לי עכשיו (כולם חוץ מגוגל ונענע, אני מדברת עכשיו ממחשב אחר בבית) ב-2 המחשבים שבהם התקנתי איי סי קיו. ו...זהו. עזרה, מישו?

למעלה