המועד מתקרב- הזמנתי כרטיסי טיסה

מצב
הנושא נעול.

ענתי27

New member

היום לשבוע הבא (יום חמישי) לקייב. מתחילים להתקרב לרגע הגורלי. חוץ מזה, שכדורי הפרוגינובה שאני נוטלת מזה שבוע הפכו אותי לעצבנית משהו, אבל היינו בסוף שבוע בים המלח, התפנקנו, עשינו מס'גים ושאר פינוקים אז העצבים נרגעו עד ש..הגעתי הביתה אתמול, שם חיכתה לי הודעה מאסותא שהבדיקות שלנו הלכו לאיבוד, אין לי מושג אילו מהבדיקות,מתי ואיפה אני מחכה לתשובה בענין. כשאני שומעת שדברים הולכים לאיבוד אני מתחילה להתעצבן באופן טבעי, וכשזה קורה שבוע וקצת לפני הטיפול אז....
ענת

שיר5520

New member
../images/Emo57.gif בהצלחה!

היום לשבוע הבא (יום חמישי) לקייב. מתחילים להתקרב לרגע הגורלי. חוץ מזה, שכדורי הפרוגינובה שאני נוטלת מזה שבוע הפכו אותי לעצבנית משהו, אבל היינו בסוף שבוע בים המלח, התפנקנו, עשינו מס'גים ושאר פינוקים אז העצבים נרגעו עד ש..הגעתי הביתה אתמול, שם חיכתה לי הודעה מאסותא שהבדיקות שלנו הלכו לאיבוד, אין לי מושג אילו מהבדיקות,מתי ואיפה אני מחכה לתשובה בענין. כשאני שומעת שדברים הולכים לאיבוד אני מתחילה להתעצבן באופן טבעי, וכשזה קורה שבוע וקצת לפני הטיפול אז....
ענת
בהצלחה!
איזה מעצבן עם הבדיקות, אבל לא נורא. תשתדלי להיות רגועה ולא להוסיף עצבים מיותרים. זה בטח משהו פתיר. שיהיה המון בהצלחה וגם טיסה נעימה. תשתדלו גם להנות קצת מהטיול.

vif

New member
../images/Emo160.gifבהצלחה

ענת
בהצלחה
תמשיכו להתפנק עד יום ההחזרה

ayoosh

New member
וואו, זה ממש קרוב!!!

ענת
וואו, זה ממש קרוב!!!
המון המון
וכמה שפחות סיבות להתעצבן (ושהתוצאה תצדיק את העצבים...
)

ענתי27

New member
בסוף התקשרתי שוב לאסותא

וואו, זה ממש קרוב!!!
המון המון
וכמה שפחות סיבות להתעצבן (ושהתוצאה תצדיק את העצבים...
)
בסוף התקשרתי שוב לאסותא
אפילו לא טרחו לחזור אלי... מסתבר שאיבדו את בדיקות המעבדה שעשינו עוד לפני הטיפול הראשון (סוג דם צהבת וכו'), זה ממש מרגיז. נכון שאפשר להוציא את התוצאות שוב במכבי און-ליין. אבל כשנותנים תוצאות של בדיקות הן צריכות להיות בתיק האישי ולא להיעלם. זה ממש חוסר אחריות. טוב, מותר לי להיות עצבנית, לא? נראה אתכן עם 3 פרוגינובה ליום
תודה על התמיכה.. אני מנסה לא לחשוב על הקור הנוראי בתקופה זו באוקריאנה ואיך אחת כמוני, שנקודת הקיפאון שלה עומדת על 18 מעלות, תסדר ב- 5 - (אבל, שאלה יהיו הצרות שלנו...)

נטאשה

New member
ענת יקרה - מאחלת לך המון הצלחה

בסוף התקשרתי שוב לאסותא
אפילו לא טרחו לחזור אלי... מסתבר שאיבדו את בדיקות המעבדה שעשינו עוד לפני הטיפול הראשון (סוג דם צהבת וכו'), זה ממש מרגיז. נכון שאפשר להוציא את התוצאות שוב במכבי און-ליין. אבל כשנותנים תוצאות של בדיקות הן צריכות להיות בתיק האישי ולא להיעלם. זה ממש חוסר אחריות. טוב, מותר לי להיות עצבנית, לא? נראה אתכן עם 3 פרוגינובה ליום
תודה על התמיכה.. אני מנסה לא לחשוב על הקור הנוראי בתקופה זו באוקריאנה ואיך אחת כמוני, שנקודת הקיפאון שלה עומדת על 18 מעלות, תסדר ב- 5 - (אבל, שאלה יהיו הצרות שלנו...)
מקווה שהעצבנות תפחת בקרוב ושתחזרי אלינו מעוברת ושלווה יש אינטרנט בקייב??? תעדכני אותנו ושתהייה לך נסיעה טובה.

ענתי27

New member
תודה, האמת היא שאין לי הרבה מושג

מקווה שהעצבנות תפחת בקרוב ושתחזרי אלינו מעוברת ושלווה יש אינטרנט בקייב??? תעדכני אותנו ושתהייה לך נסיעה טובה.
תודה, האמת היא שאין לי הרבה מושג
על קייב ועל האינטרנט, אבל מבטיחה לעדכן ישר כשאחזור משם. בנוסף... אנו די מתרגשים לקראת הנסיעה גם בגלל התקוה להצליח סוף סוף וגם בגלל שנוסעים למקום שלא היינו מגיעים אליו אלמלא הטיפול. אז לוקחים את זה בכייף ומשתעשעים ברעיון ש'נוסעים לחו"ל לסוף שבוע' כאילו אנו לפני נסיעה רומנטית לפאריז (אפילו מתכננים קצת קניות אם הקור יאפשר). ענת

סביון1

New member
זה באמת מרגיז.

בסוף התקשרתי שוב לאסותא
זה באמת מרגיז.
במיוחד עם פרוגינובה זה מרגיז עוד יותר... חוץ מזה, לא רוצה להלחיץ אותך אבל בדיקת HIV (אידס) לדעתי לא מופיעה במכבי און לין כי הם שולחים את התוצאה ישירות לרופא/למוסד ששלח אותך לבדיקה. בכל מקרה תעזבי, הבדיקות האלה זאת בעיה שלכם ולא שלך. את הרי יודעת שאין לך אידס אז אין מה להלחץ. יללה שיהיה המון בהצלחה ושהבדיקות האלה יהיו הדבר האחרון שירגיז אותך לפני ההורמונים המשתוללים של ההריון!

סביון1

New member
שלכם=שלהם

זה באמת מרגיז.
במיוחד עם פרוגינובה זה מרגיז עוד יותר... חוץ מזה, לא רוצה להלחיץ אותך אבל בדיקת HIV (אידס) לדעתי לא מופיעה במכבי און לין כי הם שולחים את התוצאה ישירות לרופא/למוסד ששלח אותך לבדיקה. בכל מקרה תעזבי, הבדיקות האלה זאת בעיה שלכם ולא שלך. את הרי יודעת שאין לך אידס אז אין מה להלחץ. יללה שיהיה המון בהצלחה ושהבדיקות האלה יהיו הדבר האחרון שירגיז אותך לפני ההורמונים המשתוללים של ההריון!
שלכם=שלהם

ענתי27

New member
למזלי, את בדיקות האיידס לא איבדו

זה באמת מרגיז.
כי זו בעיה כעת להמציא עותק, שגם כך נשלח לרופא ישירות. חוץ מזה, כנראה שגם לא שמו לב לכך, אבל את בדיקת האיידס עשינו בחודש יוני, כך שעברה חצי שנה, ולא ביקשו מאיתנו לעשות שוב. אבל לגבי סוג דם וצהבת, הם בהיסטריה. לא מנסה אפילו להבין אותם...

סביון1

New member
לפחות ב-IVF עושים את הבדיקות האלה

כי זו בעיה כעת להמציא עותק, שגם כך נשלח לרופא ישירות. חוץ מזה, כנראה שגם לא שמו לב לכך, אבל את בדיקת האיידס עשינו בחודש יוני, כך שעברה חצי שנה, ולא ביקשו מאיתנו לעשות שוב. אבל לגבי סוג דם וצהבת, הם בהיסטריה. לא מנסה אפילו להבין אותם...
לפחות ב-IVF עושים את הבדיקות האלה
פעם בשנה

רועיבת

New member
ענתי

ענתי
כל כמה זמן מבקשים לחזור על הבדיקות? המון תודה

צערי לאכזב אותכם, יהיה קר שם../images/Emo186.gif

בסוף התקשרתי שוב לאסותא
צערי לאכזב אותכם, יהיה קר שם

בדקתי באתר www.accuweather.com וגליתי שיש להם תחזית ל- 15 ימים קדימה. כמובן כאשר מדובר בטווח תזחית כזאת הדיוק יורד. בקיצור להלן התחזית מיום ד' הבא ועד מוצ"ש הבא: יום ד': סוער כאשר טמפ' מקסימום 4 - יום ה': מעונן וסיכוי לשלג כאשר טמפ' מקסימום 3 - יום ו': שלג כאשר טמפ' מקסימום 3 - יום ש': סיכוי לשלג כאשר טמפ' מקיסמום 3 - יהיה שם קרררררר
מלח של פלפל

ענתי27

New member
שיטה טובה להקפאת עוברים../images/Emo8.gif

צערי לאכזב אותכם, יהיה קר שם

בדקתי באתר www.accuweather.com וגליתי שיש להם תחזית ל- 15 ימים קדימה. כמובן כאשר מדובר בטווח תזחית כזאת הדיוק יורד. בקיצור להלן התחזית מיום ד' הבא ועד מוצ"ש הבא: יום ד': סוער כאשר טמפ' מקסימום 4 - יום ה': מעונן וסיכוי לשלג כאשר טמפ' מקסימום 3 - יום ו': שלג כאשר טמפ' מקסימום 3 - יום ש': סיכוי לשלג כאשר טמפ' מקיסמום 3 - יהיה שם קרררררר
מלח של פלפל
שיטה טובה להקפאת עוברים

אז גם אנחנו מסתכלים באתר מפעם לפעם בכדי לבדוק את מזג האויר. ולאחר עבודת תחקיר קטנה, התברר לנו שחודש ינואר הוא החודש הקר ביותר באוקריאנה. אז נכין סוודרים, מעילים, כפפות וצעיפים וקדימה נסתער לכבוש את המטרה. ואחרי מאמצים כאלה שמישהו ינסה לעצור אותי..

אני מקווה כאשר יהיה תורינו

שיטה טובה להקפאת עוברים

אז גם אנחנו מסתכלים באתר מפעם לפעם בכדי לבדוק את מזג האויר. ולאחר עבודת תחקיר קטנה, התברר לנו שחודש ינואר הוא החודש הקר ביותר באוקריאנה. אז נכין סוודרים, מעילים, כפפות וצעיפים וקדימה נסתער לכבוש את המטרה. ואחרי מאמצים כאלה שמישהו ינסה לעצור אותי..
יהיה יותר חם.
לקחתי את פלפלת שלי לפרג לפני שנה וחצי סוף החורף ועוד ירד שלג
הקטנה קפאה לה וכל הזמן נדרשה חומי, לא שהייתה לי התנגדות אבל קצת ריחמתי עליה. אני מקווה שכאשר יהיה תורינו יהיה קצת יותר חם. אגב, קרוב לודאי אנחנו נהיה במסלול רומניה בעוד חודשיים שלש. בהצלחה לכם ותחזירו לשלום
עם כמה כדורי שלג חמודים. מלח של פלפל

ענתי27

New member
אוף, גם אני סובלת מקור

יהיה יותר חם.
לקחתי את פלפלת שלי לפרג לפני שנה וחצי סוף החורף ועוד ירד שלג
הקטנה קפאה לה וכל הזמן נדרשה חומי, לא שהייתה לי התנגדות אבל קצת ריחמתי עליה. אני מקווה שכאשר יהיה תורינו יהיה קצת יותר חם. אגב, קרוב לודאי אנחנו נהיה במסלול רומניה בעוד חודשיים שלש. בהצלחה לכם ותחזירו לשלום
עם כמה כדורי שלג חמודים. מלח של פלפל
אוף, גם אני סובלת מקור
אבל אין לי את הסבלנות לחכות. אולי אם יהיה לעוברים חמים ונעים להישאר כי בכל זאת קר בחוץ... האם זו תהיה הפעם הראשונה שלכם? בהצלחה, ענת

keren05

New member
שיהיה לך ../images/Emo50.gif

ענת
שיהיה לך

עכשיו את צריכה לחשוב רק על הדברים הטובים. על הדיוטי פרי על הנסיעה על ארץ חדשה שלא ביקרת בה אף פעם על העוברים על ההתעברות על הילד שיהיה לך אוטוטו ועל התקווה שתביאי לכולנו כשנשמע את הבשורות הטובות קרן

../images/Emo50.gif

שיהיה לך

עכשיו את צריכה לחשוב רק על הדברים הטובים. על הדיוטי פרי על הנסיעה על ארץ חדשה שלא ביקרת בה אף פעם על העוברים על ההתעברות על הילד שיהיה לך אוטוטו ועל התקווה שתביאי לכולנו כשנשמע את הבשורות הטובות קרן

היי ענתי , בהצלחה מחזיקים אצבעות ושולחים
כרגע מותר לך להיתעצבן אך רצוי מאוד שתרגעי עד הנסיעה.

ענתי27

New member
קרן ולימי, תודה על העידוד

היי ענתי , בהצלחה מחזיקים אצבעות ושולחים
כרגע מותר לך להיתעצבן אך רצוי מאוד שתרגעי עד הנסיעה.
קרן ולימי, תודה על העידוד
מאד מאד מקוה שלא נצטרך לעבור שוב את הכל מחדש. אחרי 4 שנים מגיע לנו קצת נחת. מאחלת לכולנו בשורות טובות ומשמחות!!!!

שרון גל

New member
ענתי,תגידי תודה ש"רק" הבדיקות

ענת
ענתי,תגידי תודה ש"רק" הבדיקות
הלו לאיבוד. לי העוברים הלכו לאיבוד
מקווה שמחר התמונה תהיה שונה,והאבדה היקרה תימצא

מצב
הנושא נעול.
למעלה