המועד מתקרב- הזמנתי כרטיסי טיסה

מצב
הנושא נעול.

ענתי27

New member
כתבתי לך תגובה להודעתך

ענתי,תגידי תודה ש"רק" הבדיקות
הלו לאיבוד. לי העוברים הלכו לאיבוד
מקווה שמחר התמונה תהיה שונה,והאבדה היקרה תימצא
כתבתי לך תגובה להודעתך
גם אלי הלן התקשרה ביום שישי, שלחתי אותה בלי בושה לחפש שוב . היא אמרה שתתקשר אם לא תמצא, כנראה היא מצאה. לדעתי, היא קצת מבולבלת, אל תקחי ללב, ה'אבדה' תימצא. אני בטוחה. הרופאים שם מאד אחראים, כך שלא נראה לי שלא ימצאו את העוברים. מחזיקה אצבעות.

אריאלה22

New member
ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!!!!!!../images/Emo57.gif

היום לשבוע הבא (יום חמישי) לקייב. מתחילים להתקרב לרגע הגורלי. חוץ מזה, שכדורי הפרוגינובה שאני נוטלת מזה שבוע הפכו אותי לעצבנית משהו, אבל היינו בסוף שבוע בים המלח, התפנקנו, עשינו מס'גים ושאר פינוקים אז העצבים נרגעו עד ש..הגעתי הביתה אתמול, שם חיכתה לי הודעה מאסותא שהבדיקות שלנו הלכו לאיבוד, אין לי מושג אילו מהבדיקות,מתי ואיפה אני מחכה לתשובה בענין. כשאני שומעת שדברים הולכים לאיבוד אני מתחילה להתעצבן באופן טבעי, וכשזה קורה שבוע וקצת לפני הטיפול אז....
ענת
ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!!!!!!

a17

New member
עשיתי חשבון ../images/Emo22.gif

היום לשבוע הבא (יום חמישי) לקייב. מתחילים להתקרב לרגע הגורלי. חוץ מזה, שכדורי הפרוגינובה שאני נוטלת מזה שבוע הפכו אותי לעצבנית משהו, אבל היינו בסוף שבוע בים המלח, התפנקנו, עשינו מס'גים ושאר פינוקים אז העצבים נרגעו עד ש..הגעתי הביתה אתמול, שם חיכתה לי הודעה מאסותא שהבדיקות שלנו הלכו לאיבוד, אין לי מושג אילו מהבדיקות,מתי ואיפה אני מחכה לתשובה בענין. כשאני שומעת שדברים הולכים לאיבוד אני מתחילה להתעצבן באופן טבעי, וכשזה קורה שבוע וקצת לפני הטיפול אז....
ענת
עשיתי חשבון

שאם את נוסעת ביום ה' הבא לקייב אז ההחזרה שלי מהיבוא משם (שמן הסתם יגיעו איתכם חזרה...) תהיה ב- ראשון שני בפברואר 2004 ....תשמרי לי על העוברים טוב טוב בטיסה ותודיעי להם שלא יהיו פדיחות הפעם.... וברצינות ענתי בהצלחה לך מכל הלב
ומה עוד אפשר לומר רק שזה יעבוד אצל כולנו, ויצליח לנו ושלא יהיה לך קר מידי שם
ובכלל בהצלחה.

ענתי27

New member
אני מכינה שמירה צמודה..../images/Emo8.gif

עשיתי חשבון

שאם את נוסעת ביום ה' הבא לקייב אז ההחזרה שלי מהיבוא משם (שמן הסתם יגיעו איתכם חזרה...) תהיה ב- ראשון שני בפברואר 2004 ....תשמרי לי על העוברים טוב טוב בטיסה ותודיעי להם שלא יהיו פדיחות הפעם.... וברצינות ענתי בהצלחה לך מכל הלב
ומה עוד אפשר לומר רק שזה יעבוד אצל כולנו, ויצליח לנו ושלא יהיה לך קר מידי שם
ובכלל בהצלחה.
אני מכינה שמירה צמודה..

וחוץ מזה גם המוקפאים שלי יחזרו עם העוברים שלך אז בכלל תהיה שם חגיגה... (עם 8 ביציות שאני אמורה לקבל די סביר שיישארו מוקפאים) אגב, זה מזכיר לי שבפעם הקודמת שחזרנו מקפריסין, הטיסה עוכבה כמעט שעה בגלל המיכל בו מחזיקים את העוברים. למרות כל האישורים שהיה לצוות המעבדה, היו ספקות לגבי 'ייעודו' של המיכל המוזר, אז לאחר ששוכנעו שהדבר לא מכיל פצצה, אישרו לנו את ההמראה. עם ה'משלוח' שלך אמור להגיע בנסיעה הזו, אז ההחזרה שלך תהיה לא לפני יום שני ה- 2/2 מכיוון והחזרה שלנו היא ביום א' 1/2 בערב.. בקשר לקור, אני מתכוונת להצטייד בכל הדרוש, כדי לשכנע את העוברים להישאר אצלי ולא לנטוש
תודה על איחולי ההצלחה, הלוואי והצלחה תהיה מנת חלקנו

רועיבת

New member
../images/Emo99.gifוואי ענתי

ענת
וואי ענתי
מחזיקה לך אצבעות. תוציאי את כל העצבים שלך בארץ - מרגע שהרגל שלך דורכת בנתב"ג - הכל נרגע... (מה את מביאה לנו מהדיוטי פרי????) שיהיה בהצלחה

ענתי27

New member
הפעם אני חושבת שנדלג על

וואי ענתי
מחזיקה לך אצבעות. תוציאי את כל העצבים שלך בארץ - מרגע שהרגל שלך דורכת בנתב"ג - הכל נרגע... (מה את מביאה לנו מהדיוטי פרי????) שיהיה בהצלחה
הפעם אני חושבת שנדלג על
הדיוטי פרי, בנסיעה הקודמת בספטמבר לקפריסין, קניתי שם סטוקים שלמים, רק לראות את הקופסא שחזרתי איתה .... אבל אני זוממת על קניות בקייב (אם יש שם חנויות נורמליות) טיול או לא טיול????

גולה1

New member
שיהיה המון המון בהצלחה!!

ענת
שיהיה המון המון בהצלחה!!
ושם קור ושום מזג אויר אחר שבעולם לא ישבש לכם את התוכניות ובעזרת השם נשמע בשורות טובות ב ה צ ל ח ה.

ענתי27

New member
תודה, אני מתחילה את הספירה

שיהיה המון המון בהצלחה!!
ושם קור ושום מזג אויר אחר שבעולם לא ישבש לכם את התוכניות ובעזרת השם נשמע בשורות טובות ב ה צ ל ח ה.
תודה, אני מתחילה את הספירה
לאחור, עד יום חמישי הבא.רוצה כבר להיות אחרי זה, ולקוות לטוב... בהצלחה גם לך!

בהצלחה ../images/Emo24.gif ../images/Emo45.gif

ענת
בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה